PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمایش اطلاعات با شرط در لیست باکس

yasertati3602
2014/08/29, 23:25
سلام به دوستان
من تو فرمم دو تا لیست باکس دارم, میخوام براساس تاریخ اطلاعات از تو شیت بیاد تو لیست باکس که از این لحاظ مشکلی ندارم و کد زیر رو نوشتم

Private Sub TextBox8_Change()
Dim rcell As Range
ListBox1.Clear
For Each rcell In Sheet5.Range("d2", Sheet5.Cells(Rows.Count, 1).End(xlUp))
If rcell.Value >= TextBox7.Value And rcell.Value <= TextBox8.Value Then

ListBox1.AddItem rcell
ListBox1.List(ListBox1.ListCount - 1, 0) = Format(rcell.Offset(0, 9).Value, "#,###")
ListBox1.List(ListBox1.ListCount - 1, 1) = Format(rcell.Offset(0, 8).Value, "#,###")
ListBox1.List(ListBox1.ListCount - 1, 2) = Format(rcell.Offset(0, 7).Value, "#,###")
ListBox1.List(ListBox1.ListCount - 1, 3) = rcell.Offset(0, 0).Value
End If
Next rcell
End Sub

تو کد بالا گزارش به این صورت گرفته میشه : از تاریخ (تکست 7 ) تا تاریخ (تکست 8)
حالا من میخوام تو لیست باکس اولم تمام ردیف هایی که تو ستون سوم شیتم عدد 1 دارن نمایش داده بشه و تو لیست باکس دومم تمام ردیفهایی که تو ستون سوم شیتم عدد 2 رو دارن
اینو میدونم که تو لیست باکس دوم هم این کد باید نوشته بشه اما با چه دستوری بگم اگر ستون سوم شیت 1 یا 2 بود گزارش رو بگیر؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Javid Mokhtari
2014/08/30, 00:57
با سلام.
فااااااااااااااااااااایل ... :gsil:

yasertati3602
2014/08/30, 22:03
سلام
متاسفانه امکانش نیست که فایل رو بفرستم من فقط میخوام بدونم که چه کدی به دستورات بالا اضافه کنم
ممنون

Javid Mokhtari
2014/08/31, 15:18
سلام
متاسفانه امکانش نیست که فایل رو بفرستم من فقط میخوام بدونم که چه کدی به دستورات بالا اضافه کنم
ممنون

ListBox1.Clear
For j = Sheet1.Range("a1000000").End(xlUp).Row To 2 Step -1
If Cells(j, j - (j - 1)) <> "" Then
ListBox1.AddItem Cells(j, j - (j - 1))
For i = 1 To 9
ListBox1.List(ListBox1.ListCount - 1, i) = Cells(j, i + 1)
Next i
End If
Next

pass: 007

yasertati3602
2014/08/31, 18:38
سلام
خیلی ممنون از پاسختون ولی کدی که فرستادین با خواسته من یکی نیست
من میخوام فیلتر لیست باکسم براساس 3 تا شرط باشه 2 تا شرط بیانگر بازه تاریخی هستند که بهش بگیم از تاریخ فلان تا تاریخ فلان رو برگردون
و یه شر ط دیگه براساس یه عدد خاصی هست (توضیحش رو در ادامه میدم)
مثلا ستون تاریخم در شیت ستون d هست پس یه متغیرم باید تو این ستون دنبال عبارتهای داخل شرط باشه
یه ستون دیگم کلا متشکل از 2 تا عدده , عدد 1 و عدد 2 (شرط سوم)
حالا مشکل اینه وقتی من از حلقه فور استفاده میکنم نمیتونم دو تا رنج رو بنویسم ,الان کد من فقط از تاریخ تا تاریخ رو بررسی میکنه و اون دو تا عدد رو بررسی نمیکنه
به نظر شما باید چیکار کنم؟
ممنون

Javid Mokhtari
2014/08/31, 19:48
سلام
خیلی ممنون از پاسختون ولی کدی که فرستادین با خواسته من یکی نیست
به نظر شما باید چیکار کنم؟
ممنون

فایل نمونه که نمیذارین ، کد هم میدیم میگین با خواستم مطابقت نداره.فایل پیوستی هم که به کل مردوده.:mad:
ما فایل نمونه رو برا همین میخوایم که این همه درجا زدن پیش نیاد.

خیلی ... خیلی ... ببخشید.امیدوارم بقیه دوستان سئوال شمارو پیگیری کنن.