PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال اطلاعات به شيت ديگه

intro
2012/01/14, 12:55
با درود فراوان به همه دوستان
من فايلي دارم كه اطلاعات مربوط به كاركنان در يك شيت به صورت ماهانه در اون ريخته ميشه . اين اطلاعات توسط كاربران مختلفي وارد ميشه و مي خوام كه يه شيت رو فقط ببينند و اين اطلاعات در شيت ديگري به صورت ماهانه ذخيره شوند . آيا امكانش هست كه هر موقع اطلاعاتي رو وارد كردند با ماكرويي اين اطلاعات به شيت ديگري انتقال داده شوند وهر ماه در جاي خودش قرار بگيره . مثلا اطلاعات اذر ماه در شيت دوم در ستون آذر ماه و اطلاعات دي ماه در شيت دوم درستون دي ماه قرار بگيرند . نمونه فايل به پيوست هست . ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.

Javid Mokhtari
2012/01/22, 02:07
با سلام . آقای intro :
دقیقاً ندونستم فرم را با چه جزئیاتی می خواستین،اما فرم رو براتون آماده کردم .اگر مشکل یا سئوالی بود در خدمتم.

intro
2012/01/22, 17:58
باسلام،
ممنونم اين كارم رو حل ميكنه اما اگه ماههاي زيادي در سالهاي بعد بخوام اضافه كنم امكان پذير نخواهد بود و اكه امكان پذير باشه بايستي case هاي زيادي تعريف شود . من مي خواستم ازسمت راست وقتي يك ماهي را پر كردم و به total منتقل نمودم اطلاعات موجود در شيتinsert پاك شده و اين اطلاعات در ماه و سال مربوطه در شيت total منتقل بشه . و هرماه اين كار انجام شود.

Javid Mokhtari
2012/01/22, 18:14
با سلام.
خب می توان برای ماه های سال 12 تا case نوشت.بعد با اتمام سال جاری،اطلاعات سال جاری را بایگانی کرد و دوباره تو یک شیت دیگه اطلاعات سال بعدی رو وارد کرد.البته راه های زیادی وجود داره.ولی سعی کنید با پایان سال ،عملیات آن سال را بایگانی کنید و اگر لازم بود در یک شیت دیگه از کل سالها گزارش بگیرید. با این حال کمبود های فرم را بسته به نیازتون بگید تا اگه تونستم کمکتون کنم. با تشکر

daghyad
2012/04/25, 12:21
سلام با تشکر از آقای جاوید
من فایل شما رو درست کردم محدودیتی در ایجاد سال ها ندارید و کافی هست که سال جدید را در انتهای سال بعد با درگ کردن ایجاد کنی. کافی سال و ماهی را که میخواهید اطلاعات را به اون انتقال بدید را انتخاب کنید.
http://s3.picofile.com/file/7364456448/ezafe_2_.xlsm.html

Javid Mokhtari
2012/04/25, 18:47
سلام با تشکر از آقای جاوید
من فایل شما رو درست کردم محدودیتی در ایجاد سال ها ندارید و کافی هست که سال جدید را در انتهای سال بعد با درگ کردن ایجاد کنی. کافی سال و ماهی را که میخواهید اطلاعات را به اون انتقال بدید را انتخاب کنید.

با سلام و تشکر از دوست خوبمون.
فکر کنم کد زیر از قلم افتاده...:
Application.CutCopyMode = False

daghyad
2012/04/25, 23:00
بله دقیقا همون طوره که اقای جاوید فرمودند این بخش ار کد را هم اضافه کنید و یک سلول را هم سلکت کنید تا محدوده انتخابی از حالت انتخاب خارج بشه