PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه: نتیجه مسابقه پنجم از سری هشتم

~M*E*H*D*I~
2014/11/16, 08:03
درود

مهلت مسابقه پنجم به پایان رسید با امتیاز کل 1.6 :friendly_wink:

فکر میکردم سؤال ساده باشه ولی دیگه نه اینقدر الحمدالله دوستان همه استاد هستن :o

آسون بودن این مسابقه منجر شد علی رغم پیش بینی که کرده بودم تا با 6 مسابقه دوره هشتم به پایان برسه اما مسابقه به سوال 7 هم خواهد کشید که یک مقدار طولانی تر از پیش بینی خواهد بود

امتیازات مسابقه 5 به شرح زیر اعلام میشه

http://exceliran.com/up/up/79bbfd1542e3055d0437c8a58fcf311b.jpg (http://www.exceliran.com)

دوستان عزیزم میثم (هر دوتا میثم:cool:) به نظرم بهترین جواب هارو داده بودن البته از نظر بنده، سایر دوستان هم جواب های خوبی به این سوال داده بودن که به پیوست میتونید مشاهده کنید.

iranlover
2014/11/16, 08:55
سلام بچه ها.

خداییش جواب این دوتا میثم اونقدر جالب و ساده بود که خندم گرفت از وقتی که واسه جواب کامل گذاشتم...;)

ایولا بچه ها.

از سادگی سوال هم باز یاد گرفتیم.

mrdn66
2014/11/16, 09:07
سلام
خسته نباشید
لطفا برای بررسی بیشتر در جواب دوستان تاریخ امتحان هندسه تحلیلی رو به 2014/10/21 تغییر بدید و مشاهده کنید برای جواب ها چه اتفاقی خواهد افتاد

3 تا از جواب ها اشتباه خواهد بود
و نمیدونم منطقی خواهد بود وقتی قراره یک سری اطلاعات در یک ستون لیست شود بین سطرها فضای خالی هم وجود داشته باشه

مطمئنا سوال ساده بود ولی نه تا این حد

تشکر میکنم بابت زمانی که برای مسابقات میزارید

~M*E*H*D*I~
2014/11/16, 09:14
سلام
خسته نباشید
لطفا برای بررسی بیشتر در جواب دوستان تاریخ امتحان هندسه تحلیلی رو به 2014/10/21 تغییر بدید و مشاهده کنید برای جواب ها چه اتفاقی خواهد افتاد

3 تا از جواب ها اشتباه خواهد بود
و نمیدونم منطقی خواهد بود وقتی قراره یک سری اطلاعات در یک ستون لیست شود بین سطرها فضای خالی هم وجود داشته باشه

مطمئنا سوال ساده بود ولی نه تا این حد

تشکر میکنم بابت زمانی که برای مسابقات میزارید

این محدودیتی که فرمودید چندان منطقی به نظر نمیرسه ما تو برنامه های امتحانی تاریخ هارو به ترتیب میذاریم و اصلا غیر منطقیه تاریخ هارو بهم بریزیم

mrdn66
2014/11/16, 09:17
اوکی

misammisam
2014/11/16, 19:17
تازه کجاشو دیدید قراره تو آخر مسابقه امتیاز میثمارو با هم جمع بزنن بعد رتبه بندی کنن :englandcheering::worldcup::englandcheering:

~M*E*H*D*I~
2014/11/17, 08:58
فایل یکی از دوستان جامونده بود با عرض شرمندگی:p