PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کار - سبد گردان

amin.t
2014/10/29, 01:18
سلام بر همه دوستان
یه نمونه فایل اکسل دارم که سبد گردان بورسه ، و تمام کارایی که در این فایل انجام دادم رو توسط راهنمایی های دوستان و اساتسد محترم اینجا بوده .
گفتم فایل رو ارائه بدم شاید کدهای و کاربرد اون کدها و طراحی و نحوه اجرا برای بعضی دوستان کاربردی و الهام بخش باشد البته فایل کامل نشده و نیاز به یک تغییرات جزئی دارد.
بازم از تمام اساتید و عزیزان این سایت ممنونم
این نکته رو هم برای دوستان تازه کار بگ که بنده هیچ پیش زمینه ای در خصوص vb و کاربرد آن در اکسل نداشتم و تازه تو این سایت متوجه دنیای زیبای vb شدم.

ali.b
2014/10/29, 07:34
ممنون اما فایل کو برادر؟

amin.t
2014/10/30, 23:48
ممنون اما فایل کو برادر؟

سلام
ببخشید فایل رو دوباره آپ می کنم.
4920
درباره فایل و شیوه کارش یه توضیح کوچیک بدم:
برای خرید یا فروش هر سهم باید اسم نماد تایپ شود و بعد از وارد کردن اطلاعات خرید شیتی به نام سهم جدید ایجاد میشخ که قابلیت نشان دادن ریز اطلاعات سهم را دارد.
و اگر در یک نماد سهمی را بطور کامل فروختید بطور خودکار شیت اون نماد حذف می شه

amin.t
2014/10/30, 23:56
دوستان فایل یکسری ایادات داره که هنوز برطرف نشده .
یه سئوال داشتم و اونم اینکه من اگر بخوام در پایان هر روز میزان سودی رو که سبد سهامم بدست آورده رو بطور خودکار و با کد vb آرشیو کنم با چه کدی این کار رو انجام بدم ؟

~M*E*H*D*I~
2014/11/06, 08:48
دوستان فایل یکسری ایادات داره که هنوز برطرف نشده .
یه سئوال داشتم و اونم اینکه من اگر بخوام در پایان هر روز میزان سودی رو که سبد سهامم بدست آورده رو بطور خودکار و با کد vb آرشیو کنم با چه کدی این کار رو انجام بدم ؟

اگه در خصوص سبد گردان و اینکه چه کاری میکنه توضیح بدی ممنون میشم

به چه نحو میخوای آرشیو بشه یعنی شیت جدیدی ایجاد بشه فایل جدیدی ایجاد بشه یا تو هر بار تو یک سلول باشه؟

Armingod
2014/11/07, 10:56
فایلت پسورد میخواد از من...
یا اینکه با enable contentکردنش ارور میده و میاد بیرون از اکسل
من اصلا نتونستم باز کنم فایلتو!

~M*E*H*D*I~
2014/11/07, 11:58
فایلت پسورد میخواد از من...
یا اینکه با enable contentکردنش ارور میده و میاد بیرون از اکسل
من اصلا نتونستم باز کنم فایلتو!

پسورد 123 هست

mehr212
2014/11/19, 18:26
برنامه جالبی نوشتید، تقریبا تا اونجا که من با فایلهای اکسل در این زمینه کار کردم این از همه جالب تر بوده.

در قسمت دیتا ، دیتا ها بروز نمیشود! definition - connection file آدرسی که وارد کردید: E:\بورس\MofidTrader 5\MQL5\Files است و نمی شود آنرا تغییر داد. اگر میتوان آنرا تغییر داد چگونه؟

از زحمتی که کشیدید سپاسگزارم.