PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لیست آبشاری

~M*E*H*D*I~
2012/01/29, 17:45
سلام
سوال من مربوط میشه به اکسل 2007 اگه رو نوار ابزار کلیک راست کنید و به costumize quick access toolbar برید و در قسمت choose commands form قسمت add-ins tab رو انتخاب کنید سه تا گزینه میبینید که اگه اونارو به نوار ابزار انتقال بدید میبینید لیست آبشاری هستند حالا سوال من اینه چطور به این لیست ها آیتم های مورد نظرمون رو اضافه کنیم

shamsololama
2012/01/30, 08:15
سلام
سوال من مربوط میشه به اکسل 2007 اگه رو نوار ابزار کلیک راست کنید و به costumize quick access toolbar برید و در قسمت choose commands form قسمت add-ins tab رو انتخاب کنید سه تا گزینه میبینید که اگه اونارو به نوار ابزار انتقال بدید میبینید لیست آبشاری هستند حالا سوال من اینه چطور به این لیست ها آیتم های مورد نظرمون رو اضافه کنیم

با درود فراوان
دوست عزیز اگر از قسمت اداین چیزی رااضاف میکنی ممکن است چیز های باشد که بقیه آن را نداشته باشند چون اداینز تابع های رو میشه به اکسل اضاف کرد که بصورت پیش فرض جزء اکسل نیستند
ولی منظور شما را متوجه نشدم که این لیست آبشاری همان کمبو باکسی است که جزء ابزار اکسل هست یا چیز دیگه
که لطف کنید راهنمایی کنید تا اگر کمکب از دستم بربیاد در خدمتون باشم

~M*E*H*D*I~
2012/01/30, 17:36
سلام
ممنون از دوستان
تو اکسل 2003 امکانی بود که اگه ماکرویی می نوشتیم میشد تو نوار ابزار یه منو شخصی شخصی مثل سایر منو های file edit,...اضافه کنیم بعد ماکرو هارو drag میکردیم توی اون منو ولی تو 2007 من نتونستم این کارو بکنم تومسیری که توضیح دادم سه تا گزینه هست وقتی به toolbar اضافش میکنی روش کلیک میکنی مثل منو های 2003 باز میشه با drag کردن نتونستم بهش چیزی اضافه کنم حالا سوالو اینه چطور ماکرو های شخصیمو به این منو ها میتونم اضافه کنم

~M*E*H*D*I~
2012/01/31, 17:22
سلام و درود به دوستان
کسی نبود جواب بده حس میکنم سوالایی که تواین سایت مطرح میکنم انگار خیلی پرت و پلاس معمولا کسی جواب نمیده

shamsololama
2012/02/01, 09:16
با درود فراوان

برای اینکه ماکروی رو به منو بایلی صفحه اضاف کنید از مسیری که گفته بودید اگر ماکرو رو انتخاب کنید و از لیست ماکروها می توانید ماکرور مورد نظر را به منو ادد کنید