PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه: نتیجه نهایی سری هشتم مسابقات مهارت اکسل

~M*E*H*D*I~
2014/12/06, 09:14
درود

بعد از سه ماه سری هشتم مسابقات مهارت بالاخره به پایان رسید و دوستان گرانقدری که در این مسابقه شرکت کردن مهارت های خودشون رو در فرمول نویسی و ترکیب توابع به خوبی نشون دادن ، جاداره از تک تک دوستان بخاطر همراهیشون در این مسابقات تشکر کنم ، یقینا پابرجایی این انجمن از سال 86 تاکنون مرهون همراهی و حمایت های شما دوستان گرانقدر بوده و امیدوارم این حمایت ها همچنان ادامه دار باشه تا این انجمن علمی و سالم سال ها بتونه به مسیر خودش همراه با پیشرفت و بهبود مستمر ادامه بده.

همچنین لازمه که این مسئله رو هم بهش اشاره کنم در این مسابقات سعی کردم کمال بی طرفی و صداقت رو در امتیاز دهی بکار بگیرم حتی المقدور سعی شد حقی از کسی ضایع نشه ولی به هر حال دوستان اگر قصور و تقصیری در این مورد متوجه بنده می دونن به پای دانش اندک و خطای سهوی بنده بذارن و لازم میدونم از همه دوستان پوزش بخوام.

اما نتیجه نهایی مسابقه

http://exceliran.com/up/up/f972bc45e5c25b0fbe2609d3b6741c4d.jpg (http://www.exceliran.com)

بنابراین افراد برگزیده این مسابقه به شرح زیر هستند

نفر اول
محمد رضا درویشی

برنده جایزه یک میلیون ریالی و مدال برنده مسابقات مهارت

نفر دوم مشترک

محمد جعفر عاشوریان
آرش عبدی

برنده 6 محصول به دلخواه از بین محصولات انجمن و مدال برنده مسابقات مهارت

نفر سوم

حمیدرضای وانویی

برنده 3 محصول به دلخواه از بین محصولات انجمن و مدال برنده مسابقات مهارت

با تبریک به این دوستان عزیز از نظر ما همه دوستانی که در این مسابقات شرکت کردند برنده هستند

نفر اول مسابقه لطفا شماره کارت برای بنده ارسال کنند و سایر دوستان هم اسم محصولات آموزشی مورد نظرشون رو تا به ایمیلشون ارسال بشه

mohammad_ashooryan
2014/12/06, 10:55
با سلام و خسته نباشيد و تشكر از زحمات گرانقدر استاد وطن پرست.

به آقاي درويشي و حميد رضاي عزيز و بقيه دوستان هم تبريك و خسته نباشيد ميگم.

*همگي هميشه موفق و سلامت باشيد*

6محصول انتخابي من:
1.پکیج آموزشی ایجاد فایل چندکاربره با سطح دسترسی مشخص
2.آرایه (Array)
3.جزوه آموزشی جداول محوری Pivot table
4.جزوه دوره آموزشی vba استاد شمس العلما
5.کتاب آموزش جامع و پیشرفته اکسل 2010
6.جزوه و فایل های آموزشی دوره ado

آدرس ايميل : mohammadashurian@gmail.com

mrdn66
2014/12/06, 13:51
تشکر میکنم از همه دوستان بزرگواری که برای این سایت پربار زحمت می کشند به شخصه بیشتر مهارتی که در اکسل بدست آورده ام هر چند ناچیز مدیون همین سایت اکسل ایران هستم .
و باید تشکر کنم از آقا مهدی که زحمات این مسابقات بر دوش ایشونه
به آقای عاشوریان و آقا حمیدرضا و به سایر دوستانی که در این دوره از مسابقات هم شرکت کرده بودند تبریک و خسته نباشید میگم چرا که هدف از این دست مسابقات چیزی جز یادگیری نیست
آرزوی سلامتی و موفقیت برای تک تک دوستان دارم :53:

Amir Ghasemiyan
2014/12/06, 14:02
تشکر میکنم از همه دوستان بزرگواری که برای این سایت پربار زحمت می کشند به شخصه بیشتر مهارتی که در اکسل بدست آورده ام هر چند ناچیز مدیون همین سایت اکسل ایران هستم .
و باید تشکر کنم از آقا مهدی که زحمات این مسابقات بر دوش ایشونه
به آقای عاشوریان و آقا حمیدرضا و به سایر دوستانی که در این دوره از مسابقات هم شرکت کرده بودند تبریک و خسته نباشید میگم چرا که هدف از این دست مسابقات چیزی جز یادگیری نیست
آرزوی سلامتی و موفقیت برای تک تک دوستان دارم :53:

ضمن تبريك و اين حرفا، حالا كه پولدار شدين شيريني اول شدنتونم بدين بي زحمت :rolleyes:

Amir Ghasemiyan
2014/12/06, 14:04
با سلام و خسته نباشيد و تشكر از زحمات گرانقدر استاد وطن پرست.

به آقاي درويشي و حميد رضاي عزيز و بقيه دوستان هم تبريك و خسته نباشيد ميگم.

*همگي هميشه موفق و سلامت باشيد*

6محصول انتخابي من:
1.پکیج آموزشی ایجاد فایل چندکاربره با سطح دسترسی مشخص
2.آرایه (Array)
3.جزوه آموزشی جداول محوری Pivot table
4.جزوه دوره آموزشی vba استاد شمس العلما
5.کتاب آموزش جامع و پیشرفته اکسل 2010
6.جزوه و فایل های آموزشی دوره ado

آدرس ايميل : mohammadashurian@gmail.com

بهتون تبريك ميگم دوست عزيز
ايشالله تو مسابقات بعدي هم موفق باشيد.
اين محصولاتم حتما مطالعه كنيد. ضرر نميكنيد ;)

mrdn66
2014/12/06, 14:11
ضمن تبريك و اين حرفا، حالا كه پولدار شدين شيريني اول شدنتونم بدين بي زحمت :rolleyes:

آقای قاسمیان شیرینی چه قابلی داره شما امر بفرمایید
فقط صبر کنید جایزه بهمون برسه :bigsmileB:

Amir Ghasemiyan
2014/12/06, 14:19
آقای قاسمیان شیرینی چه قابلی داره شما امر بفرمایید
فقط صبر کنید جایزه بهمون برسه :bigsmileB:

خواهش ميكنم
همونطور كه ميدونين اين وجهي كه دريافت ميكنين ماليات ميخوره بهش. ماليات 50%
گفتم كه در جريان باشين :rolleyes:

فقط هم با شيريني عفو مالياتي ميخوره :65:

mohammad_ashooryan
2014/12/06, 15:32
خيلي ممنون سلامت باشيد.
حتما سعي ميكنم مطالعه و استفاده عملي كنم.

hamidreza_bp
2014/12/06, 20:39
ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد ارجمند جناب آقای وطن پرست، به دو دوست گرامی آقایان محمدرضا درویشی و محمد جعفر عاشوریان تبریک میکنم و آرزوی موفقیت دارم برای همه دوستان و به خصوص نفرات اول و دوم این دور از مسابقات.
سه محصول انتخابی من به شرح زیر هستند:
1. بسته آموزشی فرمول نویسی آرایه ای
2. جزوه دوره آموزشی کاربرد ADO در بانک های اطلاعاتی مبتنی بر اکسس و اکسل
3. بسته آموزشی توابع جستجو و مرجع

جزوه دوره آموزشی VBA استاد شمس العلما را هم میخواستم اما متاسفانه لینک خرید نداره و در پیج مربوطه ERROR 404 را میده، ممنون میشم در صورت امکان آن را هم ایمیل کنید.

ضمنا بنده قبلا خودم را در قسمت "آشنایی با اعضا محترم انجمن اکسل ایران (http://forum.exceliran.com/showthread.php/2603-%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AD%D8%AA%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86/page11)" معرفی کردم.

با سپاس فراوان از مدیران سایت
حمیدرضا وانویی
Hamidreza.bp@gmail.com

misammisam
2014/12/06, 21:23
منم به همه دوستان که شرکت کردن خسته نباشد میگم ، بخصوص آقا مهدی که زحمت طراحی سوالاتشو کشیدن .

حسام بحرانی
2014/12/06, 22:25
سلام،
من هم به همه عزیزان شرکت کننده در سری هشتم مسابقات مهارت در اکسل، خسته نباشید عرض می کنم و به نفرات برتر این دوره از مسابقات به ترتیب؛ آقایان:
محمد رضا درویشی * (http://forum.exceliran.com/member.php/4590-mrdn66)
محمد جعفر عاشوریان * (http://forum.exceliran.com/member.php/17305-mohammad2060)
حمیدرضا وانویی * (http://forum.exceliran.com/member.php/14837-hamidreza_bp)
که با تلاش خودشون توانستند امتیازات خوبی رو کسب کنند، تبریک می گم.
جا داره تشکر ویژه ای داشته باشیم از جناب مهندس وطن پرست *، (http://forum.exceliran.com/member.php/2445-M*E*H*D*I)که حقیقتاً در این دوره از مسابقات سنگ تمام گذاشتند و انرژی زیادی برای طراحی، تصحیح و نیز امتیازدهی به شرکت کنندگان، صرف نمودند.
امیدوارم این همکاری و همراهی کاربران عزیز، در سری بعدی مسابقات مهارت در اکسل، بیشتر و چشمگیرتر باشد.
از همه دوستان ممنونیم.

Alireza
2014/12/06, 23:13
سلام به همه عزیزان شرکت کننده و برندگان تبریک میگیم و از استاد وطن پرست عزیز تشکر میکنم

mokaram
2014/12/07, 09:02
منم به عنوان عضو کوچکی از این مجموعه به دوستان گرامی تبریک میگم و امیدوارم که تو کلیه مراحل زندگیشون هم موفق باشن
فقط یه خواهش :
دوستان گرامی اگه براتون امکان داره فعالیت داخل انجمنتون را بیشتر کنید که فقط معطوف به مسابقات نباشه تا بقیه افراد از جمله خود من بتونیم از داشته های علمیتون بیشتر استفاده کنید به قولی زکات علم نشر اون هست
گستاخی بنده را پذیرا باشید باز هم ممنون از همگی دوستان عزیز

iranlover
2014/12/07, 11:20
سلام و خسته نباشید به آقا مهدی گل یه خداقوت جانانه بابت مثبت ترین تلاشی که یه مدیر میتونه در یک تالار آموزشی انجام بده

سلام و تبریک به نفرات برتر مسابقه و تشکر از نکاتی که به ما از بین جوابهاشون یاد دادن

ما منتظر مرحله بعد هستیم.

اما مهدی جان، تو این جدول هم باز امتیاز سوال قبل مارو لحاظ نکردی داداش گلم:nevreness:

هیأت ژوری اکسل ایران رسیدگی کنن لطفا...:cool:

~M*E*H*D*I~
2014/12/07, 11:45
سلام و خسته نباشید به آقا مهدی گل یه خداقوت جانانه بابت مثبت ترین تلاشی که یه مدیر میتونه در یک تالار آموزشی انجام بده

سلام و تبریک به نفرات برتر مسابقه و تشکر از نکاتی که به ما از بین جوابهاشون یاد دادن

ما منتظر مرحله بعد هستیم.

اما مهدی جان، تو این جدول هم باز امتیاز سوال قبل مارو لحاظ نکردی داداش گلم:nevreness:

هیأت ژوری اکسل ایران رسیدگی کنن لطفا...:cool:

http://www.noandishaan.com/forums/images/smilies/new%20icons/icon_pf%20%2834%29.gif

iranlover
2014/12/07, 11:48
http://www.noandishaan.com/forums/images/smilies/new%20icons/icon_pf%20%2834%29.gif

:Smilebb (6):

~M*E*H*D*I~
2014/12/07, 11:50
:Smilebb (6):

درس شد:confusedB:

Amir Ghasemiyan
2014/12/07, 12:02
به نفر دوم جديد هم تبريك ميگيم ;)

امان از دست اين مهدي سربه هوا. :p

iranlover
2014/12/07, 12:11
درس شد:confusedB:

مهدی خیلی باحالی خداوکیلی.....
فکر کنم تقصیر شما نیست.... جنسش خوبه:rolleyes:
(آقای مزاح بودها، شما استاد مایی)

اگه عادلانه حساب کنی میشم 16.55 که میشه رتبه سوم، دستی دستی مارو دوم کردی رفت...

نمیشه یه اعتراض دیگه بزنم اول بشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:D

آقای قاسمیان، شما از سوخت آقا مهدی ما خبر نداری؟!

Amir Ghasemiyan
2014/12/07, 12:17

اگه عادلانه حساب کنی میشم 16.55 که میشه رتبه سوم، دستی دستی مارو دوم کردی رفت...

آقای قاسمیان، شما از سوخت آقای مهدی خبر نداری؟!

نه والا خبر ندارم ولي هر چي هست كه فعلا نيم سوز ميسوزه. كابراتش خراب شده انگار :p

~M*E*H*D*I~
2014/12/07, 12:33

آقای قاسمیان، شما از سوخت آقا مهدی ما خبر نداری؟!

جنسش که خوبه ولی خب من وقتم محدوده باید تو یک لحظه چندتا کار باهم انجام بدم دیگه حواس نمیمونه:hahaB:

~M*E*H*D*I~
2014/12/07, 12:36
نه والا خبر ندارم ولي هر چي هست كه فعلا نيم سوز ميسوزه. كابراتش خراب شده انگار :p

انژکتوریه امیر جون کاربرات نداره:rolleyes:

ieumts
2014/12/07, 14:06
ضمن عرض سلام و خداقوت به همه عزیزان و به ویژه آقا مهدی بابت زحماتی که کشیدن
تبریک میگم به دوستان عزیزمون...ایشالا که از دانششون استفاده لازم و کافی رو ببریم
واقعا عذرخواهم که نتونستم توی این سری شرکت کنم... دو هفته اخیر فشار درسا زیاد بود...مطمئنم دوستان این سری خیلی خیلی بیشتر از من تلاش کردن...واقعا هم برنده شدن حقشون بود
ایشالا که در آینده هم در خدمت دوستان عزیز باشیم

mostafap4
2014/12/07, 20:55
سلام به همه دوستان
و تبریک به برنده های این سری از مسابقات
و یک تشکر ویژه هم از آقا مهدی بابت زحماتی که میکشند
منم عذر میخوام دو مسابقه آخر را شرکت نکردم چونکه راستش سرم شلوغ بود از طرفی دیگه هم فاصله امتیازم جوری شده بود که امیدی به برنده شدن نبود و دیگه گفتم بهتره فسفرها را هدر ندهم الکی :d
ولی واقعا مسابقات آموزنده ای هست و خیلی دانش منو ارتقا داد.
ممنون

~M*E*H*D*I~
2014/12/08, 22:32
دوستانی که برنده محصولات هستن مثل اینکه جناب مسعودیان گرفتاره ، بنده هم دسترسی به محصولات ندارم پیگیری میکنم آقای علی محمدی ارسال کنن