PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه: نتیجه نهایی سری هفتم مسابقات مهارت و جواب سوال پنجم

~M*E*H*D*I~
2014/08/30, 11:44
درود

مهلت ارسال پاسخ برای مسابقه پنجم به پایان رسید و به همراه اون سری هفتم مسابقات:rolleyes:

امتیاز مسابقه پنجم 2.6 بود که نسبت به سوالات قبل مشکل ترین سوال محسوب میشه:cool:

دو تن از دوستان با رسیدن به امتیاز 10 برنده نهایی مسابقه محسوب میشن آقایان سجاد جبینی ومیثم رزم آرا از طرف خودم و سایر دوستان به این دو دوست عزیز تبریک عرض میکنم ، امیدوارم همونطور که شرکت در این مسابقات باعث ماندگاری بنده از سال 90 تا به امروز شده این دو دوست گرامی هم از اعضای اصلی این خانواده صمیمی و اکسل دوست بشن.:o

http://exceliran.com/up/up/feea17a2d6e71d066ab560d4da28ad55.jpg (http://www.exceliran.com)

در این تایپیک هم نظرسنجی داریم در مورد نحوه برگزاری مسابقه سری هفتم با توجه به اینکه شیوه برگزاری جدید بود از همه دوستان تقاضا دارم پیشنهادت خودشون مطرح کنند تا دوره های بعدی با کیفیت بالاتر و شرکت کننده بیشتر برگزار بشه.

جوایز دوستان هم که پکیج کامل آموزشی اکسل بود به ایمیل این عزیزان ارسال خواهد شد

komeilex
2014/08/30, 13:14
منم در پایان هم به اون دوتا دوستمون صمیمانه تبریک می گم و هم یه خسته نباشید وبژه می گم خدمت استاد وطن پرست. واقعا دستتون درد نکنه.
من امیدوارم که این حرکت ادامه پیدا کنه چون من به شخصه خیلی از ضعفهایی که داشتم رو برای حل همین سوالات برطرف کردم.
در پایانم از همه عزیزانی که با حضور پر رنگشون به این مسابقه هیجان دادن تشکر می کنم.
سربلند و موفق باشین:o

meysam741
2014/08/30, 14:20
سلام خدمت همه دوستان گرامی

من هم از شما مسئولین و اعضای محترم سایت خصوصا آقای وطن پرست تشکر می کنم به خاطر این مسابقه و بهتر بگم این چالش خوبی که برگزار کردید؛ امیدوارم که این رویه و برنامه حتما ادامه داشته باشه.
به هم کسانی هم که در این چالش شرکت کردند هم تبریک میگم ؛ چون شرکت در این برنامه ها مغزها رو از خواب در میاره!

با سپاس فراوان

ieumts
2014/08/30, 15:55
با سلام خدمت دوستان عزیز و جناب آقای وطن پرست به خاطر اینکه وقت ارزشمندشون رو بابت این مسابقات گذاشتن
خیلی خیلی ممنونم از لطف شما و متشکر از اینکه به ما یاد دادین که یادگیری اکسل هیچ وقت تموم شدنی نیست
همینکه توی این مدت به معلوماتمون اضافه شد بهترین هدیه است.
در پناه حق

ieumts
2014/08/30, 16:05
اگر صورت سوالات به طور اتوماتیک به ایمیل اعضا ارسال بشه، شاید طرفداران بیشتری پیدا کنه. چون ممکنه بعضیا فراموش کنن به انجمن سر بزنن
سطح مسابقات این بار بهتر از سری قبل بود. در کل سوالایی باشه که مثل همین مرحله آخر ذهن رو به چالش بکشه

misammisam
2014/08/30, 19:51
منم به سهم خودم به تمام كساني كه در اين مسابقه شركت كردن تبريك ميگم ، بخصوص به آقایان سجاد جبینی ومیثم رزم آرا .
آقا مهدي اين سوال آخرتم خيلي سخت بود ، ولي مهم اين بود كه يه ميثم هم جايزرو برد ، قابل توجه مهديها :thumb2:

hamidreza_bp
2014/08/30, 20:59
با تشکر بسیار از مدیر سایت به خاطر اینکه وقت گران قدرتون را برای این مسابقات گذاشتید.
بسیار عالی بود. در ضمن به آقایان سجاد جبینی و میثم رزم آرا صمیمانه تبریک میگم.
بی صبرانه منتظر دور بعدی مسابقات هستم.
موفق و پیروز باشید

~M*E*H*D*I~
2014/08/30, 21:02
منم به سهم خودم به تمام كساني كه در اين مسابقه شركت كردن تبريك ميگم ، بخصوص به آقایان سجاد جبینی ومیثم رزم آرا .
آقا مهدي اين سوال آخرتم خيلي سخت بود ، ولي مهم اين بود كه يه ميثم هم جايزرو برد ، قابل توجه مهديها :thumb2:

آقا سری دیگه حتما یه مهدی برندس درضمن تیکه داداشت تو فیس خعلی باحال بودhttp://www.noandishaan.com/forums/images/smilies/ws28.gif

jmkhah
2014/08/30, 21:58
:53::53::53:منم به این دو عزیز تبریک می گم :53::53: :53:تو این سری که نشد از اولش شرکت کنم ، سری بعدی حتما جبران می کنم
فقط سری بعدی کی شروع می شه؟

mahdi026
2014/08/30, 23:04
خوبه حالا همه جوابارو من بهش ميگفتما

عجب آدم پرويه :meh:

قابل توجه ميثما :D

~M*E*H*D*I~
2014/08/31, 07:46
:53::53::53:منم به این دو عزیز تبریک می گم :53::53: :53:تو این سری که نشد از اولش شرکت کنم ، سری بعدی حتما جبران می کنم
فقط سری بعدی کی شروع می شه؟

اگه مشکلی پیش نیاد از نیمه دوم شهریور مسابقه رو استارت میزنیم

meysam741
2014/08/31, 10:42
با سلام
از همه کسانی که محبت دارند ، ا زهمه میثمها و مهدی ها و بقیه ، تشکر میکنم !
من هم با نظر دوست خوبمون موافقم که در سری جدید ، ضمن اینکه سئوال هادر سایت گذاشته میشه ، برای کل اعضا ایمیل بشه، این باعث میشه که بعضی از افرادی هم که خیلی به سایت مراجعه نمیکنن ، مطلع بشن و در این چالش ها شرکت کنند.

با سپاس

mrdn66
2014/08/31, 12:17
با سلام به همه دوستان
تبریک میگم به نفرات برتر و تشکر میکنم از مدیر انجمن و همه بزرگوارانی که وقت گذاشتن و در مسابقه شرکت کردند تا بتوانیم از مجموع راهکارهای ارایه شده نکات جدید یاد گرفته و بهره ببریم.

ضمنا سوال آخری سخت تر بود و نکات بیشتری هم ازش یاد گرفتم .

~M*E*H*D*I~
2014/09/01, 10:41
با توجه به اینکه ایمیل در حجم وسیع محدودیت داره برای اجرایی شدن پیشنهاد و هم اینکه محدودیتی نداشته باشیم در اولین پست که 164 نفر عضو بازدید داشته پیشنهاد میکنم به این 164 نفر ایمیل کنیم هر مسابقه رو

Amir Ghasemiyan
2014/09/01, 16:13
با توجه به اینکه ایمیل در حجم وسیع محدودیت داره برای اجرایی شدن پیشنهاد و هم اینکه محدودیتی نداشته باشیم در اولین پست که 164 نفر عضو بازدید داشته پیشنهاد میکنم به این 164 نفر ایمیل کنیم هر مسابقه رو

پيشنهاد خوبيه ولي كي ايميل هاشون رو در بياره؟ :grief:

misammisam
2014/09/01, 19:06
پيشنهاد خوبيه ولي كي ايميل هاشون رو در بياره؟ :grief:
معلومه ديگه :victorious:
امـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــير :victorious:

Amir Ghasemiyan
2014/09/02, 17:43
معلومه ديگه :victorious:
امـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــير :victorious:

اصلا فكرشم نكن. امير كار داره نميرسه ;)

afarin
2014/09/07, 09:48
سلام و احترام
به دوستان تبریک می گم و از مدیران انجمن هم تشکر دارم .
درخواست داشتم اگر ممکنه راجع به روشهای حل و راه حل ها کمی توضیح بدید . ( لطفا هوای تازه کارها رو هم داشته باشید)

ممنونم وبرای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم

~M*E*H*D*I~
2014/09/08, 18:51
درود

سری هشتم مسابقات مهارت اکسل ظرف امروز یا فردا شروع میشه ، دوستانی که علاقه مند هستند در اطلاع رسانی مارو یاری کنند هرکدوم از دوستان به چند نفر اطلاع بدن این مسابقات رو قطعا کیفیت بالاتر میره جایزه سری هشتم هدیه صد هزار تومانی و یا پکیج کامل آموزشی خواهد بود