PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اختلاف تاریخ شمسی دو سلول به ماه

محسن جعفری
2014/10/24, 22:42
با سلا م و احترام خدمت همه دوستان من تازه با این انجمن آشنا شدم و رفتار همه عزیزان به من فوق العاده بود یک سوال داشتم و می دونم این سوال در سطح خیلی پایینی است اما چون لطف شما همیشه شامل حالم بوده لذا این سوال را مطرح می کنم اونم اینه که من از اکسل 2007 استفاده می کنم وهمچنین از تاریخ فارس ساز شرکت فرساران حال سوال من این است که چطور می توان اختلاف دو تاریخ شمسی به دست آمده را به ماه محاسبه نمود ممنون از وقت گرانبهایی که برای من می گذارید با تشک

Javid Mokhtari
2014/10/24, 22:57
با سلا م و احترام خدمت همه دوستان من تازه با این انجمن آشنا شدم و رفتار همه عزیزان به من فوق العاده بود یک سوال داشتم و می دونم این سوال در سطح خیلی پایینی است اما چون لطف شما همیشه شامل حالم بوده لذا این سوال را مطرح می کنم اونم اینه که من از اکسل 2007 استفاده می کنم وهمچنین از تاریخ فارس ساز شرکت فرساران حال سوال من این است که چطور می توان اختلاف دو تاریخ شمسی به دست آمده را به ماه محاسبه نمود ممنون از وقت گرانبهایی که برای من می گذارید با تشک
با سلام.
میتونید(برای مثال)از کد زیر استفاده کنید:

=j_diff(a1,a2)/30
اما یه مسئله هستش و اونم اینکه آیا عدد ممیزی هم باشد ایرادی ندارد..؟چون فرمول بالا برای تعداد ماه های کامل نشده ممیزی خواهد شد

Amir Ghasemiyan
2014/10/25, 00:56
ضمن خوش آمد گويي به شما دوست عزيز
لطف كنيد سوالتون رو در تالار مربوطه مطرح بفرماييد.
تاپيك به تالار مربوطه منتقل شد

محسن جعفری
2014/10/25, 19:36
ممنون از لطف شما لاکن این مورد حل نشد

Javid Mokhtari
2014/10/25, 20:50
کدوم مورد، چیش حل نشد...؟