PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رسم نمودارهای مجزا در Pivot Tables

hooman_tt
2014/10/02, 12:17
با سلام خدمت اساتید ارجمند
فایلی دارم که به علت بالا بودن حجم آن ( در حدود 5 مگابایت ) قادر به قرار دادن در اینجا نیستم . عکسی از آن گرفتم تا منظورم رو خدمتتون عرض کنم
می خوام برای هر کالا که در عکس مشاهده می فرمائید یک نمودار مجزا ( نموار سهم هر کالا ) به صورت Pie رسم کنم
البته با هر بار آپدیت شدن این جدول تمام اطلاعات کالا ها تغییر میکنه به این ترتیب که اگر الان در تصویر استامینوفن رو مشاهده میکنین ممکنه با رفرش شدن دیگه نباشه یا جای آن در جدول بالا و پایین بره و یا حتی شرکتهای تأمین کننده اش کم و زیاد بشه
ولی جای ستونی که با اون میخوایم نمودار رو رسم کنیم یعنی ستون تأمین کننده و ستون مجموع ثابت است .
به طور مثال می خواهیم نموداری داشته باشیم که برای اولین کالا(استامینوفن100 ) سهم فروش هر شرکتش که در ستون آخر نشان داده شده است که مجموع 20 مرکز مختلف است نشان داده شود که مثلاً زهراوی 49% و حکیم 48% و شهردارو 2% سهم از فروش را دارند
و دقیقاً برای کالای بعدی که استامینوفن 120 است همین نمودار و تا انتهای پایوت تیبل
متشکر و ممنون

~M*E*H*D*I~
2014/10/04, 09:15
میتونید ار slicer استفاده کنید

کاربرد ابزار slicer در pivot table (http://forum.exceliran.com/showthread.php/1805-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1-slicer-%D8%AF%D8%B1-pivot-table)