PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علامت مشمولیت ؟

farzin24622
2012/01/06, 20:23
سلام به همه کاربران خوب و بامعرفت و مدیران زحمتکش این سایت آموزنده ؛

من یک سوالی دارم فکر کنم خیلی آسون باشه ، من میخوام بدونم علامت یا نماد" مشمولیت " تو اکسل چیه ؟ مثلا میخوایم بگیم اگر این سلول توی فلان مجموعه بود این کار رو بکن
میدونم میشه از COUNTIF استفاده کرد ، ولی میخوام بدونم نمادی هم داره یا نه ، مثل نامساوی که با <> نمایش داده میشه .

دستتون درد نکنه .

~M*E*H*D*I~
2012/01/08, 14:01
سلام
منظورت اینه اگه مجموعه ای از داده ها داریم داده مورد نظر مارو مشخص کنه؟؟ اگه منظورت اینه که با conditional formating مشخص میشه، بیشتر توضیح بده

farzin24622
2012/01/08, 14:47
نه ، ببینید مثلا توی یک سلول نوشتیم قلی قلی زاده تو سلول جلوش نوشتیم 1 ، تو سلول پایینی نوشتیم اصغر طاهر زاده بازم جلوشم نوشتیم 1 ، حالا میخوایم سلول هایی رو که شامل حرف " ط " هستند و سلول جلوشونم نوشته 1رو اولا برام مشخص کنه ثانیا تعدادشونو بهم بده ، سوال من اینه که " شامل حرف " ط " باشند " رو چجوری به این برنامه زبون نفهم ! بفهمونم ؟!

خیلی خیلی از اینکه وقت گذاشتین ممنونم ، ایشالا جبران کنیم !!

~M*E*H*D*I~
2012/01/08, 15:49
سلام دوباره
آقا ببین فایل ضمیمه کارتو راه می ندازه یانه

http://www.mediafire.com/?0vpoff229f6bcg7

farzin24622
2012/01/08, 16:11
دستت درد نکنه ، منم همینو میگم باید براش فرمول بنویسیم ، علامت یا نماد نداره . مرسی

farzin24622
2012/01/12, 18:19
ولی شاید تو VBA بتونیم یه کارایی بکنیم ، مثل فیلتر که contion داره ، یه همچین چیزی بنویسیم ، VBA بازها لطفا کمک کنند .

Javid Mokhtari
2012/01/22, 23:40
نه ، ببینید مثلا توی یک سلول نوشتیم قلی قلی زاده تو سلول جلوش نوشتیم 1 ، تو سلول پایینی نوشتیم اصغر طاهر زاده بازم جلوشم نوشتیم 1 ، حالا میخوایم سلول هایی رو که شامل حرف " ط " هستند و سلول جلوشونم نوشته 1رو اولا برام مشخص کنه ثانیا تعدادشونو بهم بده ، سوال من اینه که " شامل حرف " ط " باشند " رو چجوری به این برنامه زبون نفهم ! بفهمونم ؟!

خیلی خیلی از اینکه وقت گذاشتین ممنونم ، ایشالا جبران کنیم !!

با سلام.
دوست عزیز من 5 بار همه توضیحات سئوالتون رو خوندم ولی تو هر توضیحتون سئوالاتتون با هم فرق داشت.در کل نفهمیدم مشکلون چیه...