PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فراخوانی اطلاعات با شرط

SIGNAL
2016/04/07, 07:46
سلام دوستان
همانطور که در فایل ضمیمه مشاهده مینمایید موارد سبز رنگ در یک ماه از شیت قراردادهای کار اطلاعات را فراخوانی میکند ، با توجه به تغییرات موجود اطلاعات هر نفر در شیت قبل ، به چه صورتی میتوان اطلاعات موارد سبز رنگ را کامل کرد.
باید این مورد رعایت شود که مثلأ در فایل مذکور سایر مزایا که در قرارداد برای هر نفر چندین بار تغییر میکند با توجه به تعداد روز ، باید مجموع سایر مزایا در شیت بعدی نیز در ماه فروردین و یا هر ماه دیگری نیز محاسبه گردد.

Amir Ghasemiyan
2016/04/14, 17:36
سلام دوستان
همانطور که در فایل ضمیمه مشاهده مینمایید موارد سبز رنگ در یک ماه از شیت قراردادهای کار اطلاعات را فراخوانی میکند ، با توجه به تغییرات موجود اطلاعات هر نفر در شیت قبل ، به چه صورتی میتوان اطلاعات موارد سبز رنگ را کامل کرد.
باید این مورد رعایت شود که مثلأ در فایل مذکور سایر مزایا که در قرارداد برای هر نفر چندین بار تغییر میکند با توجه به تعداد روز ، باید مجموع سایر مزایا در شیت بعدی نیز در ماه فروردین و یا هر ماه دیگری نیز محاسبه گردد.

سلام دوست عزیز
چیزی که من از فایل شما متوجه شدم اینه که میخواین اطلاعات آخرین قرارداد رو در شیت دوم قرار بدین. درسته؟
این قسمتی رو که قرمز رنگ کردم متوجه نشدم. بیشتر توضیح بدین

اگر چیزی که گفتم درسته شما میتونین از فرمول offset کمک بگیرید
مثلا برای تعداد فرزندان آقای علی کریمی این فرمول رو در شیت «لیست حقوق فروردین 94» قرار بدین:

=OFFSET('قراردادهای کار'!J5;0;'قراردادهای کار'!D5*10-COLUMN('قراردادهای کار'!J5))