PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آفتي براي مهندسين عمران

mrexcel
2010/02/13, 12:03
اين مورد را به اين دليل اظهار ميكنم چون شايد تا حالا نزديك به 10 دوره با مهندسين عمران كلاس داشتم . و يكي هم چون تخصص مورد علاقه ام كنترل پروژه بوده با رشته عمران در زمينه كنترل پروژه خيلي از نزديك كار كردم .
رشته عمران به دليل ماهيت كارشون اين كه خيلي اجرائيه و دشواريهاش كارشناسها بعد از فارغ التحصيلي موارد عمومي كار ( مثل نرم افزارها عمومي - يا بحث هاي بهره وري) كمتر به صورت آكادميك وقت ميگذارند و يا به صورت تجربه خودشون يا آموخته تجربه ديگران براي اين كارها استفاده ميكنند .در دوره هاي برگزار شده اتفاق نظر دارند كه فقط به نرم افزارهاي تخصصي خيلي دقت كردند.
مهندس عمران مجهز به نرم افزار اكسل كارآئي به مراتب بالاتر از بقيه مهندسين دارد.

amirfakhrian
2011/04/03, 11:42
حتما" همینطوره

dez.fuli
2012/05/01, 00:29
اين مورد را به اين دليل اظهار ميكنم چون شايد تا حالا نزديك به 10 دوره با مهندسين عمران كلاس داشتم . و يكي هم چون تخصص مورد علاقه ام كنترل پروژه بوده با رشته عمران در زمينه كنترل پروژه خيلي از نزديك كار كردم .
رشته عمران به دليل ماهيت كارشون اين كه خيلي اجرائيه و دشواريهاش كارشناسها بعد از فارغ التحصيلي موارد عمومي كار ( مثل نرم افزارها عمومي - يا بحث هاي بهره وري) كمتر به صورت آكادميك وقت ميگذارند و يا به صورت تجربه خودشون يا آموخته تجربه ديگران براي اين كارها استفاده ميكنند .در دوره هاي برگزار شده اتفاق نظر دارند كه فقط به نرم افزارهاي تخصصي خيلي دقت كردند.
مهندس عمران مجهز به نرم افزار اكسل كارآئي به مراتب بالاتر از بقيه مهندسين دارد.

البته نفهمیدم چرا از لفظ آفت برای مهندسین عمران استفاده کردید. ولی تأیید می کنم که اکسل علی رغم اینکه یک برنامه تخصصی عمرانی نیست ولی بسیار کارآمد و سودمند هست در کار مهندسی عمران! چه در دانشگاه و دوره دانشجویی و چه بعدها در بازار کار!!!!

pm_375
2012/06/21, 00:41
باسلام.اگه همه مهندسين عمران دقت كنند درتهيه گزارشات و كنترل پروژه ها وعلي الخصوص تهيه صورت وضعيتها اكسل حرف اول رو ميزنه.حتي نرم افزارهاي گران قيمت متره وبراورد و صورت وضعيت نويسي از اكسل در بيس نرم افزارشون استفاده ميكنند.جنبه تفريحي و سرگرمي اكسل نيز پيشكش.خيلي نرم افزار عالي و مفيديه.من حرفه اي نيستم ولي متوسط به بالا با اكسل كارميكنم.واقعا دارم بهش معتاد ميشم

nimakiss
2012/06/26, 19:52
سلام,
با عرض پوزش سؤالی دارم که شاید جاش اینجا نباشه اما توی تالارهای گفتگو جایی براش پیدا نکردم به این علت اینجا میپرسم و امیدوارم مشکلم رو حل کنید.
رو سیستم عامل من windows 7 است و exel 2007 هم روش نصب کردم و مدتی هم بدون مشکل ازش استفاده کردم , اما یک از چند روز پیش کلاً فایلهای exel رو باز نمی کنه و این پیغام رو میده :
the version of this file is not compotible with the version of Windows you`re running,ceeck your computers system information to see whether you need an x86 (32-bit) or 64x (64-bit)version of the program and then contact the softwhere publisher.
توضیح اینکه سیستمم لپتاپه و 64 بیت و آفیس نصب شده هم 64 بیت و همونطور که قبلاً ذکر شد مدتی هم بدون مشکل باهاش کار کردم.
ممنون میشم اگه کمکم کنید.