PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [حل شده] فراخواني ايتم ها در شيت دو

mostafa_s
2016/02/24, 10:28
سلام خدمت اساتيد و دوستان عزيز .
كسي از دوستان ميتونه در رابطه با فايل ضميمه كه توضيح دادم داخلش كمكم كنه ممنون ميشم

amir_ts
2016/02/24, 10:37
با سلام
با کد فعالیت باقی اطلاعات فراخوان میشه.

=iferror(vlookup($b$9;جدول!$e$9:$l$11;2;false) ;"")

mostafa_s
2016/02/24, 10:54
با سلام
با کد فعالیت باقی اطلاعات فراخوان میشه.

=iferror(vlookup($b$9;جدول!$e$9:$l$11;2;false) ;"")

ممنون از كمكتون اما اگه كد فعاليت ها مثل هم باشد ديگه نميشه بايد از كد 1 و 2 استفاده كرد چطور ممنون ميشم

amir_ts
2016/02/24, 11:03
شما باید یک کد واحد در نظر بگیرید و اگر چنانچه بخواهید از تابع vlookup استفاده کنید باید کد واحد رو سمت راست جدول قرار بدید درغیر اینصورت باید از توابع index-match استفاده بشه.
درجدول شما کد 1 یا 2 ستون چهارم هست پس دیگه نمیتونیم از تابع vlookup استفاده کنیم.اگر میتونید جدولتون رو تغیر بدید ولی اگر به همین شکل باشه باید از توابع دیگه که اشاره کردم استفاده کنیم.

mostafa_s
2016/02/24, 11:45
ممنونم امير من بايد اين كد رو توي ستون هاي 3456789 كپي كنم درسته سعي ميكنم يه كد درست كنم

mostafa_s
2016/02/24, 11:49
شما باید یک کد واحد در نظر بگیرید و اگر چنانچه بخواهید از تابع vlookup استفاده کنید باید کد واحد رو سمت راست جدول قرار بدید درغیر اینصورت باید از توابع index-match استفاده بشه.
درجدول شما کد 1 یا 2 ستون چهارم هست پس دیگه نمیتونیم از تابع vlookup استفاده کنیم.اگر میتونید جدولتون رو تغیر بدید ولی اگر به همین شکل باشه باید از توابع دیگه که اشاره کردم استفاده کنیم.

ممنونم توابع كه گفتيد نياز به برنامه نويسي هست

amir_ts
2016/02/24, 11:59
ممنونم امير من بايد اين كد رو توي ستون هاي 3456789 كپي كنم درسته سعي ميكنم يه كد درست كنم

بله فقط باید شماره ستونها رو دستی متناسب با ستون مورد نیاز داخل فرمول عوض کنید.

ممنونم توابع كه گفتيد نياز به برنامه نويسي هست

نه اونها هم مثل vlookup توابع خود اکسل هستند.