PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اشکال در توابع فارسی

alitaheri
2015/02/18, 05:48
باسلام .من یک سری توابع فارسی را به یک فایل اکسل اضافه کرده ام و این فایل راهم با فرمت xlsmذخیره کرده ام واین توابع را جوری در فایل قرارداده ام که درهمه شیت های فایل قابل استفاده باشد ازتوابع استفاده میکنم چون به توابع اکسل اضافه شده اند روی یک سیستم دیگه که میبرم تمام توابع استفاه شده با پیام #name? مواجه میشن .ظاهرن ادرس را پیدا نمیکنه مجددا باید بشینم وازاول ازاین توابع درسلولها استفاده کنم توابع که من استفاده کردم درج تاریخ شمسی دریک سلول وهمچنین فاصله زمانی بین دوتاریخ. فایل راهم ضمیمه کردم

ali.b
2015/02/18, 08:25
دوست عزیز سلام
شما از افزونه ها یا همون add-in استفاده کردین و تاز یمانی که اون افزونه در مجموعه افیس شما نصب باشه مشکلی نداره اما اگه فایلمورد نظر در سیستمی غیر از سیستم شما قرار بگیره درصورت نبودن این افزودنی ارور name میده
شما باید از ماژول های فارسی استفاده کنی تا با تغییر محل فایل دچار مشکل نشین

alitaheri
2015/02/19, 23:44
من اين اد اين ها را هم به سيستم ديگه انتقال دادم بازم هم ايراد داشت شايد جاشون درست نبوده يعني بايد دقيقا دريك فولدر به همون اسم ودريك درايور يكسان در دو سيستم نصب باشند؟ ممنو ن اين ماژول هاي فارسي كه زحمت كشيديد را چطور بايد استفاده كنم

Amir Ghasemiyan
2015/02/20, 02:27
باسلام .من یک سری توابع فارسی را به یک فایل اکسل اضافه کرده ام و این فایل راهم با فرمت xlsmذخیره کرده ام واین توابع را جوری در فایل قرارداده ام که درهمه شیت های فایل قابل استفاده باشد ازتوابع استفاده میکنم چون به توابع اکسل اضافه شده اند روی یک سیستم دیگه که میبرم تمام توابع استفاه شده با پیام #name? مواجه میشن .ظاهرن ادرس را پیدا نمیکنه مجددا باید بشینم وازاول ازاین توابع درسلولها استفاده کنم توابع که من استفاده کردم درج تاریخ شمسی دریک سلول وهمچنین فاصله زمانی بین دوتاریخ. فایل راهم ضمیمه کردم

سلام دوست عزيز
شما ماژول هاي فارسي ساز رو به درستي به فايلتون اضافه كردين. فقط به اين نكته توجه داشته باشيد كه وقتي فايل رو رو سيستم ديگه اي ميخواين اجرا كنيد، براي بار اول ازتون ميخواد كه يك تاييديه ماكرو بهش بدين كه از اين به بعد ماكرو ها رو فعال كنه.
بسته به ورژن آفيستون اين پيام متفاوت نشون داده ميشه ولي مفهوم همشون يكيه. كافيه پيام تاييد بشه تا مشكل name برطرف بشه

alitaheri
2015/02/20, 20:39
هردفعه اين تاييده را ازمون ميپرسه؟

alitaheri
2015/02/20, 21:01
اخه فرموده بودين ازاين ماژولهااستفاده كنم من قبلي هار ا پاك كردم واين ها رااضافه كردم نيمدونم حالادرست ميشه يا نه؟ميشه كاري كردكه هر باركه فايل راروي يك سيتستم ديگه بازمكنيم تاييد اين ماژول ها را هم نخواد