PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زدن شماره فاکتور اتوماتیک

close_up
2014/10/03, 21:49
با عرض سلام ببخشید شاید سوال من تکراری باشد

با توجه به جستجویی هایی که کردم کد ماکرو زیر رو برای شماره فاکتور اتومات پیدا کردم، اما نمی*دونم هرکار کردم نتونستم انجام بدم، دوستان اینو در نظر داشته باشید بنده آماتور هستم توضیحات رو به زبان ساده بیان کنید
و یک سوال مهم آیا ذخیره فاکتور به نام یکی از سلول*ها امکان داره، منظورم اینه که در سلول A2 مثلا نام مشتری در فاکتور درج میشه حالا میخوام به اسم همون مشتری فایل در مسیری که براش تعریف می*کنیم ذخیره بشه تشکر

این هم مطلبی که عرض کردم و نتونستم جرا کنم

ایجاد شماره فاکتور خودکار در اکسل - فردانش (http://fardanesh.ir/index.php/articles/excel-article/113-excel-article3)

~M*E*H*D*I~
2014/10/04, 09:07
لینک زیر حاوی نکات و ترفندهایی در همین زمینه هست مطالعه کنید

آموزش تهیه یک سند حسابداری ساده (http://forum.exceliran.com/showthread.php/4741-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D9%87%DB%8C%D9%87-%DB%8C%DA%A9-%D8%B3%D9%86%D8%AF-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87)

mixer17
2015/03/04, 16:06
فاکتوری مطابق هر آنچه شما می خواهید.
دوستان ممکن است این فاکتور ایراداتی داشته باشد لطفاً بررسی کنید و اعلام نمایید.
برای اینکه فاکتور به درستی کار کند حتماً می بایست در درایو D پوشه ای با نام Faktor ساخته شود چون نرم افزار فاکتور ها را در آنجا ذخیره می کند.
طرز کار نرم افزار نیز به این صورت می باشد که بخودی خود فاکتورها را شماره گذاری می کند.با هر بار باز شدن فاکتور یک شماره به شماره های فاکتور اضافه می شود برای اینکه شماره های بعدی نیز درست باشند شما بعد از انجام صدور فاکتور هم می بایست از طریق Ctrl+s فاکتور را ذخیره نمایید.اما برای ذخیره فاکتور به نام مشتری و شماره فاکتور باید از دکمه قرمز رنگ درون صفحه استفاده نمایید.برای چاپ و پیش نمایش نیز از دکمه سبر رنگ استفاده کنید.
محل تغییر کد مکان ذخیره رو توی عکس نشون دادم.
امکان تعریف لوگو برای مشتری هم وجود داره.به این صورت که با تغییر کد مشتری لوگوی مشتری جدید نشون داده بشه
این نرم افزار کاملاً رایگانه

emran276
2021/08/26, 20:41
فاکتوری مطابق هر آنچه شما می خواهید.
دوستان ممکن است این فاکتور ایراداتی داشته باشد لطفاً بررسی کنید و اعلام نمایید.
برای اینکه فاکتور به درستی کار کند حتماً می بایست در درایو D پوشه ای با نام Faktor ساخته شود چون نرم افزار فاکتور ها را در آنجا ذخیره می کند.
طرز کار نرم افزار نیز به این صورت می باشد که بخودی خود فاکتورها را شماره گذاری می کند.با هر بار باز شدن فاکتور یک شماره به شماره های فاکتور اضافه می شود برای اینکه شماره های بعدی نیز درست باشند شما بعد از انجام صدور فاکتور هم می بایست از طریق Ctrl+s فاکتور را ذخیره نمایید.اما برای ذخیره فاکتور به نام مشتری و شماره فاکتور باید از دکمه قرمز رنگ درون صفحه استفاده نمایید.برای چاپ و پیش نمایش نیز از دکمه سبر رنگ استفاده کنید.
محل تغییر کد مکان ذخیره رو توی عکس نشون دادم.
امکان تعریف لوگو برای مشتری هم وجود داره.به این صورت که با تغییر کد مشتری لوگوی مشتری جدید نشون داده بشه
این نرم افزار کاملاً رایگانه
ببخشید دکمه اضافه کردن خدمت که فرم ساخته شده ویژرال باز بشه کار نمیکنه
ممنون میشم دستور های لازم رو بگید