PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قرار دادن اكسل در سرور مجازي

younes672
2015/04/02, 13:28
سلام و درود
من يك فايل اكسل دارم كه به يك سايت اينترنتي لينك هست و به صورت روزانه آپديت مي شود و فايل آن روز بايگاني مي شود. وقتي كه كامپيوتر خاموش هست براي بايگاني كردن مشكل دارم.
لطفا من را راهتمايي كنيد كه از چه سرور مجازي براي اين كار استفاده كنم كه فايل اكسل روزانه آپديت بشه و اطلاعات رو از سرور مجازي به سيستم من بفرستد.

ali.b
2015/04/02, 13:59
دقیق توضیح میدی؟

younes672
2015/04/02, 14:31
فايل اكسل من لينك هست به يه سايت اينترنتي و هر روز يه سري اطلاعات جديد در شيت1 قرار ميگيرد. مي خوام هر روز در يك زمان خاص از شيت1 به يك شيت جديد پشتيبان بگيرم.
اگه سيستم من خاموش باشه اين كار انجام نمي شود.
من دنبال يه سرور مجازي هستم كه فايل اكسل رو آنجا قرار بدهم كه اين مشكل برطرف بشود
از چه نوع سرور مجازي استفاده بشود بهتر است؟

ali.b
2015/04/02, 21:01
تا اونجا که میدونم نمیشه جون باید ی سرور ویندوزی باشه که فایل اکسل روش ران بشه یعنی وب سایت یا سرور مجازی چنین کاری نمیکنن
مگر اینکه کسی از دوستان سرور در اختیار دارن یا حداقل سیستمی که روشن هست و یوپی اس ups هم داره میتونن بران فایل رو ران کنن
واسه پشتیبان گیری در زمانهای مشخص ی کدی براش داشتم که تو تالار هست ی کم سرچ کنی پیدا میشه