PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد کد پرینت و هایپر لینک در یک فرم

golali
2015/02/26, 16:44
سلام دوستان.. اگه میشه زود جوابم بدین
۱- من یک فرم در اکسل درست کردم که میخواهم در اطلاعات یک نفر رو وارد کنم و همچنین تصویر شناسنامه یا کارت ملی اون فرد رو هم در یک سلول ذخیره کنم... درون فرم چطور میتونم این کارو بکنم؟
۲- یک فرم درست کردم که برگه ماموریت هست و میخواهم علاوه بر ذخیره اطلاعات آن بشود از آن یک پرینت هم گرفت. دثیقا مث یک فاکتور که به مشتری می دهیم... برای ایجاد دکمه پرینت باید چیکار کنم..
ممنونم

majid_mx4
2015/02/26, 20:12
با سلام

دوست عزیز اگر امکان داره یک نمونه فایل بگذارید حتی در یک یا دو سطر از هر دو سوال و توضیحی مختصر روی فایل نیازی به اصل فایل نیست چیزی شبیه آن که وقتی جواب داده میشود دوباره کاری نشود .

با تشکر میر

golali
2015/02/26, 21:23
سلام مجدد
دوست عزیزم من در سابفرم اطلاعات فنی بخش مدارک راننده میخوام امکان اینکه بتوانم فایلهای گواهینامه راننده را آپلود کنم را داشته باشم و در سابفرم برگه ماموریت میخوام امکان اینکه دکمه پرینت را فشار بدهم یک پرینت پریویو از فرم را به من بدهد که مث یک برگ ماموریت باشه و بشه اون را پرینت گرفت..

majid_mx4
2015/02/28, 12:09
با سلام

اول پوزش بنده را بخاطر دیر جواب دادن پذیرا باشید .

احتراما فایل ضمیمه را بررسی نمایید. در مورد سوال دومتان پاسخ در فایل ضمیمه می باشد ولی در موردسوال اولتان (شیت 1) محل ذخیره عکس و نوع فایلتات را بفرمایید . اگر فایل ضمیمه هم مطابق نظر جنابعالی نبود لطفا مشکل را بفرمایید.

خلاصه فایل: ثبت اطلاعات و پرینت از آن -- تغییر شیت با تغییر page

با تشکر میر