PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مخفی شدن دکمه ها هنگام باز کردن فایل اکسل

ali719
2015/02/22, 22:34
سلام
من نرم افزار آفیس 2010 را دوباره نصب کردن ولی هنگام باز کردن صفحه اکسل با تصویری که پیوست کردم روبرو شدم دکمه ها (چندین دکمه قرار دادم) همه مخفی شدند(command button) و یک دکمه(button) باقی مانده علت چیست

Ali Parsaei
2015/02/23, 16:54
سلام،
ويندوز را هم عوض کرده ايد؟
يا مانيتور را ؟ يا رزولوشن يا از اين قبيل؟ ....
دگمه ها فقط مخفي شده اند؟ ..... ظاهر شوند مشکل حل است؟ .... يا حذف شده اند؟
اگر يک دگمه را در حالت انتخاب قرار دهيد يک نوار ابزار drowing tools بالاي صفحه ظاهر مي شود و با انتخاب ابزار selection pane از آن کليه اشياء موجود در صفحه را مي توانيد ببينيد و در صورت لزوم ظاهر يا مخفيشان نماييد.

ali719
2015/02/23, 18:06
سلام
درسته من ویندوز را عوض کردم همان کاری که گفتید را انجام دادم ولی دکمه ها برنمی گردند دکمه های که از form control اند هستند ولی دکمه های که از نوع activex control اند مخفی شدند

Ali Parsaei
2015/02/24, 08:16
مطمئن هستيد حذف نشده اند؟
در همان پنجره SELECTION AND VISIBILITY که با انتخاب ابزار
selection pane باز مي شود ديده مي شوند؟
شايد اندازه طول و عرض آنها صفر شده

اگر حذف نشده اند با نگه داشتن دگمه CTRL در همان پنجره مذکور تمام دکمه ها را انتخاب کرده و به صفحه اکسل مراجعه کرده و در همان حال که همه دگمه ها در حال انتخاب هستند موس را روي يکي از آنها که ديده مي شود برده و راست کليک کرده و سايزشان را بزرگ کنيد (مثلا" طول و عرض 5 سانت يا ...) بعد ببينيد ديده مي شوند يا نه؟

ali719
2015/02/25, 23:28
سلام مهندس
خسته نباشید
آفیس رو دوباره نصب کردم درست شده اندازه ها خیلی بزرگ شده بودند ممنون از راهنمایتون