PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پخش موسیقی در هنگام باز شدن فایل اکسل

sazar
2014/12/25, 13:06
آیا امکان دارد در هنگام باز شدن فایل اکسل موسیقی پخش شود لطفا راهنمایی فرمائید

Amir Ghasemiyan
2014/12/25, 13:28
آیا امکان دارد در هنگام باز شدن فایل اکسل موسیقی پخش شود لطفا راهنمایی فرمائید

سلام دوست عزيز
به اين تاپيك ها مراجعه بفرماييد
مديا پلير در اكسل - Excel Media Player (http://forum.exceliran.com/showthread.php/3528-%D9%85%D8%AF%D9%8A%D8%A7-%D9%BE%D9%84%D9%8A%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%83%D8%B3%D9%84-Excel-Media-Player)
آموزشي: اكسل سخنگو - Speech in Excel (http://forum.exceliran.com/showthread.php/5015-%D8%A7%D9%83%D8%B3%D9%84-%D8%B3%D8%AE%D9%86%DA%AF%D9%88-Speech-in-Excel)

sazar
2014/12/25, 18:42
باسلام
ظاهرا متوجه منظور من نشدید من می خواهم پس از باز شدن یک فایل اکسل بصورت اتو ران یک موزیک مثلا لایت پخش شود و پخش آن تاپایان کار با اکسل، ادامه یابد و در صورت امکان موزیک بعدی پخش گردد

Amir Ghasemiyan
2014/12/26, 00:20
باسلام
ظاهرا متوجه منظور من نشدید من می خواهم پس از باز شدن یک فایل اکسل بصورت اتو ران یک موزیک مثلا لایت پخش شود و پخش آن تاپایان کار با اکسل، ادامه یابد و در صورت امکان موزیک بعدی پخش گردد

سلام
چرا دوست عزيز. متوجه منظورتون شدم. مهم ترين بخش كار پخش كردن فايل موسيقي هست كه تو تاپيك هايي كه راهنمايي كردم ميتونين پيدا كنيد. براي اتوران بودنش هم بايد روي ايونت workbook_open كدهاي پخش موسيقي رو بنويسيد

sazar
2014/12/27, 10:32
سلام شنیدی میگویند شرم خاله از بی چادری است من اگر کد آن را بلد بودم چنین سوالی را مطرح نمی کردم اگر حمل بر پرروی نمی شود کد آن را بنویسید قبلا عذر خواهی و تشکر می کنم

khakzad
2014/12/27, 11:07
دوست عزیز
لینکی که جناب قاسمیان دادن هم فایل داخلشه هم کد!!!
اینکه اینجا دوباره بنویسن فقط دوباره کاری میشه!
شما کدها رو بررسی کنید از فایل هم استفاده کنید.
فقط برای اینکه در باز شدن فایل کد اجرا بشه باید داخل این بنویسید:

Private Sub Workbook_Open()

End Sub

khakzad
2014/12/27, 11:10
تابع function playmusic هم دقیقا فایل مورد نظر رو پخش می کنه
به مسیر قرارگیری فایل هم دقت کنید

sazar
2014/12/27, 14:24
من از اکسل 2010 استفاده می کنم و تابع function playmusic را ندیم و از کدها نتواستم استفاده کنم اولین باری بود که عضو انجمنی شدم و یک سوال کردم از خیرش گذشتم انشا ا... فایلهایی که بدون vb درست کردم را در اختیار انجمن قرار خواهم داد و به هر سوالی ، پاسخ دقیق و روشن خواهم داد
متشکرم

khakzad
2014/12/27, 16:38
دوست عزیز
چرا باید از خیر سوالتون بگذرید؟
اینجا راهنمایی میشه و سرنخ ها نشون داده میشه
خودتون باید برید دنبالش
انتظار نداشته باشید خط به خط توضیح داده بشه، (واقعا اساتید وقت ندارند!)
شما دنبال سوالتون باشید و سعی کنید ج پیدا کنید براش

در اینجا هم این تابع داخل اکسل نیست. شما باید کدش رو کپی کنید تا فرمول ایجاد بشه.
راجع به اینکه function چی هست و چطور ایجاد میشه، باید اشنایی با کد و محیط ویژوال داشته باشید. که خودتون باید جستجو کنید و بخونید و بدونید.حالا تو سایت، کتاب یا دوره های مختلف اینترنتی ....

موفق و موید باشید