PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چهارمین دوره اکسل پیشرفته در تهران

mrexcel
2016/04/18, 19:40
http://forum.exceliran.com/attachment.php?attachmentid=11158&stc=1
با توجه به استقبال دوستان دوره اکسل پیشرفته در تهران انجمن اکسل ایران با همراهی گروه آموزشی آبان چهارمین دوره خود را در تهران برگزار مینماید . ویژگی این دوره این است که در 3 جمعه پشت سر هم برگزار میگردد . تا دوستان مشکل مرخصی نداشته باشند . بنابراین
900 نکته اکسل را بصورت حرفه ای را از آقای اکسل ایران بیاموزید .
این دوره با این هدف برنامه ریزی گردیده که شما بتوانید برای کسب و کار خود برنامه های کاربردی بااکسل تهیه نمایید
کاربران :هر کس که با اکسل کار میکند و میخواهد با تلاش متفاوت باشد . دانشجویان ، کارشناسان و مدیران
برای چه کسب کارهای مفید است : از داروخانه و موسسات بازرگانی تا کارخانجات تولیدی و شرکت های خصوصی
سرفصل : از الف اکسل تا ن برنامه نوشتن
خدمات از ده روز قبل از شروع دوره تا روزی که شما به تلاش ادامه میدهید .
ملزومات دوره : تلاش و خستگی ناپذیر بودن
نتیجه دوره : نیاز شرکت ها به تخصص شما
هر گونه سوال در مورد سرفصل و نحوه تدریس را با مدرس دوره : سعید علی محمدی به شماره 09155016029 و موضوعات نحوه برگزاری و ثبت نام را با شماره 09350605035آقای قیصری هماهنگ کنید

mrexcel
2016/04/19, 07:47
من این دوره را به کسانی پیشنهاد میکنم که قصد دارند اکسل را به صورت حرفه ای بیاموزند ، و با تلاش میخواهند به مرحله ای برسند که بتوانند برای کسب و کار خود یا دیگران برنامه های کاربردی تهیه نمایند . این دوره تنها 24 ساعت حضور در خود دوره نمیباشد بلکه 10 روز آمادگی قبل از دوره و تمرین های ماههای بعد از دوره تکمیل کننده این دوره خواهد بود . چون هدف فقط برگزاری دوره نیست و هدف این هست شما بتوانید یاد گرفته های خود را به صورت عملی بکار بگیرید .

علی فاطمی
2016/04/20, 09:15
با سلام و تشکر فراوان از استاد محمدی بابت برگزاری این دوره.
امیدوارم سعادت حضور داشته باشم.

علی فاطمی
2016/04/23, 12:21
من این دوره را به کسانی پیشنهاد میکنم که قصد دارند اکسل را به صورت حرفه ای بیاموزند ، و با تلاش میخواهند به مرحله ای برسند که بتوانند برای کسب و کار خود یا دیگران برنامه های کاربردی تهیه نمایند . این دوره تنها 24 ساعت حضور در خود دوره نمیباشد بلکه 10 روز آمادگی قبل از دوره و تمرین های ماههای بعد از دوره تکمیل کننده این دوره خواهد بود . چون هدف فقط برگزاری دوره نیست و هدف این هست شما بتوانید یاد گرفته های خود را به صورت عملی بکار بگیرید .

با سلام خدمت استاد محمدی
استاد سطح برگزاری این کلاس در چه حدی ؟
یعنی اصلا خود شما به من یا دوستان دیگر که مثل بنده از کاربر های انجمل بزرگ اکسل ایران هستم این کلاس رو پیشنهاد می کنید؟

mrexcel
2016/04/23, 12:58
من چون مدرس دوره هستم شاید نظر نباید بدهم بنابراین نقل میکنم قرار هست چه در اینجا اموزش داده شود : در دوره مطالب به صورت نکته ارایه میگردد 900 نکته - در ضمن در انتهای دوره لینک کردن این اطلاعات در قالب تهیه نرم افزار نیز انجام میگردد . در هر دورهای که در تهران برگزار گردیده است حداقل دو نفر از اساتید به نام حضور داشتند و در همان ساعت اولیه اعلام رضایت صد در صدی خود را اعلام نمودند . اگر باز هم سوالی بود با بنده تماس بگیرید

علی فاطمی
2016/04/23, 15:32
با سلام و تشکر فراوان از استاد محمدی بابت برگزاری این دوره.
امیدوارم سعادت حضور داشته باشم.

استاد به لطف انجمن اکسل ایران و بخصوص آقای قاسمیان عزیز ثبت نام انجام شد
اگر عمری باشه و خدا بخواد در محضرتون درس یاد میگیرم.

Amir Ghasemiyan
2016/04/26, 19:04
به اطلاع دوستان می رسانیم که ظرفیت این دوره تکمیل شد.
در صورتی که تمایل به شرکت در دوره های بعد را دارید از طریق کانال تلگرام پیگیری نمایید و یا تا اطلاعیه بعدی انجمن منتظر باشید
با تشکر