PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جایگذاری خودکار اطلاعات در سلول های مربوطه

mohammad ali
2016/04/06, 23:41
با سلام فایل جدیدی رو گذاشتم اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم.

امين اسماعيلي
2016/04/07, 00:56
با درود
سوالتون خیلی گنگه. من فایل رو دیدم. خب این روغن ها اطلاعاتش از کجا میاد. چجوری باید فراخوانی بشه . منظورم دیتابیسه. اگر دستی داره وارد میشه . چه کاریه طرف حواسشو جمع کنه.کلا گنگه واسه من

mohammad ali
2016/04/07, 10:41
با درود
سوالتون خیلی گنگه. من فایل رو دیدم. خب این روغن ها اطلاعاتش از کجا میاد. چجوری باید فراخوانی بشه . منظورم دیتابیسه. اگر دستی داره وارد میشه . چه کاریه طرف حواسشو جمع کنه.کلا گنگه واسه من

با سلام دوست عزیز. این اطلاعات ردیف aوbبه صورت دستی وارد میشه شاید روزی بیست تا سی مورد اضافه بشه ولی خودکار خودش در محلی که براش در نظر گرفته شده باید بشینه

amir_ts
2016/04/07, 11:07
با سلام
فایل نمونه رو ملاحظه کنید آیا چنین چیزی مد نظر شماست؟(فرمول ها آرایه ایست)

mohammad_ashooryan
2016/04/07, 12:14
با سلام و خسته باشید به کاربر فعال انجمن amir_ts (http://forum.exceliran.com/member.php/23053-amir_ts)عزیز.
من هم همزمان داشتم سوال رو حل میکردم.
با اضافه کردن فرمول جدید ( p جدید) در سول A18 و درصد مایع مورد نیاز در سلول B18 جدول مورد نظر نیز آپدیت می شود.
فرمول ستونهای فرمول آرایه ای و ستونهای درصد مایع مورد نیاز غیر آرایه ای می باشد.
چنانچه تعداد p ها از جدول موردنظر بشتر شد. با توجه به اینکه جدول مورد نظر رو به table تبدیل کردم برای کپی ستونی فرمولها دوستون آخر جدول را می توانید کپی و به ادامه آن paste کنید.
و همچنین اگر هر p بیشتر از 1000 تا بود برای کپی سطری فرمولها کافیه بعد از قرار گرفتن در گوشه پایین سمت چپ سلول Q1000دستگیره آنرا به سمت پایین بکشید.
11076

mohammad ali
2016/04/08, 20:04
با سلام و خسته باشید به کاربر فعال انجمن amir_ts (http://forum.exceliran.com/member.php/23053-amir_ts)عزیز.
من هم همزمان داشتم سوال رو حل میکردم.
با اضافه کردن فرمول جدید ( p جدید) در سول A18 و درصد مایع مورد نیاز در سلول B18 جدول مورد نظر نیز آپدیت می شود.
فرمول ستونهای فرمول آرایه ای و ستونهای درصد مایع مورد نیاز غیر آرایه ای می باشد.
چنانچه تعداد p ها از جدول موردنظر بشتر شد. با توجه به اینکه جدول مورد نظر رو به table تبدیل کردم برای کپی ستونی فرمولها دوستون آخر جدول را می توانید کپی و به ادامه آن paste کنید.
و همچنین اگر هر p بیشتر از 1000 تا بود برای کپی سطری فرمولها کافیه بعد از قرار گرفتن در گوشه پایین سمت چپ سلول Q1000دستگیره آنرا به سمت پایین بکشید.
11076

با سلام خدمت دوستان عزیز .
بنده جواب های شما دوستان را دیدم فقط بخاطر اطلاعات کمی که گذاشتم عذر می خوام بنده فایلی دارم که به پیوست ارسال می کنم توضیحات درون فایل هست ممنون میشم اگه بازم راهنماییم کنین.متشکرم.

majid_mx4
2016/04/08, 23:54
با سلام

ضمن تشکر از تمامی دوستان و استاتید محترم که پاسخگو بودندن.

لطفا فایل ضمیمه را بررسی نمایید.

خلاصه : برگرداندن مقدار بر اساس داده سلول مشخص

پایدار باشید میر