PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه: سری نهم مسابقات مهارت اکسل - سوال اول

~M*E*H*D*I~
2015/02/22, 09:03
http://exceliran.com/up/up/be051f42f1c72a722f498dc881e27ac8.png (http://www.exceliran.com)

با درود

خب با اولین سوال از سری نهم مسابقات مهارت اکسل در خدمت دوستان هستیم
تفاوت این مسابقه با سری های قبل در این خواهد بود که در این دوره برخی از سوالات جواب قطعی و مشخصی نداشته بلکه بهترین پاسخ مدنظر خواهد بود در این سوالات ابتکار شرکت کننده مدنظر خواهد بود همچنین در این دوره قوانین هر سوال ممکنه نسبت به سوال قبلی متفاوت باشه حتی استفاده از VBA هم ممکنه مجاز باشه.
در تصویر زیر بخش های مختلف فایل مسابقه رو مشاهده میکنید.
نحوه امتیاز دهی به مسابقه هم متفاوت هست لطفا از یک تا 10 به مسابقه امتیاز بدید امتیاز بالاتر به معنی بالاتر بودن کیفیت سوال خواهد بود.
بخشی هم به عنوان پیشنهادات اضافه شده که در صورت تمایل شرکت کننده میتونه پیشنهادش رو در این بخش بنویسه

http://exceliran.com/up/up/f01edbe28bf88f93411088759ad40309.png (http://www.exceliran.com)

قوانین این مسابقه

1- برای پاسخ می بایست از فرمول استفاده نموده و بکارگیری VBA ممنوع است.
2-استفاده از سلول های کمکی ممنوع بوده اما میتوانید از Name Manager استفاده کنید.

مهلت مسابقه

سوم اسفند 93 الی 20 اسفند 93

ایمیل برای ارسال فایل

mehdi.vatanparast@exceliran.com (mehdi.vatanparast@exceliran.com)

در عنوان ایمیل شماره سری و شماره مسابقه ذکر شود
نام فایل رو به نام کاربری خودتون تغییر بدید بعد ارسال کنید

توجه

بدون امتیاز دادن به مسابقه، پاسخ پذیرفته نیست

misammisam
2015/02/22, 22:39
آقا دو تا سوال :
این مدیره چطوری در آن واحد هم بازدید داره هم جلسه هم ملاقات ، مثلا :

Tuesday
2015/02/24 08:00
2015/02/25 09:00
جلسه

Tuesday
2015/02/24 11:00
2015/02/25 12:00
ملاقات

Tuesday
2015/02/24 00:00
2015/02/25 14:00
بازدید

شاید تاریخها اشتباه وارد شده باشه .
--------------------------------------------------------------------------------------
بعدش این چه مسئول دفتریه که از ساعت 12 شب تا 1 بعدالظهر همون روز جلسه میزاره :bigsmileB:

Sunday
2015/02/22 00:00
2015/02/22 13:00
جلسه

mohamadali110
2015/02/23, 07:38
دو تا سوالم من دارم

تو جدول بالاي فايل لازمه كه برنامه ها رو هم بنويسه يا فقط وقتاي خالي رو رنگي كنه كافيه؟

تو جدول ستوني زيرش دقيقا چي بايد بنويسه؟

~M*E*H*D*I~
2015/02/23, 12:33
آقا دو تا سوال :
این مدیره چطوری در آن واحد هم بازدید داره هم جلسه هم ملاقات ، مثلا :

Tuesday
2015/02/24 08:00
2015/02/25 09:00
جلسه

Tuesday
2015/02/24 11:00
2015/02/25 12:00
ملاقات

Tuesday
2015/02/24 00:00
2015/02/25 14:00
بازدید

شاید تاریخها اشتباه وارد شده باشه .
--------------------------------------------------------------------------------------
بعدش این چه مسئول دفتریه که از ساعت 12 شب تا 1 بعدالظهر همون روز جلسه میزاره :bigsmileB:

Sunday
2015/02/22 00:00
2015/02/22 13:00
جلسه

ممنون فک میکنم آخرین اصلاح فایل ذخیره نشده ، به هر حال اصلاح شد ، تاریخ شروع و پایان در یک روز هست بقیش درسته ، در مورد 0 هم احتمالات ایراد از فرمت 12 ساعته یا 24 ساعته سیستم ها باشه و 0 همون 12 است

~M*E*H*D*I~
2015/02/23, 12:35
دو تا سوالم من دارم

تو جدول بالاي فايل لازمه كه برنامه ها رو هم بنويسه يا فقط وقتاي خالي رو رنگي كنه كافيه؟

تو جدول ستوني زيرش دقيقا چي بايد بنويسه؟

در جدول مربوطه میتونید از فرمول استفاده کنید در قسمت Empty hours this week: فرمولی بنویسید که ساعت های خالی رو مشخص کنه در واقع سلول های رنگ شده در جدول Empty Hours در جدول Empty hours this week لیست کنید

misammisam
2015/02/23, 15:19
در جدول مربوطه میتونید از فرمول استفاده کنید در قسمت Empty hours this week: فرمولی بنویسید که ساعت های خالی رو مشخص کنه در واقع سلول های رنگ شده در جدول Empty Hours در جدول Empty hours this week لیست کنید
مهدی یه نمونه جواب مثل مسابقه قبل میزاشتی خیلی خوب بود ، سوال خیلی گنگه .

~M*E*H*D*I~
2015/02/23, 17:49
مهدی یه نمونه جواب مثل مسابقه قبل میزاشتی خیلی خوب بود ، سوال خیلی گنگه .

خیلی واضحه به نظرم فرضا اگر شخص از 8 تا 9 جلسه و از 11 تا 12 ملاقات داشته باشه ساعات بین 9تا11 ساعت خالی میشه که باید با استفاده از کاندیشنال فرمتینگ متمایز بشه

~M*E*H*D*I~
2015/02/24, 09:25
به عنوان راهنمایی دوستان به تصویر زیر دقت کنند
سلول های قرمز رنگ ساعت هایی هستند که برنامه ای اختصاص داده نشده این ساعت ها رو لیست کنید و در جدول هم متمایز کنید

abootorab
2015/02/24, 20:53
به عنوان راهنمایی دوستان به تصویر زیر دقت کنند
سلول های قرمز رنگ ساعت هایی هستند که برنامه ای اختصاص داده نشده این ساعت ها رو لیست کنید و در جدول هم متمایز کنید

با درود
استاد مهدی عزیز بنده قسمت اول سوال که عکس گذاشتین رو حل کردم فقط الان نمیدونم دقیقا تو اون ستون Empty hours this week چی باید نوشته بشه؟؟ البته به نظر بنده باید تو هر سلول از ستونی که مشخص کردین تاریخ، ساعت و روز هفته که خالی هست باید وارد بشه، درست فهمیدم یا منظور شما چیز دیگه هست؟
ممنون

~M*E*H*D*I~
2015/02/24, 21:12
با درود
استاد مهدی عزیز بنده قسمت اول سوال که عکس گذاشتین رو حل کردم فقط الان نمیدونم دقیقا تو اون ستون Empty hours this week چی باید نوشته بشه؟؟ البته به نظر بنده باید تو هر سلول از ستونی که مشخص کردین تاریخ، ساعت و روز هفته که خالی هست باید وارد بشه، درست فهمیدم یا منظور شما چیز دیگه هست؟
ممنون

درود
بله در اون قسمت باید ساعت های خالی وارد بشه البته با فرمول

~M*E*H*D*I~
2015/02/25, 19:23
مثل اینکه سوال سخته یا گنگه خبری نیس:37:

misammisam
2015/02/25, 20:15
مثل اینکه سوال سخته یا گنگه خبری نیس:37:
بهتره مسابقرو تمدید کنی تا 01/15 ، چون هم بعضیا خبر ندارن و الان آخر سالم داره میاد سر بچه ها شلوغه ، وقت چندانی برای حل مسئله های غیر قابل حل :cool: شما نیست .
اصلا میگم بیا به عنوان عیدی جواب مسابقه اولو بگو :dagB:

~M*E*H*D*I~
2015/02/25, 20:22
بهتره مسابقرو تمدید کنی تا 01/15 ، چون هم بعضیا خبر ندارن و الان آخر سالم داره میاد سر بچه ها شلوغه ، وقت چندانی برای حل مسئله های غیر قابل حل :cool: شما نیست .
اصلا میگم بیا به عنوان عیدی جواب مسابقه اولو بگو :dagB:

احتمال زیاد تمدید میشه:cool:
ازین عیدیا هم نداریم فعلا:sunglassesB:

misammisam
2015/02/25, 20:25
ازین عیدیا هم نداریم فعلا:sunglassesB:

میخواستم سرتو گول بمالم ، نشد :confusedB:

mostafap4
2015/02/26, 23:25
با سلام خدمت دوستان و آقا مهدی عزیز و تشکر برای از سرگیری مسابقات انجمن
آقا میگم که مسابقه ای که نکوست از سوال اولش پیداست :d

mahsa shayesteh
2015/02/27, 10:43
کاش این مسابقات رو اطلاع رسانی میکردید:confused:

~M*E*H*D*I~
2015/02/27, 18:09
با سلام خدمت دوستان و آقا مهدی عزیز و تشکر برای از سرگیری مسابقات انجمن
آقا میگم که مسابقه ای که نکوست از سوال اولش پیداست :d

خداییش سوال سختی نیس فقط یک مقدار ابتکار میخواد:o

کاش این مسابقات رو اطلاع رسانی میکردید:confused:

خوش اومدید خانم شایسته چه عجب ازین طرفا:D
حتما این کار رو خواهیم کرد

abootorab
2015/02/27, 22:21
با درود
آقا مهدی عزیز بنده مسئله رو کامل حل کردم ولی میخواستم بدونم آیا لیست ساعات خالی باید حتما پشت سر هم باشند یا اینکه از این بابت مشکلی نیست؟ (البته خودم رو قضیه فکر کردم، ولی کلی مخ ناچیزم سوت کشید و در این مورد نتونستم کاری کنم!!)
فعلا لیست ساعت های خالی فایل پاسخم پشت سر هم نیست، اگر مشکلی نداره تا فایل پاسخ رو خدمتتون ارسال کنم.
ممنون

~M*E*H*D*I~
2015/02/28, 07:16
با درود
آقا مهدی عزیز بنده مسئله رو کامل حل کردم ولی میخواستم بدونم آیا لیست ساعات خالی باید حتما پشت سر هم باشند یا اینکه از این بابت مشکلی نیست؟ (البته خودم رو قضیه فکر کردم، ولی کلی مخ ناچیزم سوت کشید و در این مورد نتونستم کاری کنم!!)
فعلا لیست ساعت های خالی فایل پاسخم پشت سر هم نیست، اگر مشکلی نداره تا فایل پاسخ رو خدمتتون ارسال کنم.
ممنون

درود به نظر میرسه بایستی برای پایین آوردن سطح سختی سوال این بخش حذف بشه و بسنده بشه به همون جدول فعلا که فرصت هست بیشتر فکر کنید تا انشاله حل بشه

abootorab
2015/02/28, 09:57
درود به نظر میرسه بایستی برای پایین آوردن سطح سختی سوال این بخش حذف بشه و بسنده بشه به همون جدول فعلا که فرصت هست بیشتر فکر کنید تا انشاله حل بشه

با درود
ضمن تشکر از شما آقا مهدی عزیز، عرض کنم که اگر از نظر شما اشکالی نداشته باشه فعلا من همین فایل رو ارسال کنم و بد نیست شما هم ببینید و نظر جنابعالی رو بدونم و قطعا تو فرصت باقیمانده اگر در این مورد به نتیجه رسیدم فایل پاسخ جدید خدمتتون مجددا ارسال میکنم، چون احتمالا از فردا تا آخر هفته یه مسافرت کاری دارم و نیستم. از همین جا نیز بابت عدم حضور چند روزه ام در انجمن از همه دوستان عذرخواهی میکنم.

~M*E*H*D*I~
2015/02/28, 10:33
با درود
ضمن تشکر از شما آقا مهدی عزیز، عرض کنم که اگر از نظر شما اشکالی نداشته باشه فعلا من همین فایل رو ارسال کنم و بد نیست شما هم ببینید و نظر جنابعالی رو بدونم و قطعا تو فرصت باقیمانده اگر در این مورد به نتیجه رسیدم فایل پاسخ جدید خدمتتون مجددا ارسال میکنم، چون احتمالا از فردا تا آخر هفته یه مسافرت کاری دارم و نیستم. از همین جا نیز بابت عدم حضور چند روزه ام در انجمن از همه دوستان عذرخواهی میکنم.

ایرادی نداره منتظر فایل هستم ، سفر هم به خیر و سلامتی:o

mohammad_ashooryan
2015/02/28, 11:07
با سلام و خسته نباشيد و تشكر از جناب وطن پرست بابت زحمات ايشان براي طراحي سوالات كاربردي.
من هم قسمت اول سوال (جدول) رو حل كردم و فرستادم.
اميدوارم قسمت دوم سوال حذف بشه:)

~M*E*H*D*I~
2015/02/28, 12:11
با سلام و خسته نباشيد و تشكر از جناب وطن پرست بابت زحمات ايشان براي طراحي سوالات كاربردي.
من هم قسمت اول سوال (جدول) رو حل كردم و فرستادم.
اميدوارم قسمت دوم سوال حذف بشه:)

ممنون محمد جان

abootorab
2015/02/28, 12:20
درود مجدد
پاسخ ارسال شد مهدی جان
~M*E*H*D*I~
2015/02/28, 12:35
توجه

خدمت دوستان عرض کنم بخش دوم سوال رو دوستان مجاز هستن جواب ندن ، اما دوستانی که این قسمت رو هم جواب بدن امتیاز ویژه ای براشون در نظر گرفته میشه

generalsamad
2015/02/28, 12:50
با سلام
من هم سوال رو حل کردم
قسمت دوم باید توی یه ستون باشه یا ایرادی نداره تو 7 ستون باشه؟

~M*E*H*D*I~
2015/02/28, 12:54
با سلام
من هم سوال رو حل کردم
قسمت دوم باید توی یه ستون باشه یا ایرادی نداره تو 7 ستون باشه؟

با توجه به این که بخش دوم اختیاری شد به هر نحو که راحتید پاسخ بدید بهترین انتخاب میشه

generalsamad
2015/02/28, 13:30
فایل ارسال شد
دوست دارم ببینم استادان از چه روشی مسئله رو حل کردن.
ممنون از زحماتی که میکشید.
خوبی این سوال برای من این بود که یکم فکر کنم و مغزم از آکبندی در بیاد :rolleyes:

abootorab
2015/02/28, 15:31
با درود
استاد مهدی عزیز فایل جدید رو با کمی اصلاحات خدمتتون ارسال کردم، اگه لطف کنید و فایل جدید رو ملاک قرار دهید ممنون میشم.
ممنون از زحمات شما

generalsamad
2015/03/02, 00:05
با سلام
استاد یه روش دیگه برا حل مسله پیدا کردم تا فردا تکمیلش میکنم .
اگه فردا تکمیلش کردم امکانش هست فایل جدید رو جایگزین قبلی کنید؟
با تشکر

~M*E*H*D*I~
2015/03/02, 06:59
با سلام
استاد یه روش دیگه برا حل مسله پیدا کردم تا فردا تکمیلش میکنم .
اگه فردا تکمیلش کردم امکانش هست فایل جدید رو جایگزین قبلی کنید؟
با تشکر
درود
آخرین جوابی که برای من بفرستید ملاک عمل هست پس تا اخرین روز همگی فرصت دارند

mohamadali110
2015/03/04, 07:36
آقا مهدي سوال دوم رو در جريانم كه حذف شده ولي دارم روش كار ميكنم

من تا الان اين مدلي حل كردم يعني ليست ساعات خالي ستوني هست ولي بينشون خاليه ؟

ايراد داره يا بايد پشت سر هم باشه؟

~M*E*H*D*I~
2015/03/04, 08:14
آقا مهدي سوال دوم رو در جريانم كه حذف شده ولي دارم روش كار ميكنم

من تا الان اين مدلي حل كردم يعني ليست ساعات خالي ستوني هست ولي بينشون خاليه ؟

ايراد داره يا بايد پشت سر هم باشه؟

خب قاعدتا باید فاصله نداشته باشه ، بخش دوم رو هم در واقع همگی به روش های مختلف پاسخ دادن که بنا به سادگی روش و کیفیت، امتیاز تعلق میگیره

mohamadali110
2015/03/07, 07:53
آقا مهدي منم فايلمو ارسال كردم
يه لطفي ميكنيد يه روز قبل از پايان فرصت هر مسابقه اسامي كساني كه فايلشون رو ارسال كردن رو ليست كنين تا از رسيدن فايلمون به دستتون مطمئن بشيم

ممنونم

~M*E*H*D*I~
2015/03/07, 08:37
آقا مهدي منم فايلمو ارسال كردم
يه لطفي ميكنيد يه روز قبل از پايان فرصت هر مسابقه اسامي كساني كه فايلشون رو ارسال كردن رو ليست كنين تا از رسيدن فايلمون به دستتون مطمئن بشيم

ممنونم

با درود
جواب دریافت شده تا الان دوستان 6 پاسخ ارسال کردن که با توجه به اختیاری شدن بخش دوم سوال انتظار اینه تعداد بیشتری شرکت کنند

mahdi711225
2015/03/07, 15:07
با سلام
من هفته پیش به صفحه اصلی شایت سر زدم وتبلیغات مسابقه رو دیدم اما سوال مسابقه رو پیدا نکردم لطفا از مسابقات بعدی لینک سوال رو تو همون صفحه ای که تبلیغو انجام دادید قرار بدید من امروز اتفاقی سوالو دیدم
اگه زمان مسابقه تمدید بشه حتما روش کار میکنم اما اگه تمدید نشه :(

~M*E*H*D*I~
2015/03/07, 15:18
با سلام
من هفته پیش به صفحه اصلی شایت سر زدم وتبلیغات مسابقه رو دیدم اما سوال مسابقه رو پیدا نکردم لطفا از مسابقات بعدی لینک سوال رو تو همون صفحه ای که تبلیغو انجام دادید قرار بدید من امروز اتفاقی سوالو دیدم
اگه زمان مسابقه تمدید بشه حتما روش کار میکنم اما اگه تمدید نشه :(

درود
چشم این مورد انجام میشه
زمان هم تمدید میشه نگران زمان نباشید

~M*E*H*D*I~
2015/03/08, 20:20
دوستان گرامی مسابقه تا 25 اسفند تمدید میشه لطفا تا این تاریخ فایل های خودتون رو ارسال کنید

پ ن: تاالان از مدیران عزیز ما کسی شرکت نکرده و اینبار دیگه گمان نکنم مشکل از سطح سوال باشه چون به اندازه کافی سطح بالاست دیگه برداشت دومم رو نمینویسم:p

~M*E*H*D*I~
2015/03/11, 10:50
5 روز تا پایان مسابقه

esa
2015/03/12, 22:50
سلام
من هم به عنوان یک مبتدی دارم روی حل مسئله فکر و مطالعه می کنم . می دانم شرکت در مسابقه ای که اساتید شرکت دارند شاید خنده دار باشد اما حداقل استفاده اش برای من آشنا شدن با صورت مسئله است نه حل آن (البته سعی خودم را می کنم) . یاد حکایت آن ÷یر زنی می افتم که با چند تخم مرغ در صف خریداران یوسف بود؟!!
برای تمام دوستان و اساتید آرزوی سرافرازی می کنم

~M*E*H*D*I~
2015/03/13, 18:57
سلام
من هم به عنوان یک مبتدی دارم روی حل مسئله فکر و مطالعه می کنم . می دانم شرکت در مسابقه ای که اساتید شرکت دارند شاید خنده دار باشد اما حداقل استفاده اش برای من آشنا شدن با صورت مسئله است نه حل آن (البته سعی خودم را می کنم) . یاد حکایت آن ÷یر زنی می افتم که با چند تخم مرغ در صف خریداران یوسف بود؟!!
برای تمام دوستان و اساتید آرزوی سرافرازی می کنم

باعث افتخار ماست که دوستان شرکت می کنند به هر حال ما از هر نوع جوابی استقبال می کنیم
درضمن چیزی به پایان نمونده
سوال بعدی هم اماده شده که فک میکنم دوستان مدیر هم کمی شوکه بشن و یه تکونی به خودشون بدن :cool:

misammisam
2015/03/13, 19:10
سلام
جواب ارسال شد ، البته این روزهای آخر سالی که سر همه شلوغه ، کسی حال فکر کردن نداره ( منم اولین جوابی که به ذهنم رسیدو فرستادم ) ، اگه زمان مسابقرو تا چند روز بعد از عید تمدید میکردید فکر کنم تعداد شرکت کننده ها خیلی بیشتر میشد .

~M*E*H*D*I~
2015/03/13, 19:12
سلام
جواب ارسال شد ، البته این روزهای آخر سالی که سر همه شلوغه ، کسی حال فکر کردن نداره ( منم اولین جوابی که به ذهنم رسیدو فرستادم ) ، اگه زمان مسابقرو تا چند روز بعد از عید تمدید میکردید فکر کنم تعداد شرکت کننده ها خیلی بیشتر میشد .

تمدید شدنش که ممکنه ولی فکر میکنم طولانی شدن زیاد خسته کننده باشه بازم نظر اکثریت ارجح تره:confused:

generalsamad
2015/03/13, 22:36
با سلام
بعد از 25م میشه سوال بعدی رو مطرح کنید و سوال اول هم وقتش رو تمدید کنید که بقیه شرکت کنن؟

abootorab
2015/03/13, 23:34
با درود
ضمن تشکر از استاد مهدی عزیز
به نظر بنده تمدید شدن وقت سوال اول شاید زیاد بازدهی نداشته باشه، آخه ایام، ایامیه که شاید دوستان وقتشون درگیر خانواده و عید و تفریح و..... باشه و فرصت مناسبی واسه حل مسئله نباشه و همچنین فکر کنم مدت 22 روز مدت مناسبی بوده واسه دوستانی که میخواستن مسئله رو حل کنند.
به هر حال تا نظر باقی دوستان و اساتید خصوصا استاد مهدی عزیز چی باشه، در نهایت بنده به نظر دوستان و اساتید محترم احترام میذارم و تابع تصمیمی که در این خصوص گرفته میشه هستم.
با تشکر از همه

حسام بحرانی
2015/03/13, 23:55
سلام،
البته من هم مانند دیگر عزیزان علاقمندم که مهلت پاسخ به مسابقه سؤال اول تا 14 فروردین 94 تمدید بشه!

خیلی از دوستان درگیر مشکلات آخر سال هستند، بر خی به دلیل این مشکلات موفق نشدند در مسابقه شرکت کنند و ....

هرچند تمدید این مسابقه ممکنه از جذابیت و به قولی از مزه مسابقه بکاهد اما تمدید اون میتونه یک تشویق و یا یک عیدی باشه از طرف استاد وطنپرست (http://forum.exceliran.com/member.php/2445-M*E*H*D*I)به عزیزان!
نظر مابقی دوستان چیست؟!!:confused:

موفق باشید...

mohamadali110
2015/03/14, 07:53
منم به نظرم 22 روز فرصت كافي واسه فكر كردن بوووود به نظرم ايامن عيدو فرصت بزاريم براي خانواده و البته خودمون بهتره

نظرم اينه كه خيلي هم فاصله بيفته خوب نيست

البته هر چي آقا مهدي امر كنن ما مطيعيم

~M*E*H*D*I~
2015/03/14, 08:37
با سلام
بعد از 25م میشه سوال بعدی رو مطرح کنید و سوال اول هم وقتش رو تمدید کنید که بقیه شرکت کنن؟

درود
فک میکنم این پیشنهاد بهتره که نه سیخ بسوزه نه کباب ، سوال دوم رو مطرح میکنم ولی دوستان همچنان فرصت دارند برای مسابقه اول

mahdi026
2015/03/14, 22:11
سلام
.
.
.
.
.
.
.
.
.
الکی مثلا میثم خیلی کار میکنه سرش شلوغه
ما که ندیدیم:hahaB:

misammisam
2015/03/14, 22:18
.
.
.
.
.
.
.
.
.
الکی مثلا میثم خیلی کار میکنه سرش شلوغه
ما که ندیدیم:hahaB:

ما هر چی بگیم تو باید بیای نظر بدی :chair:

~M*E*H*D*I~
2015/03/14, 22:26
ما هر چی بگیم تو باید بیای نظر بدی :chair:

دستت رو شد میثم جان :cool:
جوابتم بازبینی کن الان که فرصت داری:p

~M*E*H*D*I~
2015/03/25, 20:03
خب خوشبختانه اساتید انجمن هم دست بکار شدند واقعا حضور اعضای حرفه ای انجمن به بار علمی و محتوایی سوالات کمک قابل توجهی میکنه تشکر از آقای محمدی (smartman)

generalsamad
2015/03/29, 21:51
با سلام
ورژن 2 سوال اول رو فرستادم ;)

aminbehdad
2015/04/04, 17:21
با سلام آقای مهدی وطنپرست سری نهم سوال اول ارسال شد براتون.مشاهده فرمودین؟

~M*E*H*D*I~
2015/04/04, 18:07
با سلام آقای مهدی وطنپرست سری نهم سوال اول ارسال شد براتون.مشاهده فرمودین؟

سلام فایلایی که برام ایمیل شده تو فایل پیوستم بود ببینید اونجا هست یا نه چون دو تا از پاسخ ها اشتباه بود شاید پاسخ شما بوده

mehdidada
2015/05/13, 21:39
سلام
من تازه عضو شدم (دیروز ) جواب سری 9 سوال 4 رو حل کردم
می خوام براتون بفرستم فقط من قبلی ها رو سوالاتشو ندارم و ظاهرا وقتش هم تمومشه با این حال باز می تونم شرکت کنم
بعد نمی دونم کجا باید امتیاز بدم
لطفا بنده رو راهنمایی کنید
ممنون

generalsamad
2015/05/13, 22:13
سلام دوست عزیز
با اجازه استاد مهدی
در مورد اینکه کجا امتیاز سوال رو باید وارد کنید توی خود فایل یه شیت موجود هست بنام Sheet1
تو اون شیت امتیاز سوال رو بر اساس سختی وارد کرده علاوه بر اون باید نام کاربر و نام ایمیل خود رو نیز وارد کرده
شیت question هم سوال مسابقه مطرح شده
شیت Excel Iran هم باید جواب رو اونجا نوشت

توی پست اول هم سوال مسابقه ضمیمه میشه به همراه قوانین
همچنین پاسخ سوال هم باید به اون ایمیلی که نوشته ارسال شود و عنوان ایمیل شماره سری مسابقه نوشته و نام فایل ضمیمه شده هم باید نام کاربری شما باشه