PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Find and Replace

hamedehsanzadeh
2011/10/03, 12:05
سلام
در قسمت find and replace قسمت Options گزينه By columns را در قسمت Search انتخاب مي كنم تا اكسل جستجو را بر اساس ستون ها انجام بده ( از بالا به پايين )
ولي مشكل اينجاست كه بعد از بستن برنامه دوباره تنظيمات به حالت اول بر ميگرده
لطفا كمك بفرماييد . سپاس:heart:

farzin24622
2011/10/03, 22:47
با سلام ، منظورتون از تنظیمات چیه ؟ اگر عبارتی رو جایگزین عبارتی دیگه کرده باشین و Save کنید و برنامه رو ببندید دیگه به حالت قبلی برنمیگرده اگر هم که فقط Search کرده باشین که ظاهرا به این شکل بوده فقط ستونی رو انتخاب کرده اید و تنظیم خاصی انجام نشده . اگر واضح تر بفرمایید شاید بهتر بتونم خدمت کنم .
موفق باشید .

hamedehsanzadeh
2011/10/18, 12:29
با سلام ، منظورتون از تنظیمات چیه ؟ اگر عبارتی رو جایگزین عبارتی دیگه کرده باشین و Save کنید و برنامه رو ببندید دیگه به حالت قبلی برنمیگرده اگر هم که فقط Search کرده باشین که ظاهرا به این شکل بوده فقط ستونی رو انتخاب کرده اید و تنظیم خاصی انجام نشده . اگر واضح تر بفرمایید شاید بهتر بتونم خدمت کنم .
موفق باشید .

سلام دوست عزيزم
ممنون كه توجه فرموديد
منظورم اينه كه اكسل باز هم سرچ رو از سطرها انجام ميده
واضح تر :
اكسل با توجه به تنظيمات من بايد سرچ رو از ستون يعني از بالا به پايين انجام بده
ولي اين كار رو فقط تا وقتي كه اكسل رو نبستم انجام ميده و بعد از دوباره باز كردن دوباره سرچ به صورت سطري درمياد . ممنون

farzin24622
2011/10/18, 15:08
بله حق با شماست من هم امتحان کردم ، فکر نمیکنم بشه این پیش فرض رو تغییر داد .