PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دسترسی به خریدهای قبلی

Juliet
2015/08/16, 14:34
درود و عرض ادب و خدا قوت
من حدود یک سال پیش دو یا سه محصول از فروشگاه خرید کردم و الآن به دلیل یک سری تغییرات که تو سیستمم به وجود اومده، نمیدونم فایلهایی که خریدم کجا هستند. میخواستم بپرسم کجا امکانی برای دسترسی به خریدهای قبلی تعبیه شده؟
سپاس

Amir Ghasemiyan
2015/08/16, 17:35
درود و عرض ادب و خدا قوت
من حدود یک سال پیش دو یا سه محصول از فروشگاه خرید کردم و الآن به دلیل یک سری تغییرات که تو سیستمم به وجود اومده، نمیدونم فایلهایی که خریدم کجا هستند. میخواستم بپرسم کجا امکانی برای دسترسی به خریدهای قبلی تعبیه شده؟
سپاس

سلام
دوست عزيز از طريق لينك زير ميتونين به سوابق پرداخت هاي خود دسترسي داشته باشيد
جامعه اكسل ايرانيان: سوابق خرید (http://www.exceliran.com/%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%A8%D9%82-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF/)

به اين نكته توجه داشته باشيد كه اين لينك در صورتي عمل خواهد كرد كه شما در سايت عضو بوده باشيد و از طريق حساب كاربريتون از فروشگاه ما خريد كرده باشيد.
چنانچه محصولي رو به عنوان مهمان خريداري كرده ايد ايميل ارسالي آن را براي ما به آدرس shop@exceliran.com (به همراه توضيحات لازم) بفرستيد تا در اسرع وقت محصول مجددا براي شما ارسال گردد.

چنانچه سوالي در اين زمينه دارين لطفا همينجا مطرح بفرماييد.

Juliet
2015/08/17, 11:33
سلام
دوست عزيز از طريق لينك زير ميتونين به سوابق پرداخت هاي خود دسترسي داشته باشيد
جامعه اكسل ايرانيان: سوابق خرید (http://www.exceliran.com/%D8%B3%D9%88%D8%A7%D8%A8%D9%82-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF/)

به اين نكته توجه داشته باشيد كه اين لينك در صورتي عمل خواهد كرد كه شما در سايت عضو بوده باشيد و از طريق حساب كاربريتون از فروشگاه ما خريد كرده باشيد.
چنانچه محصولي رو به عنوان مهمان خريداري كرده ايد ايميل ارسالي آن را براي ما به آدرس shop@exceliran.com (به همراه توضيحات لازم) بفرستيد تا در اسرع وقت محصول مجددا براي شما ارسال گردد.

چنانچه سوالي در اين زمينه دارين لطفا همينجا مطرح بفرماييد.

درود بزرگوار
با نام کاربری وارد سایت شدم و از طریق لینکی که داده بودین مجدداً دانلود کردم.
(هر چند باز هم خیلی گشتم ولی نتونستم این عنوان رو خودم پیدا کنم. به عنوان یک کاربر اولین جایی که دنبالش گشتم منوی سایت بود. اینو صرفاً به خاطر کاربر پسندتر و سهولت دسترسی ها گفتم)
به هر صورت بسیار سپاسگزارم
بهروز باشید

Amir Ghasemiyan
2015/08/17, 13:19
درود بزرگوار
با نام کاربری وارد سایت شدم و از طریق لینکی که داده بودین مجدداً دانلود کردم.
(هر چند باز هم خیلی گشتم ولی نتونستم این عنوان رو خودم پیدا کنم. به عنوان یک کاربر اولین جایی که دنبالش گشتم منوی سایت بود. اینو صرفاً به خاطر کاربر پسندتر و سهولت دسترسی ها گفتم)
به هر صورت بسیار سپاسگزارم
بهروز باشید

بله حق با شماست. در اسرع وقت رسيدگي خواهد شد
موفق باشيد