PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد رکورد کردن دیتا از وب سرور

saeidaspr
2014/09/18, 18:25
با سلام به دوستان ..

بنده از طریق سربرگ دیتا ، یو ار ال وب سرور ایندکس بورس تهران (http://members.tsetmc.com/tsev2/excel/MarketWatchPlus.aspx?d=0) رو بارگذاری کردم و برنامه اکسل با تنظیم بنده در کانکشن ، در هر یک دقیقه رفرش میشه و دیتاهای مورد نظر من رو بدون نقص و عالی در اختیار من میذاره .. درحال حاضر نیاز دارم دیتاهایی که در هر دقیقه از سرور میگیره رو در یک سلول جداگانه ثبت کنه مثلا دستوری نوشته بشه که در هر یک دقیقه دیتای موجود در سلول A1 رو (که از وب سرور دنلود شده) در ستون B بنویسه یعنی اولین دقیقه رو در B1 دومین رو در B2 سومین رو در B3 و الی آخر ..

امیدوارم برای این نیاز من راه حلی وجود داشته باشه ...

با تشکر .. عباسپور

saeidaspr
2014/09/20, 10:35
جستجو کردم البته من مشابه این رو پیدا نکردم مواردی که دیدم فقط برای گرفتن دیتا بود .. من با گرفتن دیتا هیچ مشکلی ندارم مساله در مورد رکورد کردن هست .. که دیتای گرفته شدن رو اتوماتیک در بازههای زمانی مشخص تو یه ستون سلول ذخیره کنه .. راهی هست؟ (امیدوارم راهی باشه)

~M*E*H*D*I~
2014/09/20, 12:23
با سلام به دوستان ..

بنده از طریق سربرگ دیتا ، یو ار ال وب سرور ایندکس بورس تهران (http://members.tsetmc.com/tsev2/excel/MarketWatchPlus.aspx?d=0) رو بارگذاری کردم و برنامه اکسل با تنظیم بنده در کانکشن ، در هر یک دقیقه رفرش میشه و دیتاهای مورد نظر من رو بدون نقص و عالی در اختیار من میذاره .. درحال حاضر نیاز دارم دیتاهایی که در هر دقیقه از سرور میگیره رو در یک سلول جداگانه ثبت کنه مثلا دستوری نوشته بشه که در هر یک دقیقه دیتای موجود در سلول A1 رو (که از وب سرور دنلود شده) در ستون B بنویسه یعنی اولین دقیقه رو در B1 دومین رو در B2 سومین رو در B3 و الی آخر ..

امیدوارم برای این نیاز من راه حلی وجود داشته باشه ...

با تشکر .. عباسپور

دوست عزیز به لینک زیر مراجعه کنید

دانلود اطلاعات سایت بورس با یک دکمه ورژن جدید (http://forum.exceliran.com/showthread.php?4915-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%DB%8C%DA%A9-%D8%AF%DA%A9%D9%85%D9%87-%D9%88%D8%B1%DA%98%D9%86-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF)

~M*E*H*D*I~
2014/09/20, 12:32
جستجو کردم البته من مشابه این رو پیدا نکردم مواردی که دیدم فقط برای گرفتن دیتا بود .. من با گرفتن دیتا هیچ مشکلی ندارم مساله در مورد رکورد کردن هست .. که دیتای گرفته شدن رو اتوماتیک در بازههای زمانی مشخص تو یه ستون سلول ذخیره کنه .. راهی هست؟ (امیدوارم راهی باشه)

شما از طریق کد نویسی میتونی به این خواستت برسی
به این صورت که در بازه های زمانی خاصی از فایل save as بگیرید

saeidaspr
2014/09/20, 18:11
شما از طریق کد نویسی میتونی به این خواستت برسی
به این صورت که در بازه های زمانی خاصی از فایل save as بگیرید

با save as نمیشه چون نمیخوام فایلهای مختلف ایجاد کنم یه فایل دارم میخوام ازش استفاده کنم اونجوری شلوغ میشه .. مثلا اگه بشه از فانکشن IF استفاده کرد که مثلا مقدار سلول A1 رو زمانی که ساعت به 09:01:01 رسید در سلول B1 درج کنه .. این کارو میشه کرد؟

~M*E*H*D*I~
2014/09/21, 07:33
با save as نمیشه چون نمیخوام فایلهای مختلف ایجاد کنم یه فایل دارم میخوام ازش استفاده کنم اونجوری شلوغ میشه .. مثلا اگه بشه از فانکشن IF استفاده کرد که مثلا مقدار سلول A1 رو زمانی که ساعت به 09:01:01 رسید در سلول B1 درج کنه .. این کارو میشه کرد؟

منظور اینه که داده هارو در همون قابل به جای دیگه منتقل کرد(مثلا شیت یا نحیه ای از شیت) تا داده های جدید جایگزین بشن؟

saeidaspr
2014/09/21, 11:36
منظور اینه که داده هارو در همون قابل به جای دیگه منتقل کرد(مثلا شیت یا نحیه ای از شیت) تا داده های جدید جایگزین بشن؟

ببینید من دیتاهای یک سلول رو از وب سرور دریافت میکنم پس نمیشه جابجاش کرد .. اون باقی میمونه .. فقط دنبال راهی هستم که یک رشته سلول رو (مثلا a1:a10) در 10 بازه زمانی دلخواه بصورت اتوماتیک به محض ورود به اون زمان خاص یک کپی از اطلاعات همون لحظه بگیره .. عدد سلول مورد نظر من تغییر میکنه دنبال راهی هستم که مثلا وقتی ساعت 10:01:01 شد اون مقدار رو تو a1 کپی کنه ... راهی هست؟