PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک درزمینه اکسل

behzadtaje
2015/07/17, 22:23
باسلام خدمت دوستان عزیز
کمکی میخاستم درزمینه تهیه اکسلی برای دفترکارم بدین صورت که اجناسی به صورت اقساطی به کارمندان یک اداره داده میشود و هر کالا با قیمت و قسط متفاوت میباشد و جمع مبلغ کسر شده از هر قسط کارمندان ماه بعد به حساب دفتر واریزمیگردد.حالا میخام بدونم هر ماه چقد به حساب دفتر میاد (با توجه به اینکه تعداد اقساط متفاوت میباشد).بعنوان نمونه من 12 شیت ایجاد کردم که هر شیت ماه های سال اسم گذاری کردم .میخام در شیت آخر امکانی فراهم بشه که دریافتی هر ماه مشخص بشه .
دوستانیکه میتونندکمک کنندفایل که تاالان درستکردن تو پیوست هست.
متشکرم

Alireza
2015/07/17, 22:59
سلام
فایلتون رو ندیدن ولی پیشنهاد میکنم که از شیتهای متعدد استفاده نکنید و برای اطلاعت یک دیتابیس بسازید .
کار با تبدیل فایل به ساختار دیتابیس خیلی ساده تر خواهد شد

Sent from my LG-D686 using Tapatalk

Ali Parsaei
2015/07/17, 23:02
سلام،
شما مي توانيد در پايين جدول اطلاعات هر ماه جمع مبالغ را حساب کنيد و سپس در شيت آخر خانه جلوي هر ماه را مساوي جمع مربوطه قرار دهيد،
مثلا" در شيت دريافتي در سل b1 علامت مساوي را تايپ کرده و سپس شيت فروردين را انتخاب کرده و خانه اي که در آن جمع مبالغ را نوشته ايد را انتخاب کرده و سپس کليد اينتر را کليک کنيد!
البته اميدوارم منظورتان را درست فهميده باشم.

majid_mx4
2015/07/17, 23:58
با سلام

دوست عزیز

همانطور که دوست خوبم جناب آقای Alireza فرمودند یک شیت را به عنوان شیت دیتا بیس(یعنی ورودی تمامی اطلاعات ) انتخاب و گزارش های خود را به هر شکل که میخواهید در شیت های دیگر طراحی کنیدو از شیت دیتا فراخانی کنید. و این بهترین نوع طراحی می باشد و شدیدا از پراکندگی اطلاعات در شیت های مختلف خوداری نمایید.

با تشکر میر

~M*E*H*D*I~
2015/07/20, 07:20
به علت عنوان نامناسب تاپیک 50 امتیاز از استارتر کسر شد