PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عرض تسليت

Ali Parsaei
2014/12/13, 23:03
انا لله و انا اليه راجعون
کل من عليها فان و يبغي وجه ربک ذوالجلال والاکرام

5228

با نهايت تأسف و تأثر درگذشت مادر گرامي جناب آقاي محمدرضا مکرم را خدمت ايشان و خانواده محترم تسليت عرض مي نمايم
از درگاه خداوند براي آن مرحومه مغفرت و غفران الهي و براي بازماندگان صبر مسئلت مي نمايم

5229 5231

ديروز مادر يکي از دوستانم که همسايه مان هم بود فوت شده بود، تا غروب مشغول مراسم خاکسپارري بودم
امروز هم خبردار شدم يکي از اقواممان در مشهد به رحمت خدا رفته است.
بعد از چند روز، سر شب به سايت سر زدم و متاسفانه با خبر شدم که مادر جناب آقاي مکرم هم فوت گشته اند،
ماه صفر ماه سختي است، مي گويند پيامبر هم از اين ماه خوشش نمي آمده، سختي ها و جنگ هاي زيادي در اين ماه به وقوع پيوسته.
خداوند انشاالله به حق اين روز (روز اربعين) همه درگذشتگان جمع علي الخصوص مادر جناب مکرم را قرين رحمت خود قرار دهد.
آمين

mokaram
2014/12/14, 07:38
ممنون از جناب پارسای عزیز
خداوند اموات و گذشتگان شما را هم بیامرزه در پناه خداوند پایدار باشی

~M*E*H*D*I~
2014/12/14, 08:54
روحشون شاد

khakzad
2014/12/14, 10:13
روحشون شاد، تسلیت عرض می کنم

علی فاطمی
2014/12/14, 17:03
جناب مکرم عزیز تسلیت بنده رو پذیرا باشید . روحشان شاد .

Behnam
2014/12/15, 08:04
تسلیت می گم محمدرضا جان
خدا رحمتشون کنه،خیلی ناراحت شدم،خدا بهت صبر بده

abootorab
2014/12/15, 17:11
روحشان شاد
تسلیت جناب مکرم، ما رو در غم خود شریک بدانید

Alireza
2014/12/15, 18:07
تسلیت قطره ایست در برابر غم دریا گونه ی شما
از خداوند صبری عظیم برای شما و خانواده محترمتان خواستارم
امیدوارم غم آخرتان باشد

http://panup.net/uploads/n427081_11111111.png

mokaram
2014/12/24, 08:44
منَ لَم یَشکُرِالمَخلوق لَم یَشکُرِالخالِق
مشیت الهی بر این قرار گرفت، مادرم به دیار باقی بشتابد.بی شک غم از دست دادن عزیزان و نزدیکان همیشه سخت و طاقت فرسا ست ، لیکن ابراز همدردی و تسلیت دوستان ،آشنایان و بستگان باعث تسلی دل غمدیدگان می شود . بدین وسیله وظیفه خود میدانیم به حکم ادب و قدردانی ازهمه دوستان عزیزی که بذل محبت فرموده ،با درج نظر و پیام تسلیت و یا با ارسال متن بنده را مورد عنایت قرار داده، همدردی خود را اعلام کردند و موجبات شادی روح عزیز از دست رفته و تسلی خاطر اینجانب را فراهم نمودند، صمیمانه قدردانی و تشکر نمایم. ضمن آرزوی سلامتی و سعادت برای همه عزیزان.،شادکامی همگان را از درگاه حضرت احدیت خواهانم. باشد به شادی، محبت های شما بزرگواران را پاسخگو باشم.

Ali Parsaei
2015/08/21, 16:41
انا لله و انا اليه راجعون
کل من عليها فان و يبغي وجه ربک ذوالجلال والاکرام

با نهايت تأسف و تأثر شب گذشته با خبر شدم که پدر گرامي آقاي علي فاطمي نزديک يک ماه است که دار فاني را وداع گفته اند، بدينوسيله از طرف خودم و تمامي عزيزان در انجمن اکسل ايران درگذشت اين پدر بزرگوار را خدمت ايشان و خانواده محترمشان تسليت عرض نموده و از درگاه خداوند براي آن مرحوم مغفرت و غفران الهي و براي بازماندگان صبر مسئلت مي نمايم.

Amir Ghasemiyan
2015/08/21, 16:44
واقعا ضايعه تأسف باري هست. علي جان ما رو هم در غم خودت شريك بدون.
اميدوارم روح پدر بزرگوارت قرين و غريق رحمت الهي باشه

حسام بحرانی
2015/08/21, 17:24
بقاء خاص ذات پروردگار است

از شنیدن خبر درگذشت پدر گرامی تان بسیار متأثر شدم

این واقعه دردناک رو خدمت شما وخانواده محترم تسلیت عرض می کنم

برای آن بزرگوار طلب رحمت و مغفرت دارم

از درگاه خداوند متعال برای جنابعالی و سایر بازماندگان صبر مسئلت دارم

مارا نیز در غم عزیز از دست رفته تان شریک بدانید

majid_mx4
2015/08/21, 17:25
صمیمانه به هم دوستانی که به تازگی عزیزی را از دست دادن تسلیت گفته و از خداوند متعال طول عمر و سلامتی برای بازماندگان خواستارم

generalsamad
2015/08/21, 18:19
تسلیت جناب علی فاطمی
ما رو در غم خود شریک بدونید
روح پدر بزرگوارتان شاد

mohammad_ashooryan
2015/08/21, 22:38
سلام جناب فاطمی.
تسلیت تسلی کوچکی در غم از دست دادن پدر عزیز و بزرگوارتان است.
ما نیز در این غم شریکیم
رحمت و مغفرت آن عزیز از دست رفته و سلامتی بازماندگان رو از خداوند منان خواستارم.

mokaram
2015/08/22, 07:51
دوست عزیز و گرامی جناب آقای فاطمی

غم از دست دادن پدر ، صبر عظیم می خواهد برایتان از خدای مهربان صبر و شکیبایی و برای آن سفر کرده علو درجات را آرزومندم .

در غمتان شریک هستم

http://s6.picofile.com/file/8207709968/pedar.jpg

Behnam
2015/08/23, 14:34
منم تسلیت میگم علی جان
خدا بهت صبر بده
ما رو تو غم خودت شریک بدون

علی فاطمی
2015/08/28, 16:14
ضمن عرض سلام خدمت همه عزیزان، و تشکر از علی پارسای عزیز ، از احساس همدردی همه عزیزان نهایت تشکر را دارم.
امیدوارم همیشه سلامت و شادکام باشید .