PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در فاکتور

foxhamid
2015/04/01, 11:49
سلام
شاید سوالم یه یکم پیچیده باشه ولی اگه راهی هست راهنمایی کنید دوستان:
میخوام یه جدولی درست کنم که سود و مایه رو جداگانه خودش حساب کنه من تو کارگاه اتاق سازی کامیون هستم که قطعات اصلی چوب و اهن و پیچ و مهره هست میخوام این جدول این طور باشه که وقتی فاکتور رو میارن ( این فاکتور معمولی هم قطعات بکار برده در اتاق بصورت جداگانه هست ولی دستمزد هم جزء اون نوشته شده)حال میخوام که قیمت قطعات رو از دستمزد جدا کنم و در اخر مشخص شه که سود چقدر بوده و چقدر قطعه بکار بردیم ضمنا قیمت هر یک از قطعات موجود هست؟؟

مثلا تو فاکتور یکی از ردیفها اینطور هست:

رکاب چوبی 2عد 40000 80000

این 80000 هم قطعه بکار برده هست هم دستمزد کار... حالا میخوام 2 عدد رکاب چوبی بکار بردیم که قیمت خرید هر رکاب مثلا 5000 هست 2 عدد رکاب بکار بردیم میشه 10000 و بقیه دستمزد هست
80000-10000=70000 این 70000 دستمزد هست

Alireza
2015/04/01, 12:58
سلام
روز بخیر
دوست عزیز شما زحمت بکشید فایلتون رو بصورت پایه طراحی کنید تمام عناصری که در فاکتورها بصورت یونیک هستند رو در نظر بگیرید .تا مواردی که نیاز دارید بر اساس سوالی که مطرح کردید با راهنمایی دوستان به فایل اضافه کنید.
موفق باشید .

iranweld
2015/04/01, 13:40
سلام یه نمونه فایل برای شما ارسال کردم در شیت بانک موارد قیمتی هر جنس را وارد کنید در شیت فاکتور فقط نام جنس و تعداد را وارد کنید

foxhamid
2015/04/01, 13:52
سلام یه نمونه فایل برای شما ارسال کردم در شیت بانک موارد قیمتی هر جنس را وارد کنید در شیت فاکتور فقط نام جنس و تعداد را وارد کنید

اقا دمت گرم همینو میخواستم