PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برداشتن لینک از Pivot Table بدون ازبین رفتن فرمت جدول

amator
2010/03/27, 20:30
سلام
درحالت عادی برای برداشتن لینک از pivot table مراحل زیر را انجام میدهیم
1- کپی کردن جدول
2- فشردن alt+ES برای ظاهر شدن paste special
3- فشردن values
ooppppssss!!!

فرمت جدول رو در این حالت ازدست میدیم.

برای رفع این مشکل در اکسل 2007 و 2010 میتونیم مراحل زیر رو تکرار کنیم
1- Office Clipboard رو ظاهر کنید --- در منوی home در قسمت clipboard روی فلش کلیک کنین---
2-روی بالاترین گزینه موجود در کلیپ برد کلیک کنین.

هی! دراین حالت شما فرمت جدول رو همراه با داده ها دارین و لینک pivot رو غیرفعال کردین

موفق باشید!

منبع:
http://spreadsheetpage.com

jalil_jafarzadeh
2010/03/28, 00:19
دستت درد نكنه عالي بود ولي من يك سئوالي دارم
فرض كنيد يك pivot table از يك sheetساخته ايم
فرض كنيد اين pivot table ده ستون دارد ولازم است درطرف راست ان جدولي داشته باشي كه از جمع دوستون دوستون ان باشد.وفرض كنيم با كلكي انرا ساختيم.
حال اگر deta را در sheet اضافه كرديم .
حال اگر pivot را refresh كنيم ميبينيم مثلا 2يا سه سطر به pivot شده و pivot l كامل ودرست است ولي جدولي كه طرف راست ان ساختيم بلكل بهم ريخته ويك ستون اين جدول هم غيب گرديده
دوست عزيز براي رفع اين مشكل چه بايد كرد
باتشكر
جليل جعفرزاده.:shy:

kkelk
2010/06/12, 02:31
دوست عزیز سلام
برای اینکه در اکسل 2003 بتوان فرمت pivot table را هم حفظ کرد کافیست که یکبار به کمک paste special فرمت جدول را کپی کنیم و دوباره درهمان محل با paste special مقادیر را paste کنیم/ با اینکار فرمت جدول و مقادیر باهم خفظ میشود/
موفق باشید

kkelk
2011/07/11, 00:11
سلام دوستان
یه راه حل زیبا رو بسیار پرکاربرد در paste special این هستش که شما کل جدول رو انتخاب کنید و روی حاشیه این انتخاب کلیک راست کرده و نگهدارید و کل جدول انتخاب شده رو درگ کنید به یک سلول به سمت چپ یا راست یا هرطرفی که دوست داشتید و بعد در همان حال که کلیک رو نگهداشتید جدول انتخاب شده رو به سرجای اولش برگردونید و کلیک رو رها کنید
در این حالت یک منوی آبشاری باز میشه که یکی از گزینه هاش همان paste as value هستش
اینکار سریعتر از روش معمولی paste as value هستش و در مواردی که نیاز به کپی فرمت نباشه خیلی پرکاربرده.
من که از این روش خیلی لذت بردم و بسیار هم بدردم خورد و امیدارم که بدرد شما هم بخوره.