PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش: عدم درج نتیجه فرمول در برخی ار سلول ها بعد از اجرای ماکرو

nazarloo
2016/04/05, 17:48
با عرض سلام و احترام خدمت اساتید محترم
بنده در اداره فایلی دارم که حاوی جدولی است و اطلاعات را توسط ترکیب فرمول ویلوکاپ و متچ فراخوانی میکند.یعنی من در بالای صفحه کدی را درج و سپس اطلاعات در ردیف ها قرار میگیرد.سپس به وسیله ماکرو که وظیفه سورت را بعهده دارد اطلاعات راسورت می نمایم. تا اینجا مشکلی وجود ندارد.اما بعد از اجرای ماکرو اگر کد جدیدی را در بالای صفحه درج کنم اطلاعات چند سطری که در لابلای دیگر سطرها بوده و در فرایند سورت شرکت نداشتند توسط فرمول ویلوکاپ و متچ فراخوانی نشده و اطلاعات قبلی در فقط همین سطر ها به قوت خود باقی می ماند(اطلاعات کد قبلی) .سپس وقتی فایل را سیو نموده و میبندم و مجددا باز میکنم این سطرها هم اطلاعات صحیح را نمایش می دهند.
دوباره یادآوری می کنم این خلل بعد از سورت اطلاعات اتفاق افتاده و تا قبل از آن هر کدی را که درج میکنم اطلاعات به درستی فراخوانی میگردند.
با تشکر از اساتید محترم.

امين اسماعيلي
2016/04/05, 19:20
با درود

اگر بخوایم نظر فنی بدیم باید کدتونو ببینیم. و اینکه اون سورتی که انجام میشه. حالات توسعه داره یا فقط به محدوده انتخابی ربط پیدا میکنه.. در کل نظر شخصی من گذاشتن فایل نمونه برای برسی بهتره

nazarloo
2016/04/05, 19:54
با سلام. الان به فایل دسترسی ندارم. فردا ضمیمه میکنم