PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [حل شده] اشکال در رسم نمودار از طریق داده های جدول پیوت تیبل

neda-a
2015/10/27, 14:38
سلام دوستان - من یک جدول پیوت دارم و روی این جدول یک نمودار دایره ای ایجاد کردم ولی فقط ستون اول اطلاعات را به عنوان ورودی نمودار نمایش میده در صورتی که من میخواهم روی ستون جمع نمودار رسم بشه. چرا این مشکل وجود داره؟
جالب هست در شیت a درست عمل میکنه ولی در شیت b نه!!

iranweld
2015/10/27, 15:36
با سلام

نمودار شیت b را از حالت فیلتر شده خارج کنید

neda-a
2015/10/28, 09:27
بله معلومه که از حالت فیلتر خارج بشه نمایش میده ولی اگه دیده باشید در شیت a هم فیلتر وجود دارد ولی نمودار درست هست ضمن اینکه این فیلتر را حتما میخواهم باشد

khakzad
2015/10/28, 10:18
اگه دقت کنید، می بینید که نمودار شیت اول هم اونی نیست که شما میخواید
یعنی بجای دقیقا مقادیر رو از مقادیری که در column قرار دادی د میخونه. یعنی در دو مقدار زیر که صفر هستن در ستون PH در نمودار دیده نمیشن

ICARD

IIC-R&D

در نمودار شیت b هم به همین صورت هست
میاد و داده هایی که در ستون PH مقدار دارن رو نمایش میده

باید چینش تیبل رو عوض کنید
به نظرم برای چیزی که میخواید، بادی column خالی بذارید تا بشه روی مقادیر جمع نمودار رسم کرد
موفق باشید

iranweld
2015/10/28, 10:21
ظاهرا اگر در هر دو نمودار آیتمها یکجور فیلتر شده باشند نمودار در هر دو یکسان است

neda-a
2015/10/28, 10:52
اگه دقت کنید، می بینید که نمودار شیت اول هم اونی نیست که شما میخواید
یعنی بجای دقیقا مقادیر رو از مقادیری که در column قرار دادی د میخونه. یعنی در دو مقدار زیر که صفر هستن در ستون PH در نمودار دیده نمیشن

ICARD

IIC-R&D

در نمودار شیت b هم به همین صورت هست
میاد و داده هایی که در ستون PH مقدار دارن رو نمایش میده

باید چینش تیبل رو عوض کنید
به نظرم برای چیزی که میخواید، بادی column خالی بذارید تا بشه روی مقادیر جمع نمودار رسم کرد
موفق باشید

---
ممنون از راهنماییتون پس در واقع امکان این نیست که با وجود فیلتر روی ستون جمع این نمودار نمایش داده بشه

khakzad
2015/10/28, 10:58
دوست عزیز
اینطور که بنده متوجه شدم، مسئله اصلا فیلتر نیست
چینش داده ها درست نیست (منطقش برای نمودار دایره ای درست نیست)
شما اگر ستون جمع رو میخواید داشته باشید، فیلدی که در column گذاشتید رو بردارید

فیلتر رو در فیلد فیلتر اعمال کنید (دوتا داشته باشید)

اما وقتی داخل column میذارید، منطق متفاوت میشه و ساختار دادهه ا برای نمودار دایره ای مناسب نخواهد بود

neda-a
2015/10/28, 11:14
بله متوجه منظورتون شدم - ممنون از راهنماییتون :)