PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لینک به فایل پسورد دار

mfr
2015/07/11, 12:38
سلام دوتا فایل دارم که سلولهای آنها توسط = با هم لینک شده اند فایل اصلی توسط encrypt with password پسورد گذاری شده میخوام کاری کنم که بصورت خودکار فایل فرعی خودشو بدون دادن پسورد آپدیت کنه ... ممنون میشم راهنمایی کنین:min3:

mfr
2015/07/11, 23:16
کسی نیست جواب بده:exce:

DOLFIN
2015/07/12, 11:03
سلام
در فایل فرعی به قسمت vba برید و توی thisworkbook این کد رو وارد کنید :

Private Sub Workbook_Open()
Workbooks.Open Filename:="آدرس فایل اصلی", Password:="pass"
ActiveWorkbook.Close SaveChanges:=True
End Sub

mfr
2015/07/12, 14:55
من توی نوشتن آدرس فایل مشکل دارم ببینید درست نوشتم... فایل اصلیم (master )توی پوشه new folder از درایو d هستن .... میگه که فایل یافت نشد

Private Sub Workbook_Open()
"Workbooks.Open Filename:="D:\New folder\[master.xlsx]Sheet1", Password:="1
ActiveWorkbook.Close SaveChanges:=True
End Sub

DOLFIN
2015/07/12, 15:20
آدرس رو به این صورت وارد کنید :

Workbooks.Open Filename:="D:\New folder\master.xlsx", Password:="1"

mfr
2015/07/12, 23:25
ممنونم دوست گلم ... ولی این هنوز موقعی که فایل باز میشه پسورد میخواد ... البته موقع اجرا ماکرو درست کار میکنه ... منتها من میخوام بطور خودکار و موقع بازشدن فایل ماکرو هم اجرا بشه تا دیگه پسورد نخواد

DOLFIN
2015/07/13, 10:17
سلام دوست عزیز کد مشکلی نداره شما در فایل فرعی به مسیر data>edit links>startup prompt بروید و گزینه دوم رو یعنی dont display the alert and dont update automatic links رو انتخاب کنید . مشکل حل میشه.

mfr
2015/07/13, 13:15
یه دگمه واسه اجرای ماکروی بالا به فایل اضافه کردم هر بار که اجراش میکنم این پیغامو میده ... چرا ؟ آفیسم 2010

mfr
2015/07/19, 02:43
پنج روزه کسی جواب نداده عجیبه ها ........:exce:

حسام بحرانی
2015/07/20, 01:40
یه دگمه واسه اجرای ماکروی بالا به فایل اضافه کردم هر بار که اجراش میکنم این پیغامو میده ... چرا ؟ آفیسم 2010
سلام،
به طور پیشفرض ماکروها در اکسل، به این دلیل که از کدهای آسیب پذیر در امان باشند، معمولاً غیر فعال هستند.
برای رهایی از این مشکل ( فعالسازی دائمی ماکرو ):
از منوی File گزینه Option را انتخاب نموده و سپس؛
گزینه Trust Center را انتخاب کنید.
از لیستی که در سمت راست پنجره بوجود می آید
بر روی دکمه Trust Center Setting کلیک نمایید
سپس بر روی Macro Setting کلیک نمایید تا گزینه های فعال نمودن ماکرو نمایان شود
در پایان بر روی گزینه Enable all macros کلیک نمایید تا ماکروها برای شما فعال گردد.
لطفاً صبور باشید...
موفق باشید.

mfr
2015/07/20, 03:01
طبق فرمایش شما این قسمتم فعاله ... هنوز پیام میده