PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا راهنمایی کنید خیلی واجبه

mhm_1371
2014/12/06, 22:27
در مورد پر کردن تعداد زیادی فرم با word و exel اگر هر فرم یک عکس پرسنلی هم داشته باشد باید چکار کنم؟
یعنی بخواهم تو هر فرم عکس یه فرد خاص هم باشه ؟
لطفا راهنمایی کنید خیلی واجبه

Alireza
2014/12/06, 23:08
سلام
روش های متفاوتی برای این مورد وجود داره لطفا نمونه فایلتون رو اپلود بفرمایید و توضیح دهید که چگونه اطلاعات از نرم افزار World و Excel بعنوان فرم استفاده میشه

mhm_1371
2014/12/07, 22:00
سلام یک فرم دارم که مشخصات از چمله نام و فامیل و .... است و تمام این مشخصات را تو یه فایل اکسل دارم تا اینجاش مشکل حله و بلدم فرمها را mailing پر کنم مشکلم اینجاست که عکس پرسنلی افراد هم باید رو فرم باشه و اینا را تو یه پوشه دارم می خوام اینا را تک تک نیارم و مثل قبلی خودکار باشه آیا میشه؟

Amir Ghasemiyan
2014/12/07, 22:19
سلام یک فرم دارم که مشخصات از چمله نام و فامیل و .... است و تمام این مشخصات را تو یه فایل اکسل دارم تا اینجاش مشکل حله و بلدم فرمها را mailing پر کنم مشکلم اینجاست که عکس پرسنلی افراد هم باید رو فرم باشه و اینا را تو یه پوشه دارم می خوام اینا را تک تک نیارم و مثل قبلی خودکار باشه آیا میشه؟

سلام
عكس هاتون با فرمت خاصي هست؟ يعني ساختار مشخصي داره؟ ميتونين چندتاشو به عنوان نمونه آپلود كنيد؟ هم فايل اكسل و هم فايل ورد

درضمن: حتما بايد در ورد باشه؟ ميتونين از اكسس هم استفاده كنيد؟ ميخواين در نهايت چي داشته باشين؟ پرينت ميخواين بگيرين؟

mhm_1371
2014/12/07, 22:43
می خوام پرینت بگیرم .عکسهام هم جیپگ jpg هستند اما اندازه مشخصی ندارند فرمم تو ورد و اطلاعات افراد تو اکسل حالا اگه با اکسس هم بشه مشکلی ندارم در ضمن میخوام عکسها تو ورود دو در سه باشه مثل گواهی اشتغال به تحصیل اما نمی خوام دونه دونه هزار تا فرم را پر کنم؟

mhm_1371
2014/12/07, 22:47
راستش من سربازم و این مشکل تو پادگانمون پیش آمده برا همین نمی تونم فرم خام بذارم در ضمن یه فرم عادی شامل نام و فامیل وغیره میشه و همین اطلاعات تو اکسل هست و عکسها هم تو یه فولدره

mhm_1371
2014/12/07, 22:50
البته چون تعداد زیاده هزار نفر را نمی خوام تو اکسس دوباره بنویسم اکه بشه همونا ببرم راستش اکسس کار نکردم

Amir Ghasemiyan
2014/12/08, 13:27
البته چون تعداد زیاده هزار نفر را نمی خوام تو اکسس دوباره بنویسم اکه بشه همونا ببرم راستش اکسس کار نکردم

نيازي به دوباره نويسي نيست دوست عزيز
اكسس قابليت import كردن فايل هاي اكسل رو داره. ميتونين فايلتون رو داخل اكسس ايمپورت كنيد.
در مورد عكس ها هم عرض كنم كه بايد يك نكته مشتركي با شماره پرسنلي يا نام و نام خانوادگي يا ... داشته باشه كه بشه تشخيص داد اين عكس متعلق به كيه
اين ويژگي مشترك چيه؟

Alireza
2014/12/08, 13:54
سلام
البته توی خود اکسل هم میشه اینکار رو انجام داد

Alireza
2014/12/08, 14:34
ببینید از فایل پیوست میتونید الگو بگیرید
اگر نیاز به چاپ گروهی هست بفرمایید تا کد رو ارسال کنم

Amir Ghasemiyan
2014/12/08, 14:39
سلام
البته توی خود اکسل هم میشه اینکار رو انجام داد

آره راست ميگيا. اصلا حواسم نبود :p

اصلا بهتره همه كارا رو با خود اكسل انجام بدين كه مشكلات نقل و انتقال رو نداشته باشيد

Javid Mokhtari
2014/12/09, 19:04
با سلام.
برای اینکار نمونه های بسیاری وجود داره اما اون چیزی که مطابق نیاز شما باشه نیازمند نمونه ای هستش که با ان تطبیق داده شود

mhm_1371
2014/12/09, 23:17
من هم دقیقا یه چنین چیزی چیزی میخوام . منتها اطلاعات امده است تو اکسل و فرمم هم کمی فرق داره.به من یاد بدید چه جوری این برنامه را بنویسم.

mhm_1371
2014/12/09, 23:20
با تشکر از همه دوستان به خاطر راهنمایی هاشون و مخصوصا دوستی که فایل ضمیمه گذاشته بودند
یه سوال شما همه این کارها را با اکسل کردین
لطف کنید قدم به قدم توضیح دهید

Javid Mokhtari
2014/12/10, 00:11
با تشکر از همه دوستان به خاطر راهنمایی هاشون و مخصوصا دوستی که فایل ضمیمه گذاشته بودند

ای کاش خودتون پایه هارو یاد می گرفتین بعد همچین درخواستی می دادین.
خیلی از دوستان زحمت کشیدن و مطالب آموزشی بسیار زیبایی قرار دادن.حداقل یه نگاهی به آنها بندازین

Alireza
2014/12/11, 19:47
ضمن تشکر از جاوید عزیز
دوست گرامی من اگر جای شما بودم فایل پایه رو ایجاد می کردم و بر اساس نیاز امکانات رو طراحی می کردم . در این مسیر بدون شک شما میتونید همه اطلاعاتی که نیاز دارید رو از انجمن های مختلف استخراج کنید . ضمن اینکه فایلهایی در تالار وجود داره که تقریبا جواب سوال شما هستند فقط لازمه مهارت استفاده ازشون رو بدست بیارید ، اونم یکم همت و تلاش و آنالیز اطلاعات رو لازم داره ;)