PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فاکتور

rezajaberpour
2015/07/10, 14:27
بخشی از برنامه فاکتور
اهداف :
استفاده ابزاری از تقویم
ساختن textbox به عنوان شیت و پویا نمایی آن
.
.
.
موفق باشید

misammisam
2015/07/10, 20:53
سلام
دقیقا این چیه !؟
این الان یه برنامست یا کمک میخواید برای تکمیلش ، سوالتون چیه !؟

Javid Mokhtari
2015/07/15, 23:37
سلام
دقیقا این چیه !؟
این الان یه برنامست یا کمک میخواید برای تکمیلش ، سوالتون چیه !؟
با سلام.
فک کنم میخواستن انجمن رو دعا کنن...

rezajaberpour
2015/07/17, 00:25
نه دوست عزیز
مشخصه زود قضاوت می کنید و به توضیحات اون بالا دقت نکردین
عنوان شده بخشی از برنامه فاکتور یعنی روی بخشی تاکید شده نوشته شده از برنامه تقویم و... ولش کن بابا
مشخصه که ایده های دیگران زیاد مهم نیست براتون و تمسخر می کنید بجای اینکه ایده های زیباتری بیان کنین
دیدم برنامه هایی که در فرم جهت گریدلیست استفاده میشه کار با اون سخته یعنی شما نمی تونید شیت رو توی فرمت بیارین
با استفاده از تکت باکس شیت رو طراحی کردم بصورت نامحدود

مدیریت سایت منو می شناسن و من چیز بیهوده توی سایت نمی گذارم و هدف آموزش دوستان و آشنایی اونها با فرمول نویسیه مدیران محترم و مهربان :min3:

Ali Parsaei
2015/07/17, 00:54
نه دوست عزیز
عنوان شده بخشی از برنامه فاکتور یعنی روی بخشی تاکید شده نوشته شده از برنامه تقویم و... ولش کن بابا
مشخصه که ایده های دیگران زیاد مهم نیست براتون و تمسخر می کنید بجای اینکه ایده های زیباتری بیان کنین
دیدم برنامه هایی که در فرم جهت گریدلیست استفاده میشه کار با اون سخته یعنی شما نمی تونید شیت رو توی فرمت بیارین

مدیریت سایت منو می شناسن و من چیز بیهوده توی سایت نمی گذارم و هدف آموزش دوستان و آشنایی اونها با فرمول نویسیه مدیران محترم و مهربان :min3:

فايل خوب و با طراحي زيبايي بود، فکر کنم يک کم سوء تفاهم شده بود، راستش خيلي تلگرافي توضيح داده بوديد، به همين خاطر من هم اول يک کم گيج شدم که فايلي براي يادگيري دوستان گذاشته ايد و يا سوالي هم داريد!
به هر حال من از حسن توجه و زحمات شما قدرداني مي نمايم، اين جور چيزها براي همه پيش مي آيد :) صبور باشيد:53:

misammisam
2015/07/17, 19:04
سلام
من که شخصا قصد تمسخر نداشتم ، واقعا برام سوال بود که شما الان کمک میخواید برای تکمیل یا این یه برنامست !؟
دوباره فایلو نگاه کردم ، انصافا بازم نفهمیدم سوال یا منظور شما چیه .
به جای دلخوری بهتره یکم دربارش توضیح بدید ، تا حداقل من یکی یاد بگیرم .
Javid Mokhtari
2015/07/18, 15:26
نه دوست عزیز

برادر عزیز :
اینجا هیچکس به هیچ وجهی کسی رو مورد تمسخر خود و دیگران قرار نمیده.حرف ما فقط یک مزاح کوچولو بود..همین...
اگر مورد رنجش خاطر شما شدیم از صمیم قلب عذرخواهی میکنیم.
ولی خب ما واقعا متوجه نشدیم که هدف این پست شما چی بود...
لطفا تو پست هاتون مشخص کنید که موضوع آموزشی هستش یا سوالی و پیرامون اون یکم توضیح بدین تا لامپ مخمون روشن بشه...:o