PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کمک از دوستان عزیز

mokaram
2011/10/31, 20:59
با سلام خدمت دوستان عزیزم
من به تازگی با سایت خوب اکسل ایران آشنا شدم
من کارمند فروش یه شرکت دولتی هستم و هر روز مجبورم تا لیست فروش را با اکسل تهیه کنم که برای هر روز یه شیت در نظر گرفتم .تو هر شیت اطلاعات خریدار اعم از شماره رسید مشاره فیش بانکی نوع محصول و .... من مجبورم هر روز به صورت دستی برای هر شماره رسید یه رسید دستی بنویسم. تازگیها یه شیت درست کردم و فرم رسید را توش پیاده کردم و میخوام با زدن شماره رسید از هر شیت سایر اطلاعات وابسته به اون رسید سر جاهاش تو رسید پیاده سازی بشه
دوستان خیلی به این فایل احتیاج دارم اگه میشه کمکم کنید مرسی

mr.mahlouji
2011/11/01, 08:55
سلام دوست عزيز
شما ميتونيد از تابع vlookup استفاده كنيد .
در صورتي كه به مشكل بر خورديد ميتونيد فايلتون رو بفرستيد تا درخواستتان انجام شود.

mokaram
2011/11/02, 17:04
دوستان کسی نبود کمک کنه

plc_pcb
2011/11/02, 19:35
دوستان کسی نبود کمک کنه

با سلام
براتون فایلش رو میل کردم اگه مشکلی داشتی خبر کن

mokaram
2011/11/02, 23:09
با سلام
براتون فایلش رو میل کردم اگه مشکلی داشتی خبر کن
[/quote]

چند تا سوال بود براتون میل کردم ممنون

plc_pcb
2011/11/02, 23:28
چند تا سوال بود براتون میل کردم ممنون

جواب سوال اول: من ستون تناژ رو پیدا نکردم چون توی دو تا سلول تناژ وارد کردی من فقط یکیشون رو وارد کردم میتونی دو تا تناژ رو بغلش وارد کنی و توی بعضی سلول ها ستاره زدی برای همین ستاره نشون میده

جواب سوال دوم: منظور از تاریخ نام شیته و بعضی از نام محصول ها رو با آندر لاین وارد کردی که سیستم تشخیص نمیده به جای آندر لاین از خط تیره استفاده کن

جواب سوال سوم:اگه سلول ها ثابت باشه مشکلی نداره اگه هم محل سلول ها به هم خورد تو برنامه میتونی تغییر بدی

بعضی از شیتا رو نمیدونم چه بلایی سرشون آوردی که سیستم جواب نمیده فرمت شیتا رو مثل هم کن
پیشنهاد میکنم در اکسل تا وقتی که مجبور نشده اید از ایجاد شیت اضافه خودداری کنید
خوشبختانه امکان Group کردن در اکسل 2007 به بعد اضافه شده که تا حدودی مشکلات رو حل کنه
http://1.vped.comeze.com/images/c95054981de0.jpg
http://1.vped.comeze.com/images/49b8b4053df9.jpg

mokaram
2011/11/03, 10:19
ممنون