PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش: جستجو بین دو بازه زمانی(تاریخ)

mreza
2015/07/26, 17:11
سلام
من میخوام در فرم طراحی شده در کمبو باکسها تاریخ باشه و با انتخاب دو تاریخ در کمبو 1 و کمبو 2 اطلاعات فیلتر شده در بازه انتخاب شده در لیست باکس قرار بگیره ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.(فایل پیوست)

mreza
2015/08/06, 17:14
:(ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه

Ali Parsaei
2015/08/06, 19:49
سلام،
در مورد تاريخ هاي شمسي من راه حل مربوط به خودم را دارم که ممکن است به دردتان نخورد!
با اين وجود خدمتتان عرض مي کنم:
من فرمت سل هاي حاوي تاريخ را به صورت: 00"/"00"/"00 قرار مي دهم و تاريخ ها را دوباره و بدون مميز وارد مي کنم (مثل اين: 930201)
بعد بايد خصوصيت rowsource کمبوبکس يک و دو را به صورتي تنظيم کنيم که از محدوده تاريخ داخل شيت مورد نظر مقدار دهي شوند يعني rowsource در پنجره properties را برابر data1!A2:A16= قرار دهيم
حال کد زير را براي دگمه جستجو مي نويسيم تا فيلتر داخل صفحه اعمال شود:

ActiveSheet.ListObjects("Table_sampleDB.accdb").Range.AutoFilter Field:=1, _
Criteria1:=">=" & ComboBox1.Value, Operator:=xlAnd, Criteria2:="<=" & ComboBox2.Value
Unload Me

البته اگر بخواهيد نتايج داخل ليست بکس داخل يوزرفرم آورده شود بايد باز هم کدنويسي هاي مخصوص آن را انجام دهيد.
فايلتان خيلي شلوغ بود، من همه کدها و صفحه هاي اضافه را پاک کردم تا به صورت متمرکز فقط کارهايي که در فوق گفتم را مشاهده کنيد، اين هم فايل نمونه:

mreza
2015/08/13, 14:09
ممنون آقای پارسا

سید مسعود قمی
2019/09/19, 08:00
سلام استاد گرامی
موضوع بسیار کاربردیه
اگر ممکنه یکمی واضح تر بگید چون شیت من جدولی نیست
با تشکر