PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویرایش و حدف اطلاعات در vba

zxcvbn
2015/03/04, 22:52
با سلام
من فایلی در VBA آماده کردم که اطلاعات وارد شده در فرم رو در هر سطر زیر هم ذخیره میکنه.
سوال من اینه که:
1- چطوری میشه پس از ذخیره اطلاعات هر سطر، جلوی هر کدام دو combobox تحت عنوان «ویرایش» و « حذف» اضافه بشه.
2- با چه دستوری میشه وقتی دکمه ویرایش رو میزنم، اطلاعات همون سطر آماده ویرایش بشه و مسلما اطلاعات اون سطر رو در فرم مشابه ورود اطلاعات نمایش بده تا بشه ویرایشش کرد و سپس ذخیره بشه
3- با چه دستوری میشه وقتی دکمه حذف رو می زنم اطلاعات همون سطر رو حذف کرد و اطلاعات سطرهای پایینی بان بالا و جای خالیشو پر کنند

zxcvbn
2015/03/04, 23:12
اینم یه فایل نمونه از خودم که موضوع سوال رو بهتر می رسونه

generalsamad
2015/03/05, 00:03
با سلام
لینک زیر تقریبا جوابتون رو داده
http://forum.exceliran.com/showthread.php/6545-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA/page3

zxcvbn
2015/03/05, 22:24
دوست عزیز ممنونم از پاسختون
فایل ضمیمه فقط 30% مشکل منو حل کرده. 70% دیگه میمونه:

1- چطوری میشه پس از ذخیره اطلاعات هر سطر، جلوی هر کدام دو combobox تحت عنوان «ویرایش» و « حذف» اضافه بشه.
2- با چه دستوری میشه وقتی دکمه ویرایش رو میزنم، اطلاعات همون سطر آماده ویرایش بشه و مسلما اطلاعات اون سطر رو در فرم مشابه ورود اطلاعات نمایش بده تا بشه ویرایشش کرد و سپس ذخیره بشه
3- با چه دستوری میشه وقتی دکمه حذف رو می زنم اطلاعات همون سطر رو حذف کرد و اطلاعات سطرهای پایینی بان بالا و جای خالیشو پر کنند

abootorab
2015/03/05, 22:41
دوست عزیز ممنونم از پاسختون
فایل ضمیمه فقط 30% مشکل منو حل کرده. 70% دیگه میمونه:

با درود
دوست عزیز فایلتونو دیدم، این روشی که برای حدف و ویرایش انتخاب کردین روش مناسبی نیست!! نیاز نیست واسه هر سطر اطلاعات دکمه حذف و ویرایش اضافه بشه و شما از طریق یک دکمه حذف و یک دکمه ویرایش و یک تکست باکس یا کمبو باکس(ترجیحا) میتونید به هدفتون برسید. در لینکی که دوست خوبم جناب آقای generalsamad در پست قبل به شما معرفی کردن تقریبا همون چیزی هست که شما انتظار دارین اما با کمی تغییرات و اضافه کردن دکمه حذف، شما فایلتون رو به شیوه لینک پست قبل تنظیم کنید در صورتیکه در مورد دکمه حذف مشکل داشتین در خدمتم و کمکتون خواهم کرد.