PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساخت فرم ورود اطلاعات

مهدی 59
2014/09/14, 09:10
سلام من یک فایل اکسل درست کردم برای ورود و محاسبه نتایج آزمون که یک شیت ورود اطلاعات (برگه آزمون) داره و بقیه محاسباتی و خروجی اطلاعاتم حال میخام برای شیت برگه آزمون یک فرم تعریف کنم که هر کار میکنم نمیشه و بعد از اون میخوام به ازائ هر آزمونی یک خروجی داشته باشم در صورتی که الان روی همون قبلی که فایل ورد هستش ثبت میکنه فایل ورد به اکسل لینک شده ولی اگه بخوام جابجا کنم لینکش از بین میره
46444645

ali.b
2014/09/14, 09:37
با سلام
کمی در تالار ویژوال و همچنین بخش فرم هم مراجعه کنید . نمونه فایل هایی که اونجا هست دقیقا جواب سوال شما رو میدن
در غیر این صورت در خدمت شما هستیم

علی فاطمی
2014/09/14, 13:28
سلام من یک فایل اکسل درست کردم برای ورود و محاسبه نتایج آزمون که یک شیت ورود اطلاعات (برگه آزمون) داره و بقیه محاسباتی و خروجی اطلاعاتم حال میخام برای شیت برگه آزمون یک فرم تعریف کنم که هر کار میکنم نمیشه و بعد از اون میخوام به ازائ هر آزمونی یک خروجی داشته باشم در صورتی که الان روی همون قبلی که فایل ورد هستش ثبت میکنه فایل ورد به اکسل لینک شده ولی اگه بخوام جابجا کنم لینکش از بین میره
46444645

با سلام ، پیشنهاد من اینه که ابتدا شیت برگه آزمون تون رو به یک حالت استاندارد در بیارید تا اطلاعات متناسب با شرایط خودشون دسته بندی بشن . مثلا مشخصات آزمون در یک دسته بندی و .... مطمئن باشید پراکندگی اطلاعات رو از بین ببرید راحت می تونین یه فرم مناسب طراحی کنین.

مهدی 59
2014/09/16, 15:04
با سلام ، پیشنهاد من اینه که ابتدا شیت برگه آزمون تون رو به یک حالت استاندارد در بیارید تا اطلاعات متناسب با شرایط خودشون دسته بندی بشن . مثلا مشخصات آزمون در یک دسته بندی و .... مطمئن باشید پراکندگی اطلاعات رو از بین ببرید راحت می تونین یه فرم مناسب طراحی کنین.
من طبقه گفته شما ایرادات رو گرفته بودید گرفتم و یک فرم رو دست و پا شکسته درست کردم ولی برای باکس های که دو یا چند گزینه ای هستند مثلا منطبق یا نامنطبق هستند چطور میتونم یک combobaxدرست کنم فایل اکسل رو هم در ضمیمه گذاشتم لطفا ایراداتش رو برام بگیرید هنوز ارتباطات شیتها رو برقرار نکردم در ضمن یک راهنمای هم در مورد تعقییر لینک خودکار در ارتباط بین فایل ورد و اکسل هم راهنمای کنید 46614661

mokaram
2014/09/16, 16:17
دوست عزیز یه پیشنهاد دارم خدمتتون برای اینکه زودتر به نتیجه برسید :
بهتره مرحله به مرحله جلو برید هر کجا به مشکل خوردید عنوان بکنید تا دوستان کمک کنن کار کردن با فایل شما مستلزم گذاشتن زمان زیادی هستش و اینکه فرمودین ایراداتشا برام بگیرید کار زمانبر و طاقت فرسایی هست
با تشکر

مهدی 59
2014/09/16, 16:57
من الان تو ساخت کمبو باکس گیر کردم چه کار باید بکنم

mokaram
2014/09/16, 17:13
شما مشکلتون با کمبو اینه که نمی تونید خوراک بهش بدید؟
اگر اینه که از چند راه این امر امکان پذیره
می تونید به لینک زیر مراجعه کنید

جامعه اکسل ایران (http://forum.exceliran.com/showthread.php?5370-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-combo-box)