PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [حل شده] اصلاح فرم فراخواني كد

mostafa_s
2016/03/06, 12:32
با سلام خدمت اساتيد و دوستان عزيز:

تغييراتي در فرم فراخواني قبل انجام گرفته كه خواهان تغييراتي در ان هستم و از زحمات اساتيد عزيز در حل فرم هاي قبلي كمال تشكر بخصوص اقاي شمس العلما و آقاي اسماعيلي دارم .لذا خواهشمندم باز در اين مورد كمكي به بنده نمايند .اولين مورد اينكه در شيت سه پس از فراخواني كد با ظاهر شدن اون متن خواهان اضافه شدن يك كنسل نيز هستم
2 امار مربطه در هر ماه ثبت شود
3.امار مربوطه از كل امار كم و در شيت دو ثبت گردد.
با كمال تشكر 10815

shamsololama
2016/03/06, 15:42
با درود فراوان

mostafa_s
2016/03/07, 12:17
بسیار عالی سپاسگزارم استاد عزیز شمس العلما

Ali Parsaei
2016/03/11, 00:36
سلام،
فکر کنم فايلتان يک اشکالات کوچيک داشت، مثلا" ماه مرداد نداشت و .....
من يک کم دستکاري اش کردم، ببينيد به درد مي خورد؟! البته براي هر بار ثبت اطلاعات يک سطر جدا در ماه مربوطه ايجاد مي کند:

mostafa_s
2016/03/11, 13:46
سلام،
من يک کم دستکاري اش کردم، ببينيد به درد مي خورد؟! البته براي هر بار ثبت اطلاعات يک سطر جدا در ماه مربوطه ايجاد مي کند:

سلام خوبید اقای پارسا ممنونم ازوقتتون واسه این فایل چکش کردم درست بود عالی

mostafa_s
2016/03/29, 13:17
سلام پارسا عزيز سال نو بر شما مبارك انشاالله سال خوبي داشته باشيد همراه با موفقيت و شلامتي.
امكان اين كه اون اشكال كوچيك رو بر طرف كنيد هست

mostafa_s
2016/03/29, 13:19
سلام،
سلام پارسا عزيز سال نو بر شما مبارك انشاالله سال خوبي داشته باشيد همراه با موفقيت و شلامتي.
امكان اين كه اون اشكال كوچيك رو بر طرف كنيد هست

Javid Mokhtari
2016/03/29, 15:03
با سلام.

دوست عزیز، آقای پارسا که گفتن حلش کردن. حالا منظور شما دقیقا چه مشکلی هستش...؟

mostafa_s
2016/03/29, 15:38
با سلام.

دوست عزیز، آقای پارسا که گفتن حلش کردن. حالا منظور شما دقیقا چه مشکلی هستش...؟

ممنون انجاي كه گفته واسه هر بار ثبت يه كد يه سطر ميزنه ميخوام جمعش كنه تو يه سطر(كد مشابه)

Javid Mokhtari
2016/03/31, 19:57
ببینید همون چیزیه که میخواستین...

mostafa_s
2016/03/31, 21:11
ببینید همون چیزیه که میخواستین...

سلام ممنونم استاد عزیز درست شد ولی یه اشکال کوچیک داره قیمت رو هم جمع میزنه اون ثابته نباید تغییر کنه

Javid Mokhtari
2016/03/31, 21:27
سلام ممنونم استاد عزیز درست شد ولی یه اشکال کوچیک داره قیمت رو هم جمع میزنه اون ثابته نباید تغییر کنه

فایل پیوست پست 10 ویرایش و جایگزین شد...