PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [حل شده] امکان اعمال بیش از یک نوع از خصوصیات توسط LockXLS مانند رمز -شماره سریال و قفل سخت افزاری بصورت هم زمان بر روی یک فایل

taocom52
2016/01/29, 01:17
سلام دوستان من تازه با LockXLS آشنا شدم و ورژن 2016 بیتی64 را هم نصب و کرک کردم ولی اینکه چگونه همزمان بر روی یک فایل اکسل بشود هم رمز گذاشت و هم قفل سخت افزاری و هم سریال نامبر که هر سه را تک تک نرم افزارLockXLS میتواند انجام دهد ، یکجا انجام داد؟!!!

abootorab
2016/01/30, 17:57
سلام دوستان من تازه با LockXLS آشنا شدم و ورژن 2016 بیتی64 را هم نصب و کرک کردم ولی اینکه چگونه همزمان بر روی یک فایل اکسل بشود هم رمز گذاشت و هم قفل سخت افزاری و هم سریال نامبر که هر سه را تک تک نرم افزارLockXLS میتواند انجام دهد ، یکجا انجام داد؟!!!

با درود
خیر دوست عزیز، امکان اعمال تمام مواردی که گفتین بر روی یک فایل وجود نداره و بسته به نیاز و اهمیت امنیت استفاده از آن میتوانید یکی از گزینه ها رو اعمال کنید.
موفق باشین.

taocom52
2016/01/30, 19:28
با تشکر از جوابی که فرمودید
اگر برای دیده نشدن ماکروها از قسمت tools در ویژوال بسیک رمز بگذاریم این رمز چقدر قابل اعتماد است و با فرض اینکه برای فایل از قفل سخت افزاری توسط
LockXLS استفاده کنیم امنیت ماکروها و فرمولها چه خواهد شد در کل آقای مهندس اگر بخوام فایلم را بفروشم به شرط آنکه فرمولها و ماکروها غیر قابل دسترس باشد چکار باید بکنم آیا LockXLS کمکی میکند

abootorab
2016/01/30, 21:54
با تشکر از جوابی که فرمودید
اگر برای دیده نشدن ماکروها از قسمت tools در ویژوال بسیک رمز بگذاریم این رمز چقدر قابل اعتماد است و با فرض اینکه برای فایل از قفل سخت افزاری توسط
LockXLS استفاده کنیم امنیت ماکروها و فرمولها چه خواهد شد در کل آقای مهندس اگر بخوام فایلم را بفروشم به شرط آنکه فرمولها و ماکروها غیر قابل دسترس باشد چکار باید بکنم آیا LockXLS کمکی میکند

با درود
رمز گذاری بر روی کدهای vb از قسمت tools امنیت چندانی ندارد و به راحتی قابل رمزگشایی است اما استفاده از نرم افزاز LockXls تا اونجایی که بنده ازش استفاده کردم امنیت خوبی داره و پیشنهاد بنده برای شما استفاده از این نرم افزار می باشد. البته همانطور که در سایر تاپیکهای مربوطه هم ذکر کردم نباید به دنبال غیر ممکن شدن هک یک برنامه باشیم بلکه باید راه را تا حد امکان سخت کنیم. روزانه شاهد هک برنامه هایی قوی و غول پیکر هستیم و قطعا این نرم افزار هم از این قاعده مستثنی نیست اما در حال حاضر شاید این بهترین پیشنهاد باشد.
موفق باشین.