PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد یک منو کرکره ای در اکسل

مجیدرحیمی
2014/12/24, 18:37
سلام دوستان سوالی در خصوص ایجاد منو کرکرهای در اکسل داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
یک منو کرکره ای ایجادکردم ولی هر کاری میکنم نمیتونم ظاهر اونو به این شکل در بیارم ممنون میشم راهنمایی کنید چطوری باید به این شکل در بیارمش
من هر کاری میکنم نمیتونم به اون شکلی که با فلش قرمز نشون دادم درش بیارم -

5335

abootorab
2014/12/24, 22:54
سلام دوستان سوالی در خصوص ایجاد منو کرکرهای در اکسل داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
یک منو کرکره ای ایجادکردم ولی هر کاری میکنم نمیتونم ظاهر اونو به این شکل در بیارم ممنون میشم راهنمایی کنید چطوری باید به این شکل در بیارمش
من هر کاری میکنم نمیتونم به اون شکلی که با فلش قرمز نشون دادم درش بیارم -

5335

با درود
فکر کنم اونی که شما ایجاد کردین از طریق Data Validation ایجاد کردین و چیزی که با فلش قرمز نشون دادین از منوی DEVELOPER سپس از بخش Insert و از قسمت Form Controls گزینه منوی کرکره ای (Combo Box) انتخاب کنید و پس از ایجاد می توانید با راست کلیک روی کنترل ایجاد شده تنظیمات و داده های منوی کشویی خود را تعریف کنید.

مجیدرحیمی
2014/12/26, 14:20
دوستان چرا وقتی میخواهم این دو خانه اکسل را با تابع if به هم ربط بدم با اینکه فرمولی که نوشتم درست است ایراد میگیر ؟
خانه ای که با قرمز نشان داده شده یک منو کرکره ای می باشد که اعداد 1تا 4 را در اون تعریف کردم که هر زمان عدد ان شد 1 در خانه دیگر بشود 100
5357

حسام بحرانی
2014/12/26, 14:37
دوستان چرا وقتی میخواهم این دو خانه اکسل را با تابع if به هم ربط بدم با اینکه فرمولی که نوشتم درست است ایراد میگیر ؟
خانه ای که با قرمز نشان داده شده یک منو کرکره ای می باشد که اعداد 1تا 4 را در اون تعریف کردم که هر مان عدد ان شد 1 در خانه دیگر بشود 100
5357
سلام،
تابع رو بصورت زیر بنویسید:

=if(h14=1,"100")
یعنی از جداکننده ( , ) به جای ( ; ) استفاده کنید.
درواقع تنظیمات سیستم شما به این صورت است.
موفق باشید.

saeide
2015/01/05, 09:36
سلام
من میخوام یک جدول درست کتم که تعداد سطرش مطابق با عددی که در یک سلول وارد میشه ایجاد شود. لطفا راهنمایی کنید .ممنون .