PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه: پیشنهادات و انتقادات در خصوص مسابقات مهارت اکسل

~M*E*H*D*I~
2015/07/20, 17:50
درود

کلیه اعضای انجمن در این تاپیک انتقادات و پیشنهادات خودشون رو در خصوص مسابقات مهارت اکسل میتونن مطرح کنند از جمله مواردی در خصوص:

سطح سوالات و سختی و دشواری و شکل سوالات به چه صورت باشه؟

نحوه برگزاری مسابقات به چه صورت باشه؟

پیشنهاد و طراحی سوالات؟

پیشنهادات در خصوص جوایز مسابقه؟

پیشنهادات در خصوص تبلیغات مسابقات

و....

لطفا شرکت فعال داشته باشید:min13:

~M*E*H*D*I~
2015/07/28, 11:27
دوستان اگر برای مسابقات آتی سوالی مدنظر دارند میتونن به صورت خصوصی برای بنده ارسال کنند

iranlover
2015/08/10, 09:18
سلام و خداقوت
من افتخار شرکت در سه دوره رو داشتم و دوره ی نهم رو به خاطر مشکلاتی از دست دادم.
پیشنهاد داشتم شروع دوره ی جدید از چند روز قبل توسط ایمیل هم اطلاع رسانی بشه، چون از دست دادن یک یا دو سوال اول انگیزه ی ادامه رو کم میکنه.

سطح سوالات خوب بود واقعا و بعضی سوالات چالش سنگینی بود. اما تکرار فرمول ها از یک تیپ در مسابقات یک دوره زیاد بود. پیشنهاد میکنم مسیر سوالات به نوعی باشه که فرمول ها در سطح بالاتر، یا ادغام های پیچیده تر و یا فرمول های جدیدتر هم مطرح بشه.

در مورد جوایز هم انصافا با توجه به تعداد شرکت کننده ها (که امیدوارم بیشتر بشه) واقعا خوبه . میشه یه ضریب افزایشی برای جوایز در صورت افزایش تعداد شرکت کننده ها گذاشت که این خودش انگیزه و تبلیغی بشه که دوستان از نفرات دیگه هم دعوت کنن برای شرکت در مسابقه.
یه پیشنهاد دیگه هم میشه داد که مسابقات حتی بین سایت های مشابه شما به جهت رقابتی برگزار بشه (اگه ارتباط خوبی باهاشون وجود داشته باشه)
در مورد تبلیغات هم با توجه به فراگیر شدن شبکه های اجتماعی به نظرم برنامه تلگرام در کنار امکانات خوبش، همچنان رسمی تر از بقیه برنامه ها باشه، میشه گروهی رو به نام سایت راه اندازی کرد و مسابقات رو در اون گروه هم راه اندازی کرد.

در هر صورت به سهم خودم باز هم تشکر میکنم از وقت و حوصله و انرژی خوبی که در اینجا صرف میکنین...
با آرزوی شادی و موفقیت

hesabdar82
2015/11/23, 11:32
به شدت علاقه مندم در این مسابقات شرکت کنم

rjfri
2016/10/17, 11:38
جواب سوالات رو پس از اتمام مسابقه میشه در دسترس قرار بدین
بعنوان مثال جواب سوال چهارم سری نهم را کجا میشه مشاهده کرد
با سپاس