PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه: پیشنهادات جهت برگزاری سری نهم مسابقات مهارت

~M*E*H*D*I~
2015/02/15, 13:16
با درود

با توجه به اینکه در حال برنامه ریزی و تهیه سوالات برای برگزاری سری نهم مسابقات مهارت هستم لطفا پیشنهادات خودتون رو در این زمینه چه نحوه برگزاری چه نوع سوالات و چه انتخاب برندگان و جوایز و هر چیزی که به ذهنتون میرسه مطرح کنید:)

mrexcel
2015/02/15, 13:57
ممنون از زحماتی میکشید . مطمئنا دوستان قدر زحمات شما را میدانند . و امیدوارم با پیشنهادهای خوبشون دوره را پر بارتر کنند

mohammad_ashooryan
2015/02/16, 16:49
با سلام و خسته نباشيد
خيلي خوشحالم از اينكه مسابقه دوباره ميخواد شروع بشه:)
همونطور كه توي دوره قبل بعضي از دوستان در مورد توضيح دادن در مورد فرمولهاي جواب سوالها پيشنهاد داده بودن.
اولين پيشنهادم همين مورد رو ميخواستم بگم.
دوم اينكه خواستم بگم براي پاسخ به يك سوال از چند راه مختلف استفاده بشه بدين صورت كه اولين جواب رو به عنوان جواب اصلي و بقيه راه حل ها رو هم بنويسند.
تا اينجوري با يه سوال چند تا فرمول توضيح داده بشه و فكر كنم اينجوري جنبه آموزشي مسابقات هم بيشتر ميشه.
و اينكه امتيازات رو هم بر اساس كل راه حل هايي كه ميدن انجام بشه. در ضمن جايزه ها رو هم يه كم پرچرب كنيد:o
بي صبرانه منتظر شروع مسابقاتم.:rolleyes:
با تشكر

ieumts
2015/02/16, 21:10
با سلام خدمت جناب وطن پرست عزیز و زحمتکش و سایر دوستان گرامی
یکی از پیشنهاداتم این بود که هرچند مهارت فرمول نویسی بخش وسیعی از اکسل رو تشکیل میده، اما دانش دوستان رو دربقیه ابزارهای اکسل هم بسنجین....
نکته دوم اینکه مثلا ما توی دوران لیسانس یکی از تمرینای درس mis این بود که مثال محصول-فروشنده-تأمین کننده رو طبق یه سری خواسته ها، توی اکسل درست کنیم.....میخوام اینو بگم که اگه سوالا طوری باشه که نرم افزارای کوچیک ازمون خواسته بشه درست کنیم، جنبه آموزشی مسابقه میره بالاتر

~M*E*H*D*I~
2015/02/16, 21:28
با سلام خدمت جناب وطن پرست عزیز و زحمتکش و سایر دوستان گرامی
یکی از پیشنهاداتم این بود که هرچند مهارت فرمول نویسی بخش وسیعی از اکسل رو تشکیل میده، اما دانش دوستان رو دربقیه ابزارهای اکسل هم بسنجین....
نکته دوم اینکه مثلا ما توی دوران لیسانس یکی از تمرینای درس mis این بود که مثال محصول-فروشنده-تأمین کننده رو طبق یه سری خواسته ها، توی اکسل درست کنیم.....میخوام اینو بگم که اگه سوالا طوری باشه که نرم افزارای کوچیک ازمون خواسته بشه درست کنیم، جنبه آموزشی مسابقه میره بالاتر

ممنون
دوره جدید مسلما سوالات متفاوت هست گرچه این موضوع طرح سوال رو مشکل کرده اما تنوع سوالات خیلی بیشتر میشه ، در خصوص پیشنهاد دوم باید کاملا عمومی باشه یک نرمافزار تا همه بتونن شرکت بکنن و این قدری غیرممکن به نظر میرسه

~M*E*H*D*I~
2015/02/16, 21:30
با سلام و خسته نباشيد
خيلي خوشحالم از اينكه مسابقه دوباره ميخواد شروع بشه:)
همونطور كه توي دوره قبل بعضي از دوستان در مورد توضيح دادن در مورد فرمولهاي جواب سوالها پيشنهاد داده بودن.
اولين پيشنهادم همين مورد رو ميخواستم بگم.
دوم اينكه خواستم بگم براي پاسخ به يك سوال از چند راه مختلف استفاده بشه بدين صورت كه اولين جواب رو به عنوان جواب اصلي و بقيه راه حل ها رو هم بنويسند.
تا اينجوري با يه سوال چند تا فرمول توضيح داده بشه و فكر كنم اينجوري جنبه آموزشي مسابقات هم بيشتر ميشه.
و اينكه امتيازات رو هم بر اساس كل راه حل هايي كه ميدن انجام بشه. در ضمن جايزه ها رو هم يه كم پرچرب كنيد:o
بي صبرانه منتظر شروع مسابقاتم.:rolleyes:
با تشكر

در خصوص تنوع پاسخ ها اگر سوالی چنین حالتی داشته باشه پیشنهاد خوبیه در خصوص بعضی سوالات میشه اجرا کرد در خصوص چرب تر شدن هم خب چربی برای قلب ضرر داره از الان که جونید باید پیشگیری کنید:cool:
گذشته از شوخی جناب علی محمدی باید نظر بدن

~M*E*H*D*I~
2015/02/17, 15:15
مدیران عزیز تالار که جز تعداد کمی از دوستان در مسابقات قبلی شرکت نکردید البته من این رو میذارم پای ابتدایی بودن سوالات اما لطفا در خصوص ارائه پیشنهاد به خصوص طراحی سوال کمک کنید

Alireza
2015/02/17, 22:01
مدیران عزیز تالار که جز تعداد کمی از دوستان در مسابقات قبلی شرکت نکردید البته من این رو میذارم پای ابتدایی بودن سوالات اما لطفا در خصوص ارائه پیشنهاد به خصوص طراحی سوال کمک کنید

سلام وخسته نباشید خدمت همه دوستان و استاد وطن پرست عزیز سطح سوالات خوب بود وقت و تخصص زیادی برای جواب لازم داشت .نحوه طرح سوالات و جواب دوستان واقعا نکات آموزشی خوبی داشتند .
بنظرم بهتره توی نحوه امتیاز دهی تجدید نظر بشه و فاصله امتیازات 10 نفر اول حداقل 1 امتیاز به نسبت به رتبه تغییر کنه یعنی نفر اول 10 نفر دوم 9 و....
به این شکل رقابت سخت تر میشه و اگر یکی از دوره های مسابقات امتیاز پایین بگیری جبرانش نیاز به تلاش مضاعف داره .
(در دور جدید مسابقات از طرف من به جایزه نفر اول 100 هزار تومان اضافه کنید)

mohamadali110
2015/02/18, 11:13
سلام منم بي صبرانه آماده ي شروع مسابقاتمفقط اينكه حتما تاريخ دقيق شروع مسابقه رو بگيد پيش پيش بدونيم و تو تقويممون بنويسيم كه يادم نره ومثل پارسالم حتما ايميل بفرستين به بچه هاي كل سايت در ضمن اگه يه جوري باشه كه فرصت براي هر سوال به اندازه كافي باشه خوبه من پارسال دو تا مسابقه ي اولو شركت كردم و درست پاسخ دادم ولي يدونه مسابقه كه يادم رفت شركت كنم چند نفر ازم زدن بالا و انگيزمو از دست دادم براي ادامه مسابقهالبته امسال اگه جا هم بمونم حتما تو كل مسابقات شركت ميكنمممنونم از زحماتتون در راستاي بالابردن پيشرفت علمي بچه ها

~M*E*H*D*I~
2015/02/18, 12:30
سلام وخسته نباشید خدمت همه دوستان و استاد وطن پرست عزیز سطح سوالات خوب بود وقت و تخصص زیادی برای جواب لازم داشت .نحوه طرح سوالات و جواب دوستان واقعا نکات آموزشی خوبی داشتند .
بنظرم بهتره توی نحوه امتیاز دهی تجدید نظر بشه و فاصله امتیازات 10 نفر اول حداقل 1 امتیاز به نسبت به رتبه تغییر کنه یعنی نفر اول 10 نفر دوم 9 و....
به این شکل رقابت سخت تر میشه و اگر یکی از دوره های مسابقات امتیاز پایین بگیری جبرانش نیاز به تلاش مضاعف داره .
(در دور جدید مسابقات از طرف من به جایزه نفر اول 100 هزار تومان اضافه کنید)

با تشکر از علیرضای عزیز با این شرایط 100 تومن به جایزه اضافه شد که چربی جایزه رو به شدت بالا برد:cool:
درخصوص امتیاز دهی که .اقعا یکی از بخش های سخت کاره چون پاسخ هایی که دوستان میدن هرکدوم حاوی نکته ای هست و انتخاب رو واقعا سخت میکنه

سلام منم بي صبرانه آماده ي شروع مسابقاتمفقط اينكه حتما تاريخ دقيق شروع مسابقه رو بگيد پيش پيش بدونيم و تو تقويممون بنويسيم كه يادم نره ومثل پارسالم حتما ايميل بفرستين به بچه هاي كل سايت در ضمن اگه يه جوري باشه كه فرصت براي هر سوال به اندازه كافي باشه خوبه من پارسال دو تا مسابقه ي اولو شركت كردم و درست پاسخ دادم ولي يدونه مسابقه كه يادم رفت شركت كنم چند نفر ازم زدن بالا و انگيزمو از دست دادم براي ادامه مسابقهالبته امسال اگه جا هم بمونم حتما تو كل مسابقات شركت ميكنمممنونم از زحماتتون در راستاي بالابردن پيشرفت علمي بچه ها

خدمت شما عرض کنم به احتمال زیاد مسابقه از یک هفته آینده شروع بشه خوشبختانه دو سوال طرح شده که برای شروع کفایت میکنه و در فرصت بین مسابقات هم بقیه سوالات طرح خواهد شد

~M*E*H*D*I~
2015/02/19, 18:26
با درود
خدمت دوستانم عرض کنم که مسابقه مهارت اکسل از هفته آینده با جایزه 100+150 تومان برای نفر اول و برای نفرات دوم و سوم طبق مسابقه قبلی برگزار خواهد شد از دوستان علاقه مند خواهش میکنم به نوعی رسانه ما هم باشند و اطلاع رسانی لازم رو انجام بدند تا مسابقات پررونقی داشته باشیم :)