PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تفاضل دو سلول

arashopty
2015/06/23, 14:08
سلام سوالمو با مثال می گم من یه فرم دارم می خام با زدن کلیک دوتا فیلد رو از اون شیت عملیات تفاضلو انجام بده فقط به این شکل که فیلد 2 سلول 1 رو از فیلد 1 سلول 2 کم کنم و همین طور ادامه بدم یعنی فیلد 2سلول 2 رو از فیلد 1 سلول 3 کم کنه و ... یعنی اینجا فقط سلول اول از فیلد اول هیچ عملیاتی روش انجام نمیشه یه چیزی به فکرم رسید اگه مثلا بشه کاری کرد که سلول اول از فیلد اولو از محاسبات کم کرد در نهایت یه سلول بالا میر ه و یه سلول در اخر برای فیلد 2 اضافه می مونه که اینم خودش یه مشکله لطفا کمک کنید کدش چطوری :exce::(:(:min17:

khakzad
2015/06/23, 14:30
سلام
نفهمیدم چی شد!
"فیلد 2 سلول 1 رو از فیلد 1 سلول 2 "یعنی چی؟
اگر مثال بزنید بهتره

arashopty
2015/06/23, 20:22
سلام من یه تحقیق دارم مثال خودشو می زنم من چند تا ماشین صنعتی دارم هر کدوم از اماشین ها براش کد نوشتم که تو یه شیت جدید باز بشه هر کدوم از این ماشین ها باید تاریخ و ساعت خرابی ماشین و تاریخ و ساعت تعمیر در ان ذخیره بشه در نهایت باید عمر های مفید ماشین بدست بیاد که از فاصله زمانی تاریخ و ساعت تعمیر تا تاریخ و ساعت خرابی بعدی بدست میاد یعنی اگر شما فیلد 2 رو همون تاریخ تعمیر و فیلد 1 رو همون تاریخ خرابی در نظر بگیرید عمر اولی ماشین برابر می شه با تفاضل تاریخ اولین تعمیر با تاریخ دومین خرابی یعنی اینجا تاریخ اولین خرابی نقشی بازی نمی کنه و همین طور عمرهای بعدی برابر می شه با فاصله دومین تعمیر تا سومین خرابی و همین طور ادامه پیدا می کنه و جوابارو باید تو یه فیلد دیگه بنویسه لطفا راهنمایی کنین ممنون

iranweld
2015/06/23, 21:30
با سلام

majid_mx4
2015/06/24, 00:00
با سلام

لطفا بفرمایید تاریخ مورد نظر شمسی است یا میلادی

با تشکر میر

arashopty
2015/06/24, 00:23
میلادی می باشد