PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف ردی ف های خالی در گزارش

mokaram
2011/11/14, 17:09
سلام دوستان یه مشکلی دارم وقتی گزارش که میگیرم با یه نرم افزار شرکتی خروجی به اکسل بین اطلاعات مثلا دو یا سه ردیف خالی بعد دوباره چند ردیف اطلاعات دوباره چند ردیف خالی
راهی هست که بخوام سریع این ردیفا را پاک کنم؟

keramat
2011/11/14, 21:46
با سلام
به ترتیب اول کلید F5 در پنجره باز شده GO TO کلید Special در پنجره Go To Special تیک Blanks زده شود

بدین صورت سلولهای خالی ردیف و ستون انتخاب شده که شما برای حذف آنها ردیف یا ستون انتخاب فرمائید

mokaram
2011/11/14, 22:29
با سلام
به ترتیب اول کلید F5 در پنجره باز شده GO TO کلید Special در پنجره Go To Special تیک Blanks زده شود

بدین صورت سلولهای خالی ردیف و ستون انتخاب شده که شما برای حذف آنها ردیف یا ستون انتخاب فرمائید

ممنون از راهنمایی تون
وقتی من اینکارا می کنم همه را انتخاب میکنه ولی وقتی رو یه ردیف راست کلیک می کنم تا حذف بشه همگی از حالت انتخاب در میاد و فقط یکی حذف میشه
میشه بیشتر توضیح بدید
متشکر:dodgy:

keramat
2011/11/17, 23:02
با سلام روی یک ردیف (روی یک سلول خالی) کلیک راست کنید شما احتمالا روی اعداد سر ردیف کلیک میکنید

mokaram
2011/11/17, 23:22
با سلام روی یک ردیف (روی یک سلول خالی) کلیک راست کنید شما احتمالا روی اعداد سر ردیف کلیک میکنید

[hr]
من روی خود ردیف این کارا میکنم ولی نمیشه

sd_shakiba
2011/11/18, 18:42
سلام دوست عزیز
1. شما چرا از فیلتر استفاده می کنید؟
2. داخل تمام فیلد های خالی با یه شرط یه حرف رو بنویسید و بعد گزینه ی Remove duplicate رو بزنید.

jeddi
2011/12/27, 22:12
دوست عزیز با این دستور می تونی استفاده کنی
Dim c As Range
For Each c In Range("d1:d10")
If c = "0" Then
t = c.Row
Rows(t).Hidden = True
End If
Next
Application.Dialogs(xlDialogPrint).Show
Sheet1.Rows.Hidden = False
دوست عزیر رنجشو و ستونو می تونی تغییر بدی

Javid Mokhtari
2012/01/18, 23:31
با سلام.آقای جدی بهتره یه تجدید نظری در مورد کد زیر انجام بدین%(زیرش خط کشیدم)
Dim c As Range
For Each c In Range("d1:d10")
If c = "0" Then
t = c.Row
Rows(t).Hidden = True
End If
Next
Application.Dialogs(xlDialogPrint).Show
Sheet1.Rows.Hidden = False