PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کپی و لیست بندی شیت ها

khademmahdy
2015/06/17, 08:54
سلام
من یک لیست از اعضای مشاوره ام دارم که هر کدوم بایستی تو یک شیت پرونده داشته باشند
شیت پرونده آماده است شیت لیست هم آماده است
حالا میخوام این لیست رو به این شیت ها وصل کنم که
1- با کپی هر شیت جدید خود به خود پرونده بعدی تو لیست یکی بره پایین و به اون کد لینک بشه
یعنی مثلا پرونده 94002 با ردیف دوم جدول لینک بشه و اطلاعات اصلی شیت از اون گرفته بشه
نمیخوام دونه دونه کپی کنم و فرمولها رو عوض کنم
2- لینک هر شیت هم با کپی کردنش مربوط به همون شیت بشه و به همون شیت ارجاع بشه نه شیت قبلی
فایل پیوست 7468
ممنون از راهنمایی هاتون

iranweld
2015/06/17, 12:04
با سلام

فایل پیوست را بررسی بفرمایید
با استفاده از ماکرو تا حدودی ردیف شد ولی مشکل لینک همچنان وجود دارد

khademmahdy
2015/06/17, 12:15
سلام ممنون از پاسختون
ماکرو جالبی بود
ای کاش مشکل لینک ها هم مرتفع میشد

iranweld
2015/06/20, 00:19
سلام ممنون از پاسختون
ماکرو جالبی بود
ای کاش مشکل لینک ها هم مرتفع میشد

با سلام
مشکل لینک برطرف شد

Sub ListSheets()

Dim ws As Worksheet
Dim x As Integer

x = 1

Sheets("Sheet1").Range("A:A").Clear

For Each ws In Worksheets

Sheets("Sheet1").Cells(x, 1).Select
ActiveSheet.Hyperlinks.Add _
Anchor:=Selection, Address:="", SubAddress:= _
ws.Name & "!A1", TextToDisplay:=ws.Name

x = x + 1

Next ws

End Sub

khademmahdy
2015/06/20, 08:52
سلام بسیار بسیار ممنون از لطفتون و زحمتی که برای حقیر انجام دادید انشالله در تمام زندگی موفق باشید...
با کمک یکی از دوستان دو ماکرو شما را تبدیل به یک ماکرو کردیم
فقط اگر لطف بفرمائید یک مشکل دیگر را هم برطرف فرمائید یک دنیا ممنونتون هستم با عرض شرمندگی بسیار:
در خود فرم هایی که درست میشود یک سری لینک به بالای صفحه و یک سری لینک به جلسه اول و ..و وجود دارد که با ایجاد فرم جدید به همان فرم اول ارجاع داده میشود مثلا در تمامی شیت های جدید به 94001 ارجاع داده میشود ممکن است این لینک ها به نحوی تصحیح گردد که خود به خود به همان شیت مثلا 94002 و 94003 و... لینک شود؟
در فایل پیوست لینک ها را مشخص کرده ام در شیت 94002
با تشکر از زحمات بی نهایت حضرتعالی

khademmahdy
2015/06/20, 13:54
با تشکر فراوان از جنابعالی مشکل لینک ها هم برطرف گردید فایل نهایی را برای استفاده دیگر عزیزان قرار می دهم..
متشکر از تمامی زحمات حضرتعالی..
لازم به توضیح که در این فایل در قسمت فرم، فرم دلخواه خود را طراحی نموده و با استفاده از لیست به تعداد دلخواه شیت جداگانه برای هر ردیف از لیست اصلی به صورت خودکار ایجاد میگردد.
با تشکر از شما و دوست گرانقدرم جناب آقای میر