PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از توابع در فرم

ali.b
2015/08/17, 11:06
سلام دوستان

میخواستم ببینم برای اینکه در فرم وقتی در یک تکست باکس ی عدد رو نوشتم باید از چه کدی استافده کنم تا حروف اون عدد رو تو تکست باکس دیگه بنویسه؟
این کد نوشتم جواب نگرفتم

TextBox14.Value = Persian_Tools.AbH(TextBox15.Text)

و دیگه اینکه من میخوام وقتی تو دوتاتکسک باکس متن نوشتم تو تکست باکس مد نظرم خودکار اتصال اون متنها رو بیاره عین کاری که با & در سلول ها انجام میدیم
مثلاتو تکس باکس 1 مینویسم گروه و دومی مینوسیم دوم تو تکست باکس 3 اینو بنویسه گروه دوم

ممنونم

mch2v
2015/08/17, 13:02
سلام دوستان

میخواستم ببینم برای اینکه در فرم وقتی در یک تکست باکس ی عدد رو نوشتم باید از چه کدی استافده کنم تا حروف اون عدد رو تو تکست باکس دیگه بنویسه؟
این کد نوشتم جواب نگرفتم
سلام
شما به جای Persian_Tools باید از Addad_b_Horof استفاده کنید
Persian_Tools برای تاریخه

TextBox14.Value = Addad_b_Horof.AbH(TextBox15.Text)

و دیگه اینکه من میخوام وقتی تو دوتاتکسک باکس متن نوشتم تو تکست باکس مد نظرم خودکار اتصال اون متنها رو بیاره عین کاری که با & در سلول ها انجام میدیم
مثلاتو تکس باکس 1 مینویسم گروه و دومی مینوسیم دوم تو تکست باکس 3 اینو بنویسه گروه دوم

TextBox3.Value = TextBox1.Text & " " & TextBox2.Text

ali.b
2015/08/17, 13:09
ممنون

TextBox14.Value = Addad_b_Horof.AbH(TextBox15.Text)
دادم اما به abh گیر میده

از طرفی کد

TextBox3.Value = TextBox1.Text & " " & TextBox2.Text

درست عمل میکنه اما حتما باید تو تکست باکس 3 کلیک کنم و ی حرفی تایپ کنم تا نشون بده
میخوام وقتی تو اون تکست باکس ها تایپ کردم خودکار درج بشه

mch2v
2015/08/17, 13:19
دادم اما به abh گیر میده
شما ماژول ها رو وارد پروژتون کردید؟

درست عمل میکنه اما حتما باید تو تکست باکس 3 کلیک کنم و ی حرفی تایپ کنم تا نشون بده
میخوام وقتی تو اون تکست باکس ها تایپ کردم خودکار درج بشه
چون شما داخل TextBox3_Change کد رو مینویسید
باید جای دیگه استفاده کنید مثلا TextBox2_Change یا ...

ali.b
2015/08/17, 14:08
بله وارد کردم اما ارور میده

مورد دوم هم ممنون درست شد

mch2v
2015/08/17, 14:11
خوب تکست باکساتونو چک کنید شاید نامشون فرق داشته باشه یا شاید addad_b_horof به این شکل نوشته شده باشه adad_b_horof