PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کم کردن تاریخ از 89تا 92 به صورت روز شمار

saeed9534
2011/12/27, 22:45
سلام من می خواهم دوتا تاریخ کم کنم از سال 89تا سال 90 به صورت روز شمار

Alireza
2012/01/19, 22:35
با سلام
دوست گرامی برای انجام این کار چند راه مختلف هست ولی ساده ترینش استفاده از توابع تاریخ فارسیه .
من فایلی اماده کردم که ضمیمه میکنم ولی حتما باید یک add-ins به برنامه اکسل اضافه کنی تا این توابع فعال بشه در غیر اینصورت فابل ارسالی کار نمیکنه
در صورت نیاز به add-ins یک ایمیل بهم بده

khakzad
2012/05/16, 15:46
سلام دوستان
من add ins توابع تاریخ و زمان فارسی رو نصب کردم
اما بعد از هذ بار باز و بسته کردن فایل از فرمولی که استفاده کردم error میده.
درواقع add ins غیر فعال میشه
تیک add ins سر جاش هست.اما فرمول ها دیگه نیستن.
چکار کنم؟

komeilex
2012/05/17, 01:55
با سلام. اگه محل نصب add ins تون رو تغییر ندادین و یا اسمشو عوض نکردین به احتمال زیاد مشکل برمیگرده به ریجستری سیستمتون. من یه جا خوندم که اگه کار زیرو انجام بدین مشکلتون حل می شه.
برین به ریجستری سیستمتون از مسیرهای زیر فایل های مشخص شده را پاک کنین:

hkey_current_user\Microsoft\Office\Excel\Addins\CO NNECT_CLASS\CommandLineSafe

hkey_current_user\Microsoft\Office\Excel\Addins\CO NNECT_CLASS\Description

hkey_current_user\Microsoft\Office\Excel\Addins\CO NNECT_CLASS\FriendlyName

hkey_current_user\Microsoft\Office\Excel\Addins\CO NNECT_CLASS\LoadBehavior

hkey_current_user\Microsoft\Office\Excel\Addins\CO NNECT_CLASS

من تو سیتم خودم این پوشه ها رو تو رجیستری پیدا نکردم و فک کنم طبیعی باشه! چون من مشکلی با load شدن add ins ندارم.
فقط یه نکته کلی و اونم این که از اونجایی که رجیستری خیلی مهم هستش و تغییر توش یه خورده خطرناکه، قبل از هر گونه تغییری از رجیستریتون یه export بگیرین تا در صروت اعمال تغییرات و بروز مشکل بتونین اونو import کنین و رجیستری به حالت اول برگرده.
برای export گرفتن وقتی به رجیستری رفتین ( کلید windows و R را باهم بزنین و تو فرم باز شده دستور regedit رو تایپ کنین و enter بزنین تا به رجیستری برین ) از منوی File می تونین Export و Import رو ببینین. امیدوارم جواب بده.

razavi822
2012/05/17, 17:58
سلام
من هم با اين add ins مشكل داشتم و اين اتفاق برام ميفتاد بتازگي ورژن 3 اومده كه خيلي كاملتر هستش حداقل در اين زمينه توضيحات جالبي داده لينكش رو ميزارم
http://www.farsaran.ir/Excel
اين قسمت رو دانلود كنيد
دانلود توابع تاریخ هجری شمسی در Excel و تبدیل عدد به حروف
دانلود فایل PDF راهنمای توابع تاریخ هجری شمسی در Excel و تبدیل عدد به حروف
فايل راهنما كاملا توضيح داده و وقتي فايل شما به يه كامپيوتر فاقدadd ins ديگر error نميده
موفق باشيد

~M*E*H*D*I~
2012/05/17, 20:16
سلام
فک نمیکنم مشکل از رجیستری سیستم باشه به نظر مشکل از محل قرار گرفتن addins باشه فک کنم اگه به فایل addins که در appdata/roaming/microsoft قرار داره منتقل بشه بعد از خود اکسل برای نصبش اقدام بشه مشکل برطرف بشه

khakzad
2012/05/17, 22:45
سلام
فک نمیکنم مشکل از رجیستری سیستم باشه به نظر مشکل از محل قرار گرفتن addins باشه فک کنم اگه به فایل addins که در appdata/roaming/microsoft قرار داره منتقل بشه بعد از خود اکسل برای نصبش اقدام بشه مشکل برطرف بشه

سلام.
اما همون وضعیته
حالا می رم 2 راه دوستان رو امتحان کنم.نتیجه رو اعلام می کنم:)
ضمن تشکر از همه دوستان

razavi822
2012/05/18, 10:05
سلام
شما لطف كنيد سري بزنيد به آدرسي كه دادم راه حل بسيار كاربردي داده است استاد وطن پرست شما لطفا ببيند
شما اون ورژن قبلي رو پاك كنيد ورژن جديد رو نصب كنيد و از دستورالعمل جديد استفاده كنيد راهنما استفاده هم هست
مشكل از ريجستري نيست

khakzad
2012/05/18, 10:48
سلام
من ماژول ها رو درگ کردم.داخل فایل مورد نظر.
حل شد.
اینطوری همیشه همراه فایل فایل هست
ممنون

razavi822
2012/05/18, 11:37
الحمدالله مشكل حل شد

h_ghahremani820
2015/05/12, 00:05
با سلام و تشکر لطفا فایل add-ins را به من ارسال نمایید . ایمیل من h_ghahremani820@yahoo.com
با تشکر