PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [حل شده] لیست افراد

عسکری
2016/02/07, 19:23
سلام
خواهشمند است در صورت امکان توضیح دهید در فایل پیوستی چگونه می توانم در قسمت مشخص شده، اسامی افراد اعلام شده را به صورت پیش فرض داشته باشم که در هر زمان بتوانم اسامی چند نفر را همزمان در سلول وارد کنم؟
در قسمت Data Validation گزینه List وجود دارد که تنها می توان اسم یک نفر را وارد کرد.

ممنون

Ali Parsaei
2016/02/07, 19:44
سلام،
تا آنجا که من مي دانم چنين چيزي امکان ندارد، مگر با برنامه نويسي بتوان کاري کرد، ولي به طور معمول چنين امکاني نيست.
البته شايد دوستان ديگر راه حلي داشته باشند.

amir_ts
2016/02/07, 19:48
با سلام
اگر منظورتون لیست اسامی هست که با استفاده از data valisation و گزینه list و انتخاب محدوده اسامی ، لیست درست میشه ولی اگر منظور شما چیز دیگه ایست لطفا توضیح بیشتری روی نمونه فایل ارسالی تون قرار بدید.

عسکری
2016/02/08, 08:21
سلام
منظورم این است که در ستونی که به رنگ آبی در آورده ام بتوانم به صورت همزمانی اسامی چند فرد را وارد کنم، برای مثال در سلول b3، اسامی افراد حدادی و اسدی را با هم داشته باشم، بدون اینکه هر بار بخواهم این اسامی را تایپ کنم.

ممنون

amir_ts
2016/02/08, 09:35
با سلام
نمیدونم مورد استفاده شما قرار بگیره یا نه ولی من با دو روش به نتیجه مورد نظر شما رسیدم .

البته علاوه بر این ، پاسخ سوال شما تحت عنوان انتخاب چندین داده در لیست کشویی و نمایش آن در همان سلول با کد نویسی حل میشه .
با هر بار انتخاب یکی از اسامی و مجددا انتخاب اسم دیگر اسامی پشت سر هم در یک سلول قرار میگیرند.

عسکری
2016/02/09, 08:45
سلام،
ممنون از راهنمایی تون