PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هایپر لینک چندین فیلد در اکسل

rezakhaleghi
2014/09/21, 11:44
سلام
می خواستم بدونم که ایا راهی وجود داره که چندین فیلد رو به صورت همزمان هایپر لینک کنم

ali.b
2014/09/21, 12:16
میتونین دقیقتر توضیح بدین؟

rezakhaleghi
2014/09/21, 14:54
من یه workbook دارم که تو خیلی از سلولهاش یه کلمه خاص نوشته شده ایا میتونم به طور یکجا تمام این سلولها که داخلشون این کلمه خاص نوشته شده را به یک شیت دیگه لینک کنم یا با باید تک تک کار هایپر لینک رو انجام بدم
با تشکر

rezakhaleghi
2014/09/22, 12:24
سلام مجدد
فرض کنید من یک شیت دارم که توی یک سری از سلولهاش که البته به هم پیوسته هم نیستند کلمه خاصی نوشته شده مثلا "موبایل" حالا من میخواهم هرجا کلمه موبایل نوشته شده این کلمه به صورت لینک (زیرخط دار)نمایش داده بشه و با کلیک روی اون، شیت دیگری که اطلاعاتی در مورد کلمه "موبایل" می ده باز بشه. (مثل سایت ویکی پدیا)البته روش هایپر لینک درست کردن رو بلدم فقط میخوام بدونم که ایا راهی وجود داره که این کار رو به صورت تک تک انجام ندم چون ممکنه این کلمه 50 بار تکرار شده باشه میخواهم این کار به صورت یکجا برای تمام سلولهایی که این کلمه داخلشون هست اتفاق بیفته.
خیلی ممنون

Ali Parsaei
2014/09/22, 20:22
سلام،
اين کار را انجام دهيد: (فرضا" براي خانه هاي حاوي کلمه "موبايل")
يکي از خانه ها که توش نوشته موبايل را انتخاب کرده و لينک مورد نظر خودتان را اعمال کنيد.
سپس آن خانه را کپي کنيد.
حالا ctrl+f را بزنيد و کلمه موبايل را نوشته و find all را بزنيد در زير کادر جستجو تمام موارد يافت شده ليست مي شوند، با کمک دگمه ctrl+a مي توانيد همه آنها را انتخاب کنيد حالا کادر جستجو را بسته و روي يکي از موارد انتخابي راست کليک کرده و پيست را بزنيد. کار تمام است.

rezakhaleghi
2014/09/24, 09:50
استاد گرامی
با سلام و احترام
بسیار سپاسگزام از راهنماییتون
مشکل حل شد